Klaipėda, Statistika, Vaikai/šeima

Mokslo metus visi Klaipėdos rajono moksleiviai baigs mišriu būdu

Klaipėdos rajonas sulaukė geros žinios: atsižvelgiant į mažėjantį sergamumo koronavirusu rodiklį, nuo birželio 1 d. mokytis mišriu būdu be testavimo galės ne tik pradinukai, bet ir 5–11 klasių mokiniai. Mokinių testavimas, kaip ir iki šiol, rajone bus tik rekomenduojamas.

Klaipėdos rajono ugdymo įstaigos raginamos ugdymo procesą sudėlioti taip, kad galimybę grįžti į kontaktinį ugdymą turėtų visos klasės.

„Paskutinėmis mokslo metų savaitėmis atsirado galimybė grąžinti visus vaikus į kontaktinį ugdymą. Iš pokalbių su tėvais ir mokiniais žinau, kad vaikai jau pasiilgę įprasto gyvenimo, jiems reikia gyvo bendravimo su mokytojais, bendraklasiais, todėl kviečiu mokyklų vadovus rasti būdų, kad kontaktinis ugdymas paskutinėmis savaitėmis taptų prieinamas visiems 1–11 klasių mokiniams“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Kai kuriose mokyklose grąžinti į klases visų vaikų vienu metu dėl mokyklų dydžio, norint įvykdyti visus saugumo reikalavimus, nepavyks, tačiau tokių mokyklų vadovai žada taikyti rotacijos principą. Apie tai, koks mišraus ugdymo grafikas bus sudėliotas kiekvienai klasei, tėvus informuos pati mokykla.

Nors testavimas norint grįžti mokytis į klases nebebus privalomas, Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Neringa Tarvydienė kviečia elgtis atsakingai ir sutikimą jau pasirašiusius tėvus, leisti testuoti savo vaikus – kad būtų galima suvaldyti židinius, jeigu profilaktinio testavimo metu būtų nustatomas koronaviruso atvejis.

Informacijos šaltinis: https://ve.lt/aktualijos/mokslo-metus-visi-klaipedos-rajono-moksleiviai-baigs-misriu-budu

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.