APŽVALGOS, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Renginių anonsai, Vaikai/šeima

Nuotykių šalyje Tarzanija!

Seniai seniai, buvo įkurta Nuotykių šalis, kurios istorija norime pasidalinti su Jumis! Ši šalis vadinama – Tarzanija, joje yra net septyni skirtingi miestai, bet pradėkime nuo pradžių…

Nuotykių šalyje pats pirmasis miestas įkurtas 2009 metais ir yra vadinamas Laipynių miestu. Tačiau šį miestą mato ne visi! Kodėl? Pasirodo, jame reikia vaikščioti iškelta galva, nes tik taip galima aiškiai matyti tilteliais sujungtus medžius, įvairiai supintas virves, judančius rąstus bei kabančius tinklus, kurie per keliasdešimt medžių sudaro šešias pagrindines miesto gatves. Skirtingomis spalvomis pažymėtos gatvės (laipynių medžiuose trasos) yra įvairaus sudėtingumo lygio, todėl kiekvienas keliautojas pagal savo jėgas gali pasirinkti, kokia gatve leistis į nuotykius. Laipynių mieste yra viena išskirtinė, tačiau geriausiai žinoma gatvė, kuri vadinama Skrydžiu per Nemuną. Kalbama, kad skriejant šia gatve pasijauti tikru super herojumi!

Šalia didingo Laipynių miesto įkurtas Mažųjų tarzanų miestelis, kuriame patys jauniausi nuotykių ieškotojai be suaugusių pagalbos gali išbandyti savo jėgas. Šio miesto pramogose žaidžiantys vaikai suviliojo pelytę Mikę, įvairias šalis mačiusius piratus ir pačias gražiausias fėjas! Jiems buvo taip linksma žaisti su vaikais, jog jie nusprendė pasilikti šioje šalyje. Poilsio alėjose esančios pavėsinės jiems pasirodė puiki vieta apsistoti, nes ten vakarais jauku, o dienomis vyksta smagiausi vaikų gimtadieniai, krikštynos ir kitos šventės. 

Kurį laiką čia pagyvenę piratai pasitarė, jog jiems nevalia nepamiršti savo įgūdžių ir reikia lavinti taiklumą, jeigu kas nors sugalvotų pulti jų šalį! Todėl įkūrė Šaulių miestą, kuriame kasdien treniruojasi, o kartais organizuoja taikliausio pirato varžybas.

 Sparčiai išaugusioje šalyje pelytei Mikei atstumus tarp miestų buvo sunkiausia įveikti, nes ji buvo mažiausia gyventoja… Norėdama palengvinti sau ir kitiems keliones ji paprašė pagalbos pas fėjas, kurios prisijaukino laisvėje gyvenusius žirgus ir taip atsirado naujas miestas. Šiuo miestu rūpinosi visi šalies gyventojai, nes labai mylėjo žirgus, kurie jiems atsidėkodami leido jodinėti nuostabiais Dzūkijos miškais, Nemuno pakrantėmis ir už horizonto nesibaigiančiomis pievomis.

Šalies gyventojų gyvenimas palengvėjo ir pradėjo trūkti pramogų, mąstydami kas būtų ekstremaliau už skrydį per Nemuną, jie prisiminė didįjį skardį šalia Laipynių miesto. Ten nusprendė padaryti didžiausias laisvo kritimo supynes, kurios iškeltų net į 12-os metrų aukštį, o pasiekus skardžio kraštą aukštis siekia net 19 metrų aukštį! Kryčio mieste save išbandyti išdrįsdavo tik patys drąsiausi nuotykių ieškotojai…

Sulaukę žiemos gyventojai pradėjo pyktis tarpusavyje, nes dėl sniego negalėjo nei žaisti Laipynių mieste, nei jodinėti žirgais ir vaikai vis rečiau juos aplankydavo… Vieną rytą piratas vaikštinėdamas ant kalvos prisiminė, kad keliaudamas matė kaip smagiai vaikai čiuožinėjo sniegu nuo kalnų… Taip gimė idėja įkurti Kalnų miestą su trimis vienas už kitą įdomesniais nusileidimais, o ketvirtame sukonstravo trampliną su šuoliu į milžinišką oro pagalvę! Šis projektas vėl suvienijo miestelio gyventojus, kurie visą žiemą ruošėsi naujo miesto statymui tikėdami, jog pritrauks dar daugiau nuotykių ieškotojų! 

Nuotykių šalyje įsivyravo draugystė, gyventojai visus metus galėjo džiaugtis  apsilankančių nuotykių ieškotojų gausa. Taip pagyvenę kelis metus piratai suprato, kad pasiilgo kelionių laivais, todėl sugalvojo įkurti Uostamiestį ir pastatyti laivą! Išplaukę pamatė nepaprasto grožio Alytaus kraštovaizdį, Vidzgirio botaninio draustinio atodangą bei pasiekė mažajį Nemunaitį. Plaukdami piratai sugalvojo, kad reikia švartuotis ir apsidairyti Alytaus mieste, išlipusiems iš laivo, net galva apsisuko pamačius kiek daug mašinų čia važinėjo, susipažinę su Alytaus miesto parkais ir gatvėmis, nepastebėjo kaip pradėjo temti, todėl visi grįžo į laivą. Grįžę po pirmosios kelionės su daug įspūdžių piratai sugalvojo įkurti miestelį kuriame jie patys galėtų važinėti bei rengti geriausio vairuotojo varžybas, taip atsirado Kartų miestas. Šiame mieste buvo įrengta trasa su daugybe posūkių, kuri specialiai pritaikyta šoninio slydimo kartingams, o trasos paviršius toks slidus, kad jiems priminė čiuožinėjimą ledu.

Gyventojai suprato, kad šioje šalyje pramogų niekada nebus per daug, todėl jie nenustoja galvoja ir ieškoti idėjų naujų miestų įkūrimui, nes jiems labai gera sulaukti vis naujų lankytojų. Kviečiame visus nuotykių ieškotojus aplankyti mus nuostabioje nuotykių šalyje – Tarzanija!

Susijusios naujienos

1 Komentaras

  • Erika 2020 5 birželio at 17:03

    Buvome su dukryte šiame parke, labai patiko! Vaikas pilnas įspūdžių buvo ilgai.

    Reply

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.