APŽVALGOS, Papildomas vaikų ugdymas, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams

Populiariausios stovyklos vaikams Lietuvoje 2016!

Stovykla – tai pats geriausias laisvalaikio praleidimo būdas vaikams vasaros metu. Laikotarpis, kai nereikia keliauti į mokyklą, gali būti labai nuobodus, jeigu juo atsakingai nepasirūpinsite. Tėvams vasaros metu reikia eiti į darbą, o jų atžalos neretai yra išsiunčiamos pas senelius arba tiesiog pasyviai leidžia laiką namuose ar kiemuose. Tačiau visada yra išeitis.Stovyklų nauda vaikams neabejotina – lavinami bendravimo įgūdžiai, smagus laikas gryname ore, aktyvios pramogos bei edukacinės veiklos, nauji draugai bei neišdildomi įspūdžiai.

Norint, kad vaikas kiekvieną vakarą būtų šalia, galima rinktis dienos stovyklas be nakvynės. Organizatoriai siūlo įvairias kalbų, meno, sporto, muzikos ar šokio stacionarias stovyklas įvairiuose miestuose. Taigi, rinktis tikrai yra iš ko. Svarbu, kad tokiose stovyklose gali dalyvauti ir patys mažiausieji.

O vyresnėliai, žinoma, nori būti savarankiški ir renkasi savaitines ar ilgesnes stovyklas kuo toliau nuo namų. Išsvajoti vakarai prie laužo naujų draugų būryje, naktiniai žygiai – kaip tik jiems. Svarbiausia nepasiklysti didžiulėje pasiūloje ir išsirinkti pačią tinkamiausią stovyklą Jūsų atžalai.

Siūlome išskirtines bei pačias lankomiausias vaikų vasaros stovyklas Lietuvoje. Jums belieka išsirinkti ir nekantriai laukti vasaros!

Visą stovyklų katalogą rasite ČIA

Vaikų stovykla „ATRADUKAI“

Skandinaviško stiliaus sodyboje Oktava šiemet svečiuosis vasaros stovyklos Atradukai“ vaikai.  Atradukų stovykla išsiskiria tuo, kad nėra orientuota į vieną veiklą, pvz. sportą ar šokius. Mūsų stovykloje kiekviena diena – tai vis nauja veikla. Šiais metais gilinsime žinias šiose srityse: mokslas, išgyvenimas gamtoje, menas, sportas, stilingas vakarėlis. Kaip tokį surengti pačiam? Stovyklos vadovės daug dėmesio skiria vaikų tarpusavio ryšiui. 

Atsiliepimas:
Stovykla „Atradukai“ buvo tikras atradimas mūsų dukrai. Jai ši stovykla labai patiko. Grįžo kupina įspūdžių ir emocijų. Nuostabi vadovė, kuri neleido vaikams nuobodžiauti ir ilgėtis namų. Kiekvieną dieną vis kažkas naujo ir įdomaus. Ačiū organizatorei ir vadovei! (Olesia)

Vasaros stovyklos „Skautai neskautams“

Skautai – savanoriškas pasaulinis jaunimo judėjimas, veikiantis jau daugiau nei 100 metų, daugiau nei 200 valstybių visame pasaulyje. Skautų idėjos paslaptis – unikalus skautiškas metodas, susidedantis iš įžodžių, buvimo gamtoje, mokymosi veikiant, patyrimo laipsnių bei mažų grupių (skilčių) narystės. Šitaip, padedant suaugusiems vadovams, ugdomas charakteris, atsakomybės jausmas bei pasitikėjimas savimi.

Atsiliepimas:
Vaikui patiko labai labai…ypač vadovai. Nors vaikas pripratęs prie gyvenimo patogumų ir buvo neramu kaip teks gyventi palapinėse tiek laiko, bet norėjosi išleisti už komforto ribų. Visi likome patenkinti. 🙂 (Rasa Bieliauskaitė)
 

EXTREME-SPORTS.LT vaikų ir jaunimo stovykla

Tai buriavimo stovykla 10-18 metų vaikams, įsikūrusi kaimo turizmo sodyboje Šilutės rajone ant Kuršių marių kranto. Extreme-sports.lt vaikų  stovykla siūlo išbandyti nepatirtų dalykų, ištrūkti iš miesto šurmulio, pažinti naujus žmones, buriuotojų aplinką ir jų gyvenimo būdą, rungtis orientacinėse varžybose, išmokti buriuoti, šokti bei išmėginti skrajojančius aitvarus danguje. Siekiame, kad stovykloje vaikai atrastų savyje dar neatrastų „kibirkštėlių“, kad jų veidus puoštų tik laiminga šypsena. 

Atsiliepimas:
Kompetentingi organizatoriai bei instruktoriai. Teko pabuvoti šioje stovykloje ir šiek tiek padalyvauti su vaikais, taigi kaip mama sakau ir rekomenduoju šią stovyklą. Vaikai fiziškai užimti bei, svarbiausia, saugūs. (Mantės mama)

 

Vaikų sceninio meistriškumo stovykla

Mūsų tikslas – supažindinti vaikus su scenos menu. Stovyklos metu vyks individualūs grojimo, dainavimo ir vaidybos tobulinimo užsiėmimai. Įvairių  užduočių tikslas – padėti vaikams pajausti ir  geriau suprasti, kas yra scena, kaip joje elgtis, kaip nugalėti savo baimes ir atrasti savo vietą scenoje. Kiekvienas rytas prasidės mankšta, vėliau – paskaitos, mokomieji žaidimai. Po pietų –  grupinės arba individualios kūrybinės užduotys. Kiekvieną vakarą stovykloje lankysis svečias – žinoma asmenybė iš muzikos ar teatro srities.

Atsiliepimas:
Jau ankstyvą pavasarį Vincentas mane ragino: mama, ar užrašei mane į stovyklą? Paklausdavo mažiausiai kartą per savaitę. Užrašiau. Tokio užsidegimo dar nėra buvę nė vienoje stovykloje. (Laisvė Radzevičiunė)

 

Muzikos Perlų stovykla „TV ir scena – mano gyvenimas“

9-oji talentų vasaros stovykla „TV ir scena – mano gyvenimas“ (07.01 – 07.09) šiemet organizuojama netoli Palangos, naujame komplekse Atostogų Parkas. Didžiulis dėmesys skiriamas vaikų ir jaunimo talentų puoselėjimui. Dirbs žinomi pedagogai Kristina Zmailaitė, Edmundas Seilius, Asta Pilypaitė bei kiti. Laukiama atvykstant Lietuvos pramogų pasaulio įžymybių. Planuojamos dainavimo, šokio teatro, TV bei Mados karalaičių grupės. Galutinis rezultatas – finalinis koncertas.

Atsiliepimas:
Labai smagi stovykla. Mano vaikai jau užregistruoti. Ir laukia nesulaukia kada važiuos. Tai puiki galimybė vaikui atsiskleisti bei pažinti save, savarankiškėti. Taip pat puikaus kolektyvo dėka vaikai jaučiasi jaukiai bei laimingi. (Anabelė)

 

Pingu`s English Summer Camps

Šaunios anglų kalbos dienos stovyklos 5-9 m. vaikams. Jaukioje pingvinuko mokykloje Jūsų vaikų laukia neįprasti anglų kalbos užsiėmimai su linksmiausiais žaidimais, smagiomis dirbtuvėmis, vienos dienos žygiu-pikniku bei įspūdingu uždarymu. Šią vasarą vaikai patirs neišdildomų įspūdžių, lankydamiesi „Svečiuose pas karalių Artūrą“, „Stebuklų ir pasakų šalyje“, keliaudami „Aplink pasaulį per…“ ir vykdami į „Kelionę laiku“. Gyvename ir mokomės kaip viena draugiška šeima, todėl mūsų stovyklose kiekvienam skiriamas dėmesys, kiekvienas prakalba!

Atsiliepimas:
Atvedžiau dukrą prieš du metus į šią Pingu’s English mokyklėlę mokytis anglų kalbos. Iš tiesų stulbinanti trauka. Tiek mano dukrai, tiek man. Anglų kalbos mokymasis yra pramoga. Mokytojai pramogauja kartu su vaikais. O po dvejų metų džiaugiuosi, kad dukra, klausydamasi mano pokalbio su anglakalbiu kolega supranta apie ką kalba ir gali nedvejodama atsakyti į jai skirtus klausimus. Stovyklos – tiek vasaros, tiek žiemos yra nuostabus nuotykis anglų kalba! Vaikų akys blizga ir laukia, kada vėl galės stovyklauti. Nuoširdžiai didžiuojuosi Pingu’s English mokyklos darbu su vaikais! (Giedrė)
 

 

Vaikų ir jaunimo vasaros poilsio stovykla“MERKURIJUS“

Džiaugiamės galėdami jums pristatyti naują kainą ir naują tęstinės stovyklos programos ,, Sparnus –jaunystei“ temą – ugdymas karjerai. Tad, be tradicinių renginių, edukacinių užsiėmimų, žygių, varžybų pasiūlysime Jums išgirsti, padiskutuoti, išbandyti įvairias profesijas, kurias pristatys karjeros specialistai bei žymūs savo profesijos atstovai. Daugelis tėvelių, giminaičių, draugų jau įvertino mūsų rengiamas Tėvelių dienas, kurios šiais metais dar labiau nustebins, nes paruošėme daug staigmenų, kurias pateiks jums stovyklautojai. Šokio, muzikos, teatro žavesį pajusti ir patiems save išbandyti padės būrys gerbiamų svečių – J.Smoriginas, J. Ir J Kalėdos, Hana, R. Šimukauskas.

Atsiliepimas:
Nereali, linksma stovykla. Labai linksmos jaunos vadovės bei vadovai, turintys daug energijos, teigiamų emocijų. Organizuojama daug vasariškų pramogų bei užsiėmimų.(Arma)

 

VASAROS ŠOKIŲ STOVYKLOS

VšĮ Asmenybės ugdymo centro „Motus“ šokių mokykla kviečia 7–16 m. vaikus į stovyklas. Gatvės, šiuolaikinio šokio, baleto pamokos, „Sambo“ kovos treniruotės, aktorinio meistriškumo užsiėmimai, improvizacijų ir kūrybos dirbtuvės, šokių „kovos“ bei šou pasirodymai mieste! Tai tik dalelė įspūdžių, kuriuos patirsi atvykęs stovyklauti. Tavęs laukia naktiniai žygiai, vakaronės prie laužo, maudynės ir nepamirštamas vasaros laikas.

Atsiliepimą organizatoriams galite palikti vaikodiena.lt esančioje ANKETOJE

 

Vaikų stovykla „Mes būsime kariai“

Vaikų stovykla „Mes būsime kariai“ jau septintą vasarą kvies į Šilelių kaimą (Šiaulių raj.). Kareiviška apranga, žygiai, šratasvydžio ginklai, išgyvenimo gamtoje apmokymai, nusileidimai virvėmis, maskuotės menas, orientacinės užduotys… Tai tik dalelė to, ką pajusi šioje stovykloje!  Stovyklautojai išbandys savo ištvermę, mokysis pasitikėti savimi ir vienas kitu. Tai stovykla šauniam, nuotykių ir aktyvaus poilsio trokštančiam jaunimui.

Atsiliepimą organizatoriams galite palikti vaikodiena.lt esančioje ANKETOJE

 

Vaikų vasaros stovykla „Skruzdėliukas“

7-12 metų vaikai patirs tikro kaimo nuotykius. Stovyklautojų laukia: žygiai į mišką, prie ežero, uogavimas, gyvenimas indėnų nameliuose, šaudymas iš lankų, žvejyba, futbolas, krepšinis, lauko tenisas, lauko šachmatai ir pirtis. Statysime tikrus namelius iš šiaudų, kuriuose vaikai galės įsikurti ir praleisti ten laisvalaikį. Rengsime edukacines pamokėles. Su Jūsų vaikučiais dirbs patyrę vadovai iš Šiaulių aukštųjų mokyklų ir pasiūlys įvairaus pobūdžio programas. Svarbiausia, nepamirškite maudymosi kostiumėlio bei geros nuotaikos!

Atsiliepimas
Labai maloni bei nuostabi sodybos savininkė. Smagu, kad pradeda organizuoti veiklas ir vaikučiams. Sėkmės Jums. (Irmos mama)

 

Keramikos ir dailės dienos stovykla Kaune

Čia kursime naudodami profesionalias keramikos ir tapybos priemones! Stovykla 7-16 metų vaikams. Jūsų laukia: piešimas gamtoje, molinukų lipdymas, tapyba ant porceliano, ekskursijos, tapyba, grafika, nauji draugai. Vieta:  „Nomedos kūrybinė studija“ Registruokis: www.nomedagriciute.blogspot.lt

Atsiliepimą organizatoriams galite palikti vaikodiena.lt esančioje ANKETOJE

 

Robotikos akademijos vasaros dienos stovyklos

Robotikos akademijos vasaros dienos stovyklos skirtos vaikams nuo 3 iki 16 metų. Stovyklos vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Jų metu vaikai turės galimybę susipažinti su nuotaikingu ir įdomiu robotikos pasauliu, leisis į kosmines keliones bei susidraugaus su robotais! Žaisdami mokysis, o svarbiausia – skatins savo kūrybiškumą, logiką bei ugdys komandiškumą.

Atsiliepimą organizatoriams galite palikti vaikodiena.lt esančioje ANKETOJE

 

Nauja vaikų vasaros sporto ir poilsio stovykla „LAUKŽEMĖS SLĖNIS“

Didingų miškų apsuptyje, šalia Šventosios upės, atveria duris nauja vaikų vasaros sporto ir poilsio stovykla „LAUKŽEMĖS SLĖNIS“. Vaikai gyvens gamtoje: šaudys iš lanko ir šautuvo, pramogaus indėnų vigvamuose, lankysis raganų namelyje, plaukios baidarėmis, užsiims įvairiais menais, pramogaus prie upės ir Baltijos jūros. Su vaikais dirbs patyrę vadovai, treneriai ir gelbėtojai. Mūsų stovykla garantuoja įdomų ir aktyvų poilsį bei ilgai neblėstančius prisiminimus. Laukiame jūsų su gera nuotaika. Daugiau informacijos www.laukzemesslenis.lt

Atsiliepimą organizatoriams galite palikti vaikodiena.lt esančioje ANKETOJE

 

Jaunimo vasaros stovykla „Pažvelk į profesijos pasaulį KITAIP“

Tai specialiai jaunimui subalansuota asmenybės tobulėjimo programa, padedanti geriau pažinti save, atskleisti stipriąsias savo puses ir ugdyti gebėjimus, reikalingus sėkmingai profesinei karjerai. Tavęs laukia 7 nepakartojamos vasaros dienos ir entuziastinga bei kūrybinga stovyklos komanda, kuri įtrauks Tave į įvairiausių veiklų sūkurį. Kūrybinės ir profesinės dirbtuvės, įdomios paskaitos ir naudingi mokymai, įkvepiantys susitikimai su įdomiais žmonėmis, ekskursijos, žygiai, sportiniai užsiėmimai, uždegančios treniruotės, maudynės jūroje, vakaronės prie laužo ir dar daug kitų nepakartojamų įspūdžių….

Atsiliepimą organizatoriams galite palikti vaikodiena.lt esančioje ANKETOJE

 

Vaikų vasaros dienos stovykla „Senosios Lietuvos paslaptys“

Stovyklos „Senosios Lietuvos paslaptys“ tikslas – sudominti vaikus savo šalies istorija. Įvairios edukacijos, specialiai vaikams parengtos ekskursijos po Vilniaus senamiesčio erdves, interaktyvios kūrybinės užduotys atvers jauniesiems tyrinėtojams įdomiausius Lietuvos istorijos puslapius. Planuojami užsiėmimai Radvilų rūmuose, Lietuvos nacionaliniame muziejuje, Valstybės pažinimo centre. Stovykla vyks Vilniaus senamiesčio širdyje erdviose istorinio pastato salėse.

Atsiliepimą organizatoriams galite palikti vaikodiena.lt esančioje ANKETOJE

 

Vaikų ugdymo ir pramogų centras SPALVOTAS DRUGELIS stovyklos

Vaikų ugdymo ir pramogų centras SPALVOTAS DRUGELIS organizuoja vaikų ir jaunimo stovyklas, kuriose vyksta kryptingas, į sveiką žmogų orientuotas ugdymas.Stovyklų metu bus galimybė susipažinti su skautų metodika, plaukti baidarėmis, žaisti judriuosius sportinius žaidimus, mokytis plaukti, dalyvauti raganų medžioklėje, žaisti karinius-strateginius žaidimus, susipažinti su indėnų gyvenimu gamtoje.

Atsiliepimą organizatoriams galite palikti vaikodiena.lt esančioje ANKETOJE

 

Taip pat skaitykite:

Išskirtinės vietos bei pasiūlymai vaiko gimtadienio šventei!

Vaikų stovyklos 2016 – kokią rinktis ir kodėl?

LANKOMIAUSI PRAMOGŲ IR LAISVALAIKIO PARKAI LIETUVOJE

Informacinio švietimo projekto www.vaikodiena.lt informaciją naudoti komerciniais tikslais be raštiško www.vaikodiena.lt sutikimo draudžiama.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.