APŽVALGOS, Knygos vaikams ir jaunimui, Lavinamieji, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Vaikai/šeima

Pavasariškas žurnalo vaikams ,,Bitutė” numeris jau skuba pas vaikus!

Kovo-balandžio ,,Bitutės” numeris – visas apie pavasarį: jame vaikai atras ir pavasario gamtos, spalvų, ir šiam metų laikui svarbių švenčių, ir, žinoma, smagių užduočių bei linksmų nuotykių. Ištikimas ,,Bitutės” draugas gamtininkas Selemonas Paltanavičius netgi išmokys pasidaryti inkilėlį, kad paukščiai giesmeles giedotų ne tik žurnalo viršelyje, bet ir šalia namų.

Antrasis šių metų numeris kvies vaikus įsigilinti į sveikatingumo temą: Vabalas Elniaragis pasakos, kaip nuo seno lietuviai stengėsi visada išlikti sveiki, Kaukvabalis Mokslinčius atskleis, ar kosmonautai irgi serga, Boružėlė Septyntaškė siūlys sveikos vakarienės receptą. Gal pavasarį ragaukim daugiau daržovių? Taip pat šioje ,,Bitutėje” spausdinamas tekstas apie dantukų valymą. Ar tikrai žinome, kaip tinkamai juos prižiūrėti? Žurnaliuke esantys patarimai pravers ne tik mažiesiems skaitytojams, bet ir jų tėveliams.

Šį kartą Bitutė kalbina Rapolą iš Kauno. Jis mielai su bendraamžiais dalijasi savo veiklomis po pamokų: berniukas groja būgnais, konstruoja robotus, lanko Šv. Teresėlės ateitininkų kuopą. Bitutė pažada, kad interviu su Rapolu bus ne tik labai įdomus, bet dar ir linksmas!

Draugystę su Dievu puoselėti ir suprasti padės pieštos istorijos, užduotys, kun. Antano Saulaičio atsakymai į vaikų klausimus. Šįkart – viskas apie gavėnios laiką ir artėjantį šv. Velykų džiaugsmą. Žurnale vaikai atras ir Biblijos eilutės komentarą, padėsiantį pritaikyti Dievo žodį savo kasdienybėje.

Žinoma, ,,Bitutė” visada parengia vaikams smagių užduotėlių, įdomių eksperimentų, kuriuos jie galėtų atlikti namuose. Šiame numeryje atsirado ir nauja skiltis – kruopštumą, atidumą ir kūrybiškumą skatinantis spalvinimo puslapis. Bitutė kviečia vaikus į jį sudėti visas pavasario spalvas!

Žurnalą įsigyti galima prekybos centruose, parapijose bei katalikų pasaulio leidinių knygyne.

Daugiau informacijos: www.bitute.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.