LABIRINTų PARKAS PRADŽIA > LABIRINTų PARKAS

Kiekvienais metais tuo pačiu laiku Jūs ir vėl galvojate kaip nustebinti savo vaiką? Kaip jo šventę sukurti įdomią, nepakartojamą ir nepamirštamą? Ar tikrai Lietuvoje jau išbandėte visas pramogas savo vaikams ir nėra nieko naujo? Atsakymas: tikrai yra! Bet pirmiausiai aptarkime, į ką atkreipti dėmesį renkantis gimtadienio erdvę savo vaiko šventei?

Jeigu namuose turite vieną ar kelis padaužas, turbūt neretai sukate galvą, ką jiems pasiūlyti, kad nors trumpam atsitrauktų nuo išmaniųjų ekranų. Šie klausimai itin paaštrėja vasarą. Specialistai sako, kad geriausias „priešnuodis“ kompiuteriui – judėjimas, sportas, fizinė veikla.

Lietuva, nors ir mažytė šalis, tačiau turtinga savo išskirtine gamta, nacionaliniais parkais,  slėniais, piliakalniais, upėmis  bei ežerais. Sukurta daugybė pramogų bei aktyvaus laisvalaikio vietų: nuotykių – laipynių parkai, dažasvydžio klubai, kartodromai, labiau atšilus – vandenlenčių parkai. Belieka tik išsirinkti sau labiausiai tinkamą. Ir nereikia laukti išsvajotų atostogų, nukeliauti galima ir savaitgalį. Nereikia krautis pilnų krepšių […]