poilsiavietes seimoms
APŽVALGOS, Papildomas vaikų ugdymas, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Renginiai moksleiviams, Straipsniai apie vaikų ugdymo įstaigas, Vaikai/šeima

Pamatyk, pažink, išbandyk!

Artėjant vasarai nėra puikesnės pramogos nei galimybė susitikti su išsiilgtais klasės, grupės draugais gamtoje su nuostabiomis pramogomis. Rekomenduojame aplankyti šiuos unikalius Lietuvos kampelius:

LABIRINTŲ PARKAS

Unikalus ir vienintelis Baltijos šalyse pramogų parkas, kuriame ką veikti ras net patys išrankiausi
parko lankytojai! Įvairiausi labirintai, Mini Zoo, Vaikiška karuselė, Nusileidimo padangomis trasa
ir dar daugelis kitų pramogų laukia Jūsų atvykstant!
Beje, parką papildėme naujomis pramogomis! Ar pasirengę išbandyti Mini laipynių parką,
Juostelių labirintą ar, vieninteles Lietuvoje, Vandes mūšio valteles?

VINETU KAIMAS

Vinetu kaimo gentis kviečia jus susipažinti su spalvingu ir turiningu Amerikos indėnų gyvenimo būdu, kultūra, istorija, vertybėmis ir patiems išbandyti unikalias, aktyvias bei muzikalias indėniškas veiklas. Edukacinės programos, išleistuvių šventės, apgyvendinimas ir maitinimas. Sėkmės ir laimės, vadas Vinetu, HAU !!!

TARZANIJA

Nuotykių šalis Tarzanija kviečia švęsti mokslo metų pabaigą gamtos ir nepamirštamų nuotykių apsuptyje! Šioje šalyje smalsiausi edukacinėse programose galės pasigaminti muiliukų, sapnų gaudyklę arba duonos saldainius, sukurti paveiksliuką iš akmenėlių arba spalvinti smėliu! Aktyviausi kviečiami išbandyti jėgas Kalnų, Laipynių ir Drift kartingų miestuose bei žaisti įvairius žaidimus Poilsio alėjų pievose, o ramybės ieškotojai čia galės gėrėtis gamtos grožiu bei Nemuno didybe!

EUROPOS PARKAS

55 hektarų meniniame kraštovaizdyje eksponuojama daugiau kaip 100 įvairių pasaulio šalių menininkų sukurtų skulptūrų, tarp jų – žymiausių modernaus ir šiuolaikinio meno kūrėjų darbai. Čia galima išvysti ir didžiausią pasaulyje meno kūrinį iš televizorių, užfiksuotą Guinness World Records. Puiki vieta šeimos laisvalaikiui po atviru dangumi.

ŽVĖRINČIUS

Apsilankę ,,Žvėrinčiuje‘‘, patirsite koks įdomus žvėrių gyvenimas. Galėsite stebėti, kaip elgiasi grakštus danielius, kaip ant akmenų laipioja muflonai. Gal pamatysite ir vilką, kurį sutikti gamtoje yra retas atvejas. Šiuo metu Lietuvos miškuose šių gyvūnų suskaičiuojama tik apie porą šimtų.

Informacinio švietimo projekto www.vaikodiena.lt informaciją naudoti komerciniais tikslais be raštiško www.vaikodiena.lt sutikimo draudžiama.

Vaikodiena

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.