Vaikai/šeima, Vaikų sveikata

Prezidentūroje įvyko masinė vaikų treniruotė su žinomais žmonėmis

Trečiadienio popietę Prezidentūros kiemelyje įvyko treniruotė, kurioje dalyvavo apie šimtą 2-12 m. amžiaus vaikų. Pastarieji – tai jubiliejinio UNICEF vaikų bėgimo dalyviai, kuriems nusišypsojo laimė sudalyvauti specialioje išankstinėje treniruotėje bei estafetėje kartu su kitais žinomais Lietuvos pramogų pasaulio atstovais. Estafetės pradžią paskelbė bėgimo “Už kiekvieną vaiką” globėja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Prieš estafetę vyko apšilimas garsaus trenerio Jean Claud vedamoje mankštoje. Paskui vaikai buvo suskirstyti į penkias komandas, kurių kiekviena turėjo savo trenerį, žinomą žmogų, tarp kurių – dainininkas Merūnas, aktorius Marius Repšys, olimpietis Virgilijus Alekna, UNICEF gerumo ambasadorė, aktorė Virginija Kochanskytė ir kiti.

Kiekvienas žinomas žmogus, tapęs komandos treneriu, negailėjo vaikams naudingų patarimų ir nuteikė juos sėkmingam startui. Rungdamiesi vaikai ne tik smagiai praleido laiką, bet ir susipažino vieni su kitais bei galėjo įsitikinti, kad gyvenime už pergalę svarbiau yra dalyvauti, prisidedant prie bendro tikslo. Juk svarbiausia ir esminė bėgimo idėja – išgelbėtas vaiko gyvenimas.

„Smagu matyti tiek daug gerai nusiteikusių vaikų, kurie ne sėdi prie kompiuterio, bet sportuoja ir dar prisideda prie tokios kilnios misijos, atkreipiant dėmesį į Nepalo vaikų sudėtingą situaciją,“ – sakė UNICEF Lietuva vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė-Staniulėnė.

Informacijos šaltini:

atsisiųsti-300x158

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.