Aktyvus laisvalaikis
/
Vilniaus apskritis

Vichy vandens parkas

El. paštas
Adresas
Ozo g. 14C, Vilnius.
Telefonas 1

„Vichy“ vandens parko tema – svetinga ir egzotiška paskutiniu rojumi žemėje vadinamų Polinezijos salų aplinka ir nuotaika.

Parke yra įrengti 9 moderniausi atrakcionai Baltijos šalyse, tarp jų – „Maorių klyksmas“ – veikiantis švytuoklės principu ir leidžiantis patirti nesvarumo būseną. Šis atrakcionas yra didžiausias tarp uždarųjų vandens parkų pasaulyje. Mažųjų laukia specialiai jiems skirta žaidimų aikštelė „Žaidimų sala“, kurioje įrengtos net 8 skirtingo aukščio platformos, sujungtos įvairiais tuneliais ir čiuožyklomis.

Norintys atsipalaiduoti laiką gali praleisti pirčių komplekse. Tai trečiajame parko aukšte įsikūrusi pirčių zona, kviečiančios išbandyti dešimt skirtingų rūšių pirtis, kuriose lankytojai gali patirti visą polinezietiško klimato įvairovę. Įkaitusieji gali atsipalaiduoti „Atogrąžų liūčių“ dušuose su spalvų ir kvapų efektais.

GIMTADIENIAI

Jei ieškote išskirtinės idėjos vaikų gimtadieniui siūlome surengti egzotišką, linksmą ir tikrai nepamirštamą šventę „Vichy“ vandens parke!

Gimtadienio metu svečiai ne tik mėgausis visais vandens parko atrakcionais, bet ir bus užimti animatorių, kurie pagal amžių ir pageidaujamą šventės tematiką paruoš daug žaidimų, užduočių ir įvairių siurprizų.

Kadangi žinome, kaip branginate savo laiką, nuo jūsų pečių nuimsime visą vakarėlio organizavimo naštą ir pasirūpinsime gimtadienių programa, maistu bei kitomis laisvalaikio pramogomis.

…nes mums rūpi, kad vaikų gimtadieniai taptų švente ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams!

Jūsų laukia ne tik karštis, saulė, jūra, linksmybės, bet ir puiki nuotaika bei įspūdžiai, kurių dar ilgai nepamiršite!  DETALESNĖ INFORMACIJA IR PROGRAMOS ->>

MOKSLEIVIŲ GRUPĖMS

Moksleivi – ar jau esi nučiuožęs?! Griebk savo klasės draugus ir pasinerk į tikrą nuotykių kelionę „Vichy” vandens parke!

Tavęs laukia net 9 unikalūs vandens atrakcionai: didžiulis greitis, įspūdingi posūkiai ir net 946,6 metrai čiuožimo valtele! Adrenaliną semsi pilnomis saujomis!

Ar norėtum bėgti vandens paviršiumi? Manai, tai nerealu? Klysti! Šok į vandens burbulą  ir vartykis, bėgiok, vaikščiok vandens paviršiumi visiškai nesušlampant.

Nori daugiau? Šokinėk ant įspūdingo dydžio batuto ir parodyk savo šuolių triukus klasės draugams,  leiskis pasroviui 137 metrų ilgio „Kanojų upe“, nedvejodamas nerk į bangas „Delfinų jūroje”, burbuliuok 2 sukūrinėse voniose arba gaudyk garą 2 pirtyse!

Saugumas. Vandens parke nuolatos dirba 15-18 profesionalių gelbėtojų, kurie budi prie kiekvieno baseino ir nusileidimo takelio.

Leiskis į nepakartojamą pramogų kelionę kartu su klasės draugais! DETALESNĖ INFORMACIJA IR PROGRAMOS ->>

VAIKŲ ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ

Mažųjų laukia specialiai jiems skirta žaidimų aikštelė – „Žaidimų sala“, kurioje veikia įvairių vandens atrakcionų.

Čia įrengtos net 8 skirtingo aukščio platformos, kurias jungia įvairūs tuneliai ir čiuožyklos. Aikštelėje galima patiems reguliuoti vandens sroves. Vienu metu šioje aikštelėje gali žaisti apie 65 vaikai, jų saugomu rūpinasi gelbėtojai. „Žaidimų saloje“ laukiami ir vaikų tėvai. DETALESNĖ INFORMACIJA IR PROGRAMOS ->>

 

Palikti atsiliepimą apie Vichy vandens parkas

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *