Vaikai/šeima

Penkis vaikus amerikietė išugdė vunderkindais

Foreli, iš tėvo aiškiaregystės dovaną paveldėjusi penkių vunderkindų mama, nusprendė neleisti savo atžalų į mokyklą. Moteris įsitikinusi, kad kiekvienas vaikas gali būti vunderkindas, tereikia tinkamai jį auginti, auklėti bei ugdyti. Jau šį šeštadienį ji LNK laidoje „Bus visko” 17.30 val. atskleidė, kaip tai padaryti.

Visus savo vaikus moteris pagimdė namuose, savarankiškai, be pribuvėjos pagalbos. Foreli įsitikinusi, kad kiekviena moteris iš prigimties žino, kaip tai padaryti, tačiau savo pavyzdžiu kitoms sekti nesiūlo. Laidoje „Bus visko” penkių vaikų mama prisimins laikus, kai su vyru gyveno labai vargingai. Gimstant trečiajam sūnui atvykusi pribuvėja atsisakė pagelbėti, nes negavo atlygio.

„Ji sakė ne, aš Jums nepadėsiu, kol nesumokėsite, ir stovėjo kampe, per visą gimdymą tik žiūrėjo. Ji pasielgė labai negražiai ir negarbingai”, – prisimena moteris.

Šiandien Foreli vaikai garsūs visoje Amerikoje. Vienas jų kalbėti pradėjo vos dviejų mėnesių, kitas būdamas dešimties išleido pirmąją knygą. Dukra – garsi dailininkė, kuri dėl savo talento piešti gydančius paveikslus ne kartą davė interviu tokioms Amerikos televizijos legendoms kaip Oprah Winfrey ir šiandien uždirba šimtus tūkstančių dolerių. Su vaikų talentais natūralaus gimdymo namuose moteris nesieja ir tvirtina, kad kiekvienas vaikas gali būti vunderkindu.

„Kiekvieno mūsų smegenyse yra viskas, ko reikia, kad taptume mokslininkais, muzikantais ar dailininkais”, – tvirtina talentingų vaikų mama.

Nei vienas Foreli vaikas nebaigė mokyklos, daugelis net nepradėjo jos lankyti. Talentingų vaikų mama įsitikinusi, kad kas antrą vaiką tradicinė švietimo sistema ne ugdo, bet žaloja, ir norint išugdyti talentą, visą dėmesį reikia nukreipti ten, kur vaikas nori ir jaučiasi gabus.

„Seratoninas smegenyse gaminasi tarp 7 ir 11 valandos ryto, tai laikas, kada reikėtų didžiausią dėmesį skirti ugdymui. Kai vaikas eina į tradicinę mokyklą ir ten praleidžia mažiausiai 6 valandas, išsenka ir nebelieka nei laiko, nei energijos kūrybai”, – sako moteris.

Foreli įsitikinusi, kad daugybės švietimo programoje esančių dalykų mums niekada neprireiks, tačiau atiduodami tam 12 metų prarandame galimybę atrasti tikrąjį savo pašaukimą ir talentą, kuris garantuotų ne tik finansiškai saugią ateitį, bet ir mėgavimąsi kasdieniu savo gyvenimu.

Penkių talentingų vaikų mama sako, kad norint užauginti vaiką vunderkindu reikia jį tinkamai auklėti ir ugdyti. Kaip tai padaryti, Foreli atskleidė laidoje „Bus visko” šeštadienį 17.30 val. per LNK.

Informacijos šaltinis:

 

alfa

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.