Patarimai/rekomendacijos, Vaikų teisių apsauga

Skaiva apie nepilnamečius socialinėje erdvėje: nesikelkite nuotraukos, kurios nerodytumėte mamai

Radijo laidų vedėja, Lietuvos taksų mylėtojų klubo vadovė Skaiva Jasevičiūtė-Kraujalė, šiuo metu užsiima taksų veisimu, o savo pasiekimais ir informacija dalijasi internetinėje erdvėje, ypač socialiniuose tinkluose. Ši interneto platforma, pasak moters, padeda jai vystyti verslą ir be jo sunkiai įsivaizduojanti dabartinį pasaulį.

Šiomis dienomis populiariausiuose tinkluose žmonės praleidžia didžiąją dalį savo laisvalaikio, o juose ieško ne tik pramoginio, bet ir informacinio turinio. Pasak S. Jasevičiūtės-Kraujalės socialiniai tinklai jai yra svarbūs dėl darbinės veiklos, kuriuose žinoma moteris gali bendrauti bei keistis informacija su bendraminčiais iš visos pasaulio: „Tai labai padeda man plėsti savo veiklą, na ir neslėpkime, gauti iš to kažkokios naudos.“

Skaiva Jasevičiūtė

Socialinėse erdvėse galima stebėti, kai žmonės dalijasi kiekviena įamžinta akimirka ir per dieną patalpina bent kelias nuotraukas ar trumpuosius vaizdo reportažus. Radijo laidų vedėja vertina palankiai tokius žmones, jei jų veikla, laisvalaikis ar gyvenimo būdas yra įdomus ir kelia kitiems žmonėms susidomėjimą. Tačiau nuolatinis ir aktyvus naudojimasis socialiniais tinklais gali turėti ir neigiamą pusę.

36

„Grėsmių, kai esi kvailas yra visur, o kai darai viską su galva, tai viskas būna gerai. Aišku, nereikia rašyti – vagys mano raktai po kilimėliu“, – juokaudama kalbėjo Skaiva. Žinoma moteris paklausta apie neigiamą socialinių tinklų įtaką nepilnamečiams priduria, jog jei to nedarytų „Facebook“, „Instagram“ ar kiti puslapiai, tai padarytų televizija ar žurnalai: „Jei tėvai teisingai auklėja, problemų neturėtų kilti. O jaunoms merginoms patarčiau netalpinti tokių nuotraukų, kokių nenorėtų rodyti mamai“, – savo nuomonę dėstė S. Jasevičiūtė-Kraujalė.

Skaivos Jasevičiūtės mergvakaris (© Dmitrijus Radlinskas | Alfa.lt)

Informacijos šaltinis:

atsisiųsti

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.