APŽVALGOS, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams

TOP 10 geriausiai vertinamų Lietuviškų rūbelių parduotuvių!

Artėjant Naujųjų Metų šurmuliui tiek vaikai, tiek suaugusieji mėgsta pasipuošti. Juk toks vakaras būna tik kartą metuose. Tada visi – dideli ir net maži, sapnuodami savo mažus sapnelius ar žaisdami žaidimus ir nekantriai laukdami pro langą fejerverkų, džiaugiasi gražiais, stilingais rūbeliais. Tačiau kaip nepasiklysti tokioje gausybėje, kaip rasti tą, kuris nebus tik šio vakaro „vienkartinė“ dekoracija, o bus mielas ir kokybiškas ištisus metus. Siūlome Jums dešimtuką kokybiškų ir daugelio vartotojų jau patikrintų bei didžiausią pasisekimą sulaukusių rūbelių parduotuvių:

1) Ajajai (www.ajajai.com – apsirenk su  nuotaika! Su nuotaika pradėjome siūti vaikiškus laisvalaikio drabužius, o šiandien – truputį paaugę – su nuotaika rengiam paauglius, moteris ir greit turėsime naujienų vyrams. Ajajai – lietuviškas prekės ženklas, Ajajai – nuotaikingi drabužiai bet kokiai progai – sportui, laisvalaikiui ir tavo šventei. Pagrindiniai dalykai, kurie paperka pirkėją – kokybiški audiniai: natūralaus pluošto, sertifikuoti (oeko-tex standard 100); nereikia laukti! Ajajai siūlomas asortimentas iš karto yra pardavime: šiandien nori – šiandien ir turi; visi pirkėjai – VIP klientai; mums svarbus kiekvienas klientas – skubame jam atsakyti, patarti ir nepamirštame pagirti;

ajaijai5 ajajai2 ajajai3

2) Baltos meškos (baltosmeskos.lt) – natūralių audinių, išskirtinių modelių, ne masinės gamybos drabužėlių vaikams elektroninė parduotuvė, kurioje parduodami užsienio gamintojų išskirtiniai rūbai. Drabužiai, nugulę į mūsų lentynas, atrinkti su didele meile madai ir vaikams. Parduotuvė skirta tėvams ir vaikams, kurie mėgsta laužyti standartus!

baltos meskos1 baltos meskos4

3) Bow Bow Boutique (bowbow.lt)  – spalvingi ir nuotaikingi rūbai iš aukštos kokybės audinių (audiniai atitinka OEKO TEX 100 standartą). Vaikai nebijo eksperimentuoti, piešiant dažniausiai naudoja visas spalvas, todėl Bow Bow Boutique, norėdami būti arčiau vaikų, renkasi ryškių spalvų audinius, nuotaikingus piešinėlius. Mes už šviesią ir gražią vaikystę!

026-file-20150219_DSC_0032-copy  030-file-20150227_DSC_0225-copy  026-file-20150219_DSC_0032-copy (1)

4) Buboo ( www.buboo.lt )– jau spėję apkeliauti pasaulį stilingi ir kitokie aksesuarai bei apranga tėveliams ir mažiesiems, vertinantiems kokybę ir patogumą.  Kiekvieną detalę bei rūbelį ištobuliname „kaip sau“ – renkame tik kokybiškus audinius, samdome profesionalius konstruktorius, siuvame tik kompetentingose siuvyklose. Šiandien didžiuojamės vienu didžiausių stilingų kepurių asortimentų Lietuvoje, gal net visame pasaulyje. Turime ką pasiūlyti ir naujagimiams, ir net seneliams! Girdint klientų pagyrimus ir paskatinimus, BUBOO ėmėsi kurti rūbelių kolekcijas stilingiems vaikams ir tėveliams, besilaukiančioms bei maitinančioms mamytėms kasdienai ir pasipuošti. Stilingi ir kitokie  BUBOO aksesuarai bei rūbeliai jau užkariavo daugelio stileivų garderobus visame pasaulyje. Būk stilingai kitoks su BUBOO.

buboo1  buboo3

5) DAME – apranga damoms (www.facebook.com)Drabužiai pripildyti gerų emocijų, šilumos ir nuoširdaus juoko. Svajonės niekada nemiršta. Kodėl? Gyvenimas nestovi vietoje, nors ir mažais žingsneliais, bet eina pirmyn ir pirmyn. Ir štai, beveik po 15 metų, užslėptoji svaja tyliai tyliai pasibeldė į mano pasąmonę. Turbūt didžiausią įtaką tam padarė mano vaikai, kurie privertė išsitraukti senutę siuvimo mašiną ir pasinerti į prisiminimus.. Kai lietaus lašai elegantiškai barbena mums į langus , aš pagaliau ,,kaifuoju“. Sunku įvardinti tą jausmą, tai žodžiais nepasakoma, ir nežemiška, nes nuo to, ką darau, man sukasi galva. Tad leiskite Jums pristatyti su didžiule meile pasiūtus drabužius damoms.

dame5  damoms

6) Love kids ( www.facebook.com/Love-Kids) – manau, kad esu žmogus, kurio svajonės pildosi. Dar mokyklos suole susidomėjau modeliavimu ir siuvimu. Tada pažadėjau sau, kad gimus dukrytei siūsiu jai drabužius. Vykdant pažadą paaiškėjo, kad mano drabužiai patinka kitiems žmonėms. Taip ėmiau kurti savo verslą. Dažniausiai siuvu mergaitėms sukneles, bet mano kolekcijoje galima rasti ir sijonų, kepurių, movų. Drabužio modelį sugalvoju pamačiusi audinį. Audinius renkuosi natūralius (medvilnę, liną, vilną). Manau, kad jie geriausiai padeda patvirtinti tiesą, kad paprastume glūdi genialumas. Mano kuriamų drabužių modeliai yra patogūs ir universalūs. Norėčiau palinkėti tėvams kuo dažniau rodyti meilę savo vaikams. O tada, kai Jūsų nebus šalia, švelnumą ir jaukumą vaikai jaus dėvėdami ,,Love Kids“.

15_12_05_Love_Kids (53)m 15_11_04 - Love kids (48)m  15_12_05_Love_Kids (64)m

7) MAUFASHION (maufashion.com) – 2013 metais jaunos mamos Jelenos Taricinos įkurtas prekės ženklas MAU – tai rūbai vaikams ir suaugusiems, įkvėpti vejuoto Sankt Peterburgo, šiaurietiško minimalizmo, pagaminti su meile iš aukštos kokybės medžiagų. Šiandien MAU – tai kūrybiška komanda, kuri iš visos širdies stengiasi kad pasaulis sužinotų, kad MAU yra patogumas ir kokybė. 

WZK_0660a WZK_0217a WZK_0443a

8) Bug 2 hug (bug2hug.com– kuriame mažas gyvenimo kokybes, kurios prasideda vaikais, gyvena vaikuose ir tęsiasi juose amžinai. Drabužis, fotografija, pasakytas žodis ar suteiktas jausmas – viskuo, ką darome, stengiamės būti truputį vertingi. Bug2hug aistra švariam ir laikui nepavaldžiam dizainui, noras kurti tik ilgai tarnaujančius drabužius atveda prie patvarios mados principų: iškirtinai kokybiški, natūralūs ir praktiški pluoštai, neutralios spalvos, kruopštus ir kokybiškas rankų darbas, itin funkcionalūs, nesenstantys drabužiai. Mes žavimės paprastumu pasaulyje.

bug bug5

9) Happeak ( www.happeak.lt– tai ne tik parduotuvė vaikams ir apie vaikus, tačiau ir vaikiškus, ir nevaikiškus drabužėlius gaminanti kompanija. Geras stilius, aukšta kokybė ir teigiamas požiūris į pasaulį! Happeak’as gamina drabužėlius vaikams tik iš OEKO Tex 100 sertifikuotų medžiagų, yra ištikimas minimalistiniam dizainui, nepasiduoda spalvų „psichozei“ :)), bando širdyje išlaikyti pankišką įvaizdį, nors paskutiniu metu yra ypač mylimas tiek tėvelių ir senelių, tiek vaikiukų! 🙂 Happeak’as viską padarys, kad kiekvienas, užsukęs į mūsų parduotuvėlę, joje jaustųsi kaip namuose!!

fl2_9584_copy ftl_8012_copy  fl2_9549_copy

10) Ziy.lt (www.ziy.lt– tai kupinas spalvų pasaulis, kuris gimė iš poreikio originaliai aprengti savo mažylius. Kuriame drabužėlių modelius, pačios juos siuvame. Dieviname paprastumą, todėl visi drabužėliai pasiūti iš natūralaus pluošto. Originalūs rankų darbo rūbeliai skirti Jūsų mažiesiems. Tai rūbeliai vertinantiems kokybę ir natūralumą.

ziy1  zyi2

Tikime, kad tikrai rasite kuo pasipuošti!

smallvaikodiena1-300x54

Informacinio švietimo projekto www.vaikodiena.lt informaciją naudoti komerciniais tikslais be raštiško www.vaikodiena.lt sutikimo draudžiama.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.