APŽVALGOS, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Renginių anonsai, Straipsniai apie vaikų ugdymo įstaigas, Vaikai/šeima

Vaikodiena.lt rekomenduoja: gimtadienių erdvės vaikams!

Kiekvienais metais tuo pačiu laiku Jūs ir vėl galvojate kaip nustebinti savo vaiką? Kaip jo šventę sukurti įdomią, nepakartojamą ir nepamirštamą? Ar tikrai Lietuvoje jau išbandėte visas pramogas savo vaikams ir nėra nieko naujo? Atsakymas: tikrai yra! Bet pirmiausiai aptarkime, į ką atkreipti dėmesį renkantis gimtadienio erdvę savo vaiko šventei?

1) Vaiko/jaunuolio amžių. Šiuo metu Lietuvoje yra nemažai skirtingo amžiaus vaikams skirtų vaikų žaidimų kambarių. Įvertinkite savo vaiko galimybes ir gebėjimus pagal jo amžių ir išvengsite nenumatytų nemalonumų, pvz.: vyresniems vaikams skirta čiuožykla Jūsų mažyliui gali būti puikus traukos objektas, net jei jis dar negali joje čiuožti, tad ar norėtumėte visos šventės metu jį nuolatos gaudyti? Net ir pati įdomiausia žaidimų erdvė, kurioje Jūsų būsimas paauglys užduotis atliks greičiau nei šventė prasidės, taps nusivylimu Jums ir Jūsų vaikui.

2) Vaiko pomėgiai. Vyresnio amžiaus vaikai patys išsakys savo nuomonę, klasėje vyraujančias „madas“, tad Jums belieka tik apsišarvuoti kantrybe ir rasti tą išsvajotą gimtadienio vietą. Mažesniems vaikams reikia daugiau Jūsų pagalbos. Jei vaikas aktyvus, rinkitės gimtadienių erdves, kuriose yra daugiau vietos, dideli batutai ar siūlomos kitos aktyvios pramogos. Smalsuoliams – puiki alternatyva edukacinės erdvės, mokslinių pasirodymų programos bei pabėgimų kambariai.

3) Atstumas nuo namų. Jei būsimas šventės „kaltininkas“ sutinka tik pirmąsias gimtadienio šventes, rekomenduojame gimtadienio erdvę rinktis netoli nuo Jūsų namų, tame pačiame mieste. Taip išvengsite kelionės ir papildomo nuovargio, o ką nors pamiršus, visuomet galėsite grįžti. Vyresniems vaikams ir ypač paaugliams, kitame mieste įsikūrusi gimtadienio erdvė gali tapti puikia priežastimi keliauti, susipažinti su nauju miestu ir tapti neišdildomų įspūdžių priežastimi, pavyzdžiui: kelionė su draugais į gimtadienio šventę traukiniu!

4) Teminės šventės: ar verta? Vieno atsakymo šiuo atveju nėra. Pastebėjome, kad teminiai gimtadieniai populiarumo viršūnę pasiekia ikimokyklinio amžiaus vaikų tarpe. Tokios šventės įspūdingai atrodo ne tik fotografijose, bet ir sukuria jaukesnę atmosferą, t. y. vaikai ruošiasi, tariasi, galvoja kaip tapti vienu ar kitu herojumi. Vyresnėliai, ypač mergaitės, dažniausiai su draugais aptaria šį klausimą iš anksto ir jau nusprendžia patys. Daugelis gimtadienio erdvių turi parengę skirtingo amžiaus vaikams orientuotas temas, kurios vaikų vertinamos ir sulaukusios pasisekimo, tad aptarkite tai ne tik su savo vaiku, bet ir su gimtadienio erdvės atstovais.

5) Dekoracijos! Visuomet sakoma, kad maistas būna daug skanesnis, jei jis estetiškai ir gražiai patiekiamas. Natūralu ir įprasta, kad vaikų gimtadienių metu, nepriklausomai nuo vaiko amžiaus, stalo įrankiai naudojami iš plastiko arba popieriaus. Tačiau šiuo metu jie gali būti stilingi bei gražūs. Trūksta idėjų? Jums pagelbėti ir papuošimais padėti gali įmonė Party inbox.

Rekomenduojame išbandyti šias gimtadienių erdves Lietuvoje:

Jau ne vieną vaiko gimtadienį šventėte skirtinguose žaidimų kambariuose, dekoravote ir tortą užsakėte skirtingomis temomis? Atrodo, kad išsisėmėte ir trūksta idėjų kaip ypatingą dieną vaikui paversti išskirtine? Jums padės edukacinis pramogų centras „CurioCity“, įsikūręs prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“, Kaune.  Miestas smalsiems vaikams „CurioCity” pristato net 22 skirtingas, originalias ir šiuolaikiškas gimtadienio švenčių programas! Jose nėra stereotipinių personažų ar kitų daugelį metų mažųjų šventėse besikartojančių motyvų, programos sukurtos galvojant apie šiandienos Z kartos vaikus – aktyvius, kūrybingus ir smalsius. Visos gimtadienių programos yra ne tik smagios, bet ir edukacinės, supažindinančios vaikus su įvairiomis temomis pagal jų pomėgius ir temperamentą. Programos yra pritaikytos skirtingai vaikų amžiaus grupei ir tėvelių piniginei, suteikiama galimybė švęsti visas 7 dienas per savaitę. Nuo kvepalų ar vėjo varpelių gamybos iki virtualios realybės, robotų konstravimo ar cianotipijos dirbtuvių. O kur dar galimybė švęsti gimtadienį sporto klube, kino teatre ar baseine. Sudomino? Susitikime mieste smalsiems vaikams „CurioCity”, kur nuostaba apims ne tik vaikus, bet ir jų tėvus!

CurioCity- miestas smalsiems vaikams

www.curiocity.lt

8-688-33202

smalsu@curiocity.lt

Šioje erdvėje jūsų laukia interaktyvūs žaidimai ir galvosūkiai, technikos dirbtuvės su judančiais kranais ir užsidegančiomis lemputėmis, moksliniai eksperimentai ir magiški fokusai, kūrybinės komiksų ir meninės knygrišybos dirbtuvės, triukšmingos ir paslaptingos piratiškos, neoninės ir pasakiškos šventės bei nenusakomų įspūdžių kupina virtuali realybė!

Laukiame vaikų nuo 3 metų iki 15 metų

Galvasukis – edukacinė pažinimo erdvė visai šeimai!

www.galvasukis.lt

8-676-49321 

info@galvasukis.lt

Kviečiame visus mažiausius vaikučius ir jų draugus pajodinėti poniuku Džimbo ir praleisti smagiai laiką ar kartu atšvęsti gimtadienį!

Šiandien poniukus dažniausiai galima pamatyti žirgynuose ir zoologijos soduose – jais jodinėja vaikai ar važinėja jų traukiamomis karietomis.

Vaikai labai myli šiuos mažus, beveik savo ūgio arkliukus. Dėl mažo ūkio šių arkliukų vaikai nebijo ir jodami jaučiasi drąsiai.

Kauno žirgai- puiki pramoga vaikams

www.kaunozirgai.lt

8-686-79085

kaunozirgai@gmail.com

Norite sukurti gimtadienį, kuriame vaikai galėsi pasijusti tikrais mokslininkais? Gimtadienio „Jaunasis mokslininkas“ metu vaikai taps tikrais tyrinėtojais, sugebančiais paversti skystį ar ledą dujomis bei keisti jų spalvas! Vaikai galės atrasti, patirti, tyrinėti, pažinti ir visai kitaip, nei įprasta, suprasti gamtos mokslus. Patys pilstys, uostys, džiaugsis dujų upėmis, ieškos lobio ir nardys debesyje! Visa gausybė pramogų!

Iliuzijų kambariai – tiems, kurie tiki magija!

www.illusions.lt

8-603-94024

rezervacija@illusions.lt

Švęskime gimtadienius kūrybingai – ,,ADI Keramikos studijoje“. Visi kartu, šventės dalyviai, vaikai ir jų tėveliai turės progą nusilipdyti sau ir jubiliatui mielų dovanėlių. Šventės metu spėsime ne tik sukurti šį tą nuostabaus, bet ir smagiai praleisti laiką. Keramika – tai meno šaka, kurią išbandyti gali kiekvienas. Net ir mažiausi mūsų dalyviai puikiai sukoncentruoja dėmesį ir sukuria originalius, įkvepiančius darbelius. Visi darbeliai atiduodami šventės dalyviams.

Vaiko gimtadienis ,,Lipdome svajonę"

www.adistudija.lt

8-653-14549

adi.studija@gmail.com

Unikalus pramogų parkas po atviru dangumi visai šeimai. Mus rasite: 3 km nuo Anykščių miesto pabaigos, važiuojant link Lajų tako. Tai puiki pramoga visoms amžių grupėms. Čia galėsite išbandyti savo laimę bei orientavimosi įgūdžius. Labirintų Parką sudaro keturi skirtingi labirintai: Didysis labirintas – Jūsų tikslas nepasiklysti ir pereiti labirintą; Apvalusis labirintas – Reikia surasti labirinto centrą bei rasti išėjimą; Lenktynių labirintas – Lenktyniauk su draugu – laimi greitesnis; Energetinis labirintas – Neskubant praeikite labirintą, suraskite vidinį “AŠ”;

Labirintų parkas - tai vienintelis tokio tipo parkas Lietuvoje

www.labirintu-parkas.lt

8-652-19991

rezervacija@labirintu-parkas.lt

Vaikų gimtadienis cirke!Kviečiame mažus ir didelius į pažintį su paslaptingu Cirko pasauliu! Čia vyksta: edukaciniai užsiėmimai įvairaus amžiaus vaikams, šeimoms; ekskursijos klounų ir cirko muziejuje; cirko meno akademijos užsiėmimai; vaikų šventės. Rudens-žiemos laikotarpiu kviečiame į Baltijos cirko buveinę – Kamerinį cirką-muziejų (Drobės g. 31, Kaunas).

Vaikų gimtadienis cirke!

www.cirkas.lt

8-670-16445

baltijos@cirkas.lt

Pažintinė žirgininkystė,edukacinė programa „Žirgai iš arčiau“! Šios programos yra skirtos tiek vaikams, tiek suaugusiems, visiems, kurie nori turiningai praleisti laiką, daugiau sužinoti apie gyvenimą kaime, susipažinti su jo aplinka ir gyvūnais, pasijodinėti. Edukacinės programos tai puiki alternatyva netradiciniam vaiko gimtadieniui!

Pažintinė žirgininkystė,edukacinė programa „Žirgai iš arčiau“

www.laimoszirgai.lt

8-679 39 395

info@laimoszirgai.lt

Informacinio švietimo projekto www.vaikodiena.lt informaciją naudoti komerciniais tikslais be raštiško www.vaikodiena.lt sutikimo draudžiama.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.