Privatūs
/
Vilniaus miestas

Mįsliaus dirbtuvės (Užupis/Filaretai)

Adresas
Dailidžių g. 22 A, Vilnius (Užupis /Filaretai)
Telefonas 1

Mįsliaus dirbtuvės – tai vieta, kur auga laisvos ir sąmoningos asmenybės, kūrybingai pasitinkančios galimybių kupiną ateitį! Čia kiekviena diena – naujas nuotykis! Jokios rutinos, jokių ribų fantazijai ir kūrybai!

Daugiau gamtos…

Vaikų darželio Mįsliaus dirbtuvės Užupio filialas įsikūręs unikalioje vietoje greta sostinės senamiesčio,  šalia  Pavilnio regioninio parko. Čia gausu vaikams dar nematytų miško paukščių, augalų bei kitų gėrybių, netoliese teka upė Vilnia, neseniai įrengti pasivaikščiojimo ir bėgimo takai.

Siekiant užtikrinti palankias vaikų sveikatai sąlygas, patalpos suprojektuotos taip, kad vaikus pasiektų kuo daugiau natūralios dienos šviesos. Taip pat, įrengta inovatyvi rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri sumažina ligų plitimo riziką.

Humanistinis ugdymas 

Darželio ugdymo programa, paremta gerai žinomų švietėjų – M. Montessori, E. Pikler, R. Steiner (Valdorfo), L. Malaguzzi (Reggio Emilia) idėjomis. Jos tikslas –saugoti vaiko individualumą, įžiebti kūrybiškumą, padėti jam atrasti savo prigimtines galias, talentus ir mokymosi stilių. Siekiama, kad kiekvienas mažylis ugdumosi proceso metu jaustų pagarbą ir suaugusiojo palaikymą, galėtų laisvai klausti bei reikšti savo mintis, smalsauti ir visais pojūčiais tyrinėti pasaulį.

Pažinimą įkvepianti aplinka

Ikimokyklinio amžiaus vaikai daugiausia žinių semiasi iš aplinkos. Kuo daugiau joje paslapties ir magijos – tuo daugiau erdvės vaizduotei ir atradimams. Pirmą kartą įžengę pro Mįsliaus dirbtuvių darželio duris, iškart pastebėsite, kad, kitaip nei dauguma tradicinių ikimokyklinio ugdymo įstaigų, darželio aplinka neprimena “sumažintos mokyklos” versijos. Atvirkščiai – patalpų išdėstymas, sienų spalva, grindų danga, parinkti baldai ir apšvietimas – suteikia namų jaukumo jausmą. Aplinka sukurta taip, kad kurstsytų vaikų žingeidumą, norą kurti, tyrinėti ir atrasti. Čia nėra takoskyros tarp žaidimo ir pažinimo, realybės ir svajonių, mokslo ir vaizduotės…

Saugi, patraukli, patogi ir gerai suplanuota darželio grupių erdvė padeda vaikams susikaupti ir įsitraukti į siūlomas veiklas. Ji padeda pedagogams siekti išsikeltų tikslų ir kurti pozityvius santykius. Kiekvienoje grupėje sukurtos erdvės visapusiškam intelekto ugdymui: patalpa fizinėms veikloms ir judriems žaidimams, kūrybinės dizaino ir menų dirbtuvės, gamtos pažinimo ir eksperimentų laboratorija, muzikos studija, vandens, smėlio, šviesos žaidimų bei poilsio erdvės.Ugdymas grindžiamas humanistinėmis idėjomis ir patirtinio ugdymo samprata, kurios pagrindas yra vaiko tobulėjimas per asmeniškai įprasmintą patirtį.

Šiuolaikiški metodai

Organizuojant ugdomąsias veiklas pasitelkiami šiuolaikiški lauko pedagogikos metodai, STEAM projektai, naratyviniai ir palaidų dalių žaidimai, užsienio kalbos mokymas, Kimoči emocinio intelekto programa, ekskursijos bei pilietiškumo ugdymas.

Šiais metais Mįsliaus dirbtuves lankyti kviečiame vaikučius nuo vienerių metų. 

Vaikus nuo penkerių metų kviečiame prisijungti prie Mįsliaus dirbtuvių Mažųjų akademijos – priešmokyklinio ugdymo programos. 

Mažųjų akademijos priešmokyklinio ugdymo programą papildantys edukaciniai užsiėmimai:

  1. Emocinio intelekto ugdymo programa – Kimochis
  2. „Bee-bot“ ir „Pen – bot“ robotika
  3. Anglų kalbos būrelis – Super safari adventure
  4. STEAM laboratorija
  5. Kulinarija
  6. Kūrybinės diribtuvės
  7. Pažinimo kelionės – žygiai, išvykos,  ekskursijos į muziejus ir edukacinius bei kultūrinius miesto renginius. 

Palikti atsiliepimą apie Mįsliaus dirbtuvės (Užupis/Filaretai)

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *