Straipsniai apie vaikų ugdymo įstaigas

NUO RUGSĖJO PRIVAČIUOSE IR VALSTYBINIUOSE SOSTINĖS DARŽELIUOSE SUKURTA APIE 2 200 NAUJŲ VIETŲ

Vilniaus rotušėje šiandien vyko šventinis lopšelių-darželių vadovų pasitarimas. Pasikalbėti su miesto meru Remigijumi Šimašiumi apie ikimokyklinio ugdymo aktualijas ir naujaisiais mokslo metais laukiančius iššūkius į Rotušę susirinko apie 140 savivaldybės darželių vadovų. Meras pasidžiaugė, kad keturių žingsnių programa veikia: pavyko sumažinti eilę į valstybinius darželius nuo 7 tūkst. iki 4,8 tūkst., nuo rugsėjo privačiuose ir valstybiniuose darželiuose sukurta apie 2 200 naujų vietų.

Meras įteikė padėkas lopšelio-darželio „Riešutėlis“ direktorei Irinai Bušauskienei, lopšelio-darželio „Želmenėliai“ direktorei Ritai Juozapaitienei, lopšelio-darželio „Boružėlė“ direktorei Angelei Kučinskienei ir lopšelio-darželio „Rasa“ direktorei Alvidai Nirkovai – už ilgametį nuoširdų vadybinį darbą, ugdant jaunuosius vilniečius. Darželių ir miesto vadovams dainavo Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ jaunių choras.

Pasitarime su darželių vadovais taip pat dalyvavęs mero pavaduotojas Valdas Benkunskas, pastaraisiais mėnesiais apsilankęs ne viename sostinės darželyje ir susipažinęs su situacija juose, atkreipė dėmesį, kokia skirtinga savo dydžiu ir vaikų skaičiumi panašių darželių aplinka, techninė būklė. Anot jo, labai svarbu, kiek stengiasi ir kaip geba tvarkytis pats vadovas, todėl V. Benkunskas kvietė visus dalytis geraisiais pavyzdžiais ir mokytis vieniems iš kitų.

Informacijos šaltinis: Bernardinai.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.