Vaikų stovyklos
/
Lietuva

Global Education Lietuva

Adresas
Lietuva
Telefonas 1

Mes esame neformalaus ugdymo švietimo mokyklėlė.

„Global Education“ remiasi H.Gardnerio teorija, kuri siūlo neformalųjį ugdymą, kuris skatina ir ugdo visas daugialypio intelekto rūšis.

Mes siekiame patenkinti vaiko poreikius bei interesus. Labai svarbu, kad vaikas galėtų tobulėti savo veikloje, taip atverti pažinimo ir mokslo pasaulį.

Skatiname mažųjų savarankiškumą, pasitikėjimą savimi, taip jie tampa atviresni, drąsesni, lengviau įsilieja į jį supantį pasaulį.

Kartu mes galime atversti ypatingą, atradimų kupiną pasaulį.

 TIKSLAI

Mūsų tikslas suteikti mokiniams kuo platesnį ir įvairesnį veiklų pasirinkimą, jog kiekvieno noras pažinti būtų atrastas. Būtent todėl siūlome įvairiausias veiklas, į kurias įtraukiame ir savanorystės bei socialinių iniciatyvų praktiką. Tikime, kad pasaulio pažinimui yra būtinas visų spalvų ir visų emocijų pažinimas.

Organizuojame ugdymo procesą taip, kad kiekvienas patirtų asmeninę pažangą ir įgytų mokymuisi visą gyvenimą būtinų bendrųjų ir dalykinių kompetencijų visumą.

Mūsų tikslas – atskleisti asmenybės stipriąsias savybes.

Taip pat organizuojame ir vaikų vasaros stovyklas. 

Kviečiame registruotis!

Daugiau informacijos rasite: https://www.geducation.lt/vasaros-stovykla

Vaikų vasaros stovykla –
„Mažojo princo kelionė – ką sako tavo širdis“

„– Įdomu, – tarė jis, – ar žvaigždės šviečia tam, kad kiekvienas kada nors galėtų susirasti savąją?” (ištrauka iš knygos „Mažasis princas”). 

Ar kada nors pakėlėte galvą į dangų bei meilės kupinu žvilgsniu žvelgėte į žvaigždes, žėrinčias tarytum milijardai mažų deimantų? Ar prisimenate, ką jautėte tuo metu bei ką Jums reiškė ta akimirka? 

Žvaigždės žmonėms reiškia skirtingus dalykus. Vieniems – keliautojams – žvaigždės rodo kelią. Kitiems jos tėra mažos švieselės. Dar kitiems – mokslininkams – penas apmąstymams. Mano verslininkui jos buvo auksas. Tačiau šiems žmonėms žvaigždės nebylios. O tavo žvaigždės bus ypatingos… 

– Ką tu nori pasakyti? 

– Kai naktį žvelgsi į dangų, vien dėl to, kad aš gyvensiu vienoje iš jų ir juoksiuosi vienoje iš jų, tau atrodys, tarsi juokiasi visos žvaigždės. Tik tu vienas turėsi žvaigždes, kurios moka juoktis!“ (ištrauka iš knygos „Mažasis princas”). 

Visi vaikai yra išskirtiniai ir savaip ypatingi. Mes tikime, kad kiekvienas turėtų surasti bei sekti „savąją žvaigždę“, todėl kviečiame į savo stovyklą mažąjį princą, kurio išmintimi vadovaudamiesi, skatiname vaikus drąsiai žengti vaikystės keliu, visuomet klausytis savo širdies, būti draugiškais, kūrybiškais ir mylinčiais tai, ką daro.

Stovyklos metu vaikų lauks įdomios bei įtraukiančios veiklos, padėsiančios išreikšti save, kūrybiškai pažvelgti į įvairias situacijas, išmokti naujų dalykų ir susirasti draugų! Kiekvieną dieną leisime prasmingai, turėsime daug teminių užsiėmimų, skirsime laiko dienos aptarimui ir jausmų išsakymui. Juk išsakyti tai, kas širdyje, yra nepaprastai reikšminga, nes „svarbiausi dalykai akimis nematomi“.

Šiais laikais dauguma vaikų savo laisvalaikį leidžia prie išmaniųjų įrenginių, mažai bendrauja tarpusavyje, o vietoje žaidimų su draugais renkasi kompiuterinius žaidimus. Savo stovykloje laiką leisime be telefonų, skatinsime gyvą bendravimą, tarpusavio komunikaciją. Stovykla yra ypač aktuali kukliems, nedrąsiems vaikams, nes jos metu vadovai padės susipažinti su kitais, užmegzti pokalbius, surasti bendras temas, padrąsins bei palaikys. Mūsų vadovai kalba lietuvių, anglų bei rusų kalbomis, todėl laisvai jaustis ir bendrauti galės kiekvienas vaikas!

Mūsų „Mažojo princo“ stovykloje vaikų laukia:

 • Kūrybinės dirbtuvės; 
 • Piešimas ant veidų ir spalvotos tatuiruotės; 
 • Aktyvūs sportiniai, loginiai žaidimai, konkursai; 
 • Gatvės šokių pamokos; Komandinės užduotys; 
 • Lauko žaidimai, estafetės, kvadrato, tinklinio, futbolo ir kiti žaidimai; 
 • Vaidybos pamokėlės; 
 • Muzika, muilo burbulai, diskoteka, karaokė; 
 • Vandens mūšiai, maudynės; 
 • Kino vakaras, spragėsiai; 
 • Maisto gaminimas; 
 • Kubilas.

Be jokios abejonės, kiekvieną dieną leisimės į naujus potyrius pramogaudami: tyrinėsime gamtą, maudysimės, rengsime diskotekas, iškylausime, patys gaminsime maistą ir tai dar ne viskas. 

Stovykla – tai puiki galimybė vaikams pailsėti nuo įprasto gyvenimo ritmo, atsipalaiduoti, susirasti naujų draugų!

Kontaktai:

El.paštas:
geducation.lt@gmail.com

tel.: +370 66254595

Palikti atsiliepimą apie Global Education Lietuva

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *