Klaipėda, Priėmimas į darželius, Statistika, Vaikai/šeima

Vietų trūkumą galėtų išspręsti modulinių darželių statyba

Praėjusią savaitė Klaipėdos rajono savivaldybės vicemerė Audronė Balnionienė, Administracijos direktorius Artūras Bogdanovas ir mero patarėja Toma Tuzovaitė-Markūnienė lankėsi Trakų rajone, Lentvaryje, kur vasario mėnesį buvo atidarytas modulinis vaikų darželis.

Pagrindiniai vizito tikslai – pamatyti realiai veikiantį modulinį vaikų darželį, išsiaiškinti, per kiek laiko ir už kiek jis buvo pastatytas, kiek šiandien kainuoja darželio išlaikymas, kokia buvo tėvelių reakcija, su kokiais iššūkiais susiduriama eksploatuojant modulinį vaikų darželį.

Klaipėdos rajono savivaldybės delegaciją lydėjo Trakų rajono savivaldybės mere Edita Rudelienė, Administracijos direktorius Darius Kvedaravičius, modulinio darželio vadovė Irena Nižauskienė. Moduliniame pastate, esančiame šalia veikiančio darželio, įrengtos ne tik grupės, bet ir valgykla, bendra žaidimų erdvė-salė, pastatas pritaikytas neįgaliesiems. Įstaigos vadovė džiaugėsi darbuotojų aktyviu dalyvavimu projektuose, kurie leido ugdymo įstaigas aprūpinti įvairiausiomis edukacinėmis priemonėmis, bei tėvelių ir verslo parama, įrengiant bendras lauko erdves tiek stacionarų, tiek šalia esantį modulinį darželį lankantiems vaikams..

Pasak mero pavaduotojos Audronės Balnionienės, vizitas Trakų rajone leido pasisemti gerosios patirties, kurią būtų galima pritaikyti ir Klaipėdos rajone: „Modulinių darželių statyba – vienas iš būdų spręsti vietų darželiuose trūkumo problemą. Manau, kad moduliniai darželiai, kaip ir Trakų rajone, galėtų būtų statomi šalia jau veikiančių ikimokyklinio ugdymo įstaigų, kuriose ir trūksta vietų vaikams.“

Vizito Trakų rajone metu buvo aptarti ir kiti klausimai: apšvietimo modernizavimas viešos ir privačios partnerystės būdu, žaliųjų plotų priežiūra, lankytasi renovuojamoje gimnazijoje.

Informacijos šaltinis: ve.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.