2018-04-26  Pirmagimis šeimoje: kaip pasikeis tėvų santykiai?

Dauguma porų karštai trokšta susilaukti kūdikio, tačiau net nenujaučia, kaip smarkiai vaikas pakeis jų santykius. Lengviau būtų atlaikyti visus sunkumus, jeigu partneriai sugebėtų jiems iš anksto morališkai pasiruošti.

Neseniai britų psichologai apklausė 3000 jaunų tėvų. Jie skundėsi, kad atsiradus kūdikiui, praktiškai nelieka galimybės pabūti dviese. Jauniems tėvams pavyksta ištrūkti iš namų dviese į kokius nors renginius vidutiniškai 15 kartų per penkerius metus nuo mažylio atsiradimo.

Skaityti plačiau

2018-04-26  Mokslas patvirtino kai kuriuos prietarus apie nėštumą

Didelė dalis liaudies išminties, kuria vyresnės kartos žmonės skuba pasidalyti su besilaukiančiomis moterimis, gali būti tiesiog ignoruojama. Jei jūsų kūdikis įsitaisęs pilvo apačioje, tai tikrai nepadės numatyti vaiko lyties, tai tiesiog rodo, kad pilvo raumenys yra susilpnėję.

Skaityti plačiau

2018-04-26  Mokslu patvirtinta: antragimiai yra labiau linkę nusikalsti

Jaunėliai – numylėti tėvų ir išlepinti, tuo tarpu vyriausi vaikai šeimoje – atsakingi ir perdėm siekiantys būti tobuli. Informacijos apie tai, kokią įtaką vaikų gimimo eiliškumas daro jų asmenybei, yra išties daug, tačiau naujausias tyrimas atskleidė šį tą naujo, rašo Indy100.com.

Skaityti plačiau