APŽVALGOS, MOKYKLOS, Mokyklų aktualijos, Naujienos, Papildomas vaikų ugdymas, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Renginiai moksleiviams, Renginių anonsai, Straipsniai apie vaikų ugdymo įstaigas, Vaikai/šeima

Momento Education Lietuva! Vidurinės mokyklos mainai yra patirtis visam gyvenimui!

Momento Education yra Danų kilmės organizacija, jungianti ilgametę patirtį tarptautinių mainų srityje su jaunatvišku žingeidumu. Momento Education organizuoja ir vykdo išskirtinai tik moksleivių mainų programas Europoje, JAV, Skandinavijoje ir kitose šalyse. Mainų programos – tai saugus ir patikimas būdas turiningai praleisti mokslo metus arba semestrą užsienio valstybinėje arba privačioje vidurinėje mokykloje. Momento Education nesivadina „ne pelno siekiančia organizacija“, tačiau pelnas toli gražu nėra vienintelis Momento užsibrėžtas tikslas. Momento Education remia dvi labdaras: „Daktarai be sienų“(LægerUdenGrænser) bei „Tavo greitoji pagalba“ (Din Nødhjælp). Keliaudami su Momento Education, jūs taip pat remiate šias dvi labdaras, taip prisidėdami prie Švietimo sklaidos bei Pirmosios pagalbos pasaulio vaikams, kuriems to trūksta labiausiai.

Mūsų moksleivė Guoda, šiuo metu esanti Prancūzijoje, apie savo mainus rašo:

Ši programa kol kas yra geriausias dalykas, nutikęs mano gyvenime! Sužinojau ir išmokau begalę naujų dalykų! Viskas nauja ir labai įdomu. Visi labai draugiškai priima! Susiradau daugybę draugų iš įvairiausių šalių! Jau ne vienas žmogus pastebėjo, kad mano prancūzų kalba sparčiai gerėja, o tuo aš džiaugiuosi labiausiai, nes tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių aš čia atvažiavau! Šios programos dėka išmokstu vis daugiau naujų dalykų. Pabandykit ir jūs — nepasigailėsit!

Vidurinės mokyklos mainai yra patirtis visam gyvenimui. Nepraleiskite progos,susisiekite su mumis ir mes kartu rasime jums labiausiai tinkančią programą.

Moksleivių mainų programos Skandinavijoje – per rankos atstumą.

Skirtingai nei Lietuvoje, Skandinavijoje moksleivių edukaciniai mainai yra labai populiarūs.

Šiais metais „Momento Education“ startavo su dviem naujomis Norvegijos ir Danijos mainų programomis. Tai aukštos kokybės mainai saugiausiose pasaulio šalyse už prieinama kainą.

Iki šiol moksleivių edukacinių mainų pasirinkimas Lietuvoje egzistavo tik trumpalaikio apsilankymo kitoje šalyje forma arba prabangos klausimu, jei norima užsienyje mokytis metus arba semestrą. Momento Education dėka mokslas Danijoje bei Norvegijoje tapo kur kas labiau prieinamas nei iki šiol.

Momento Education yra organizacija Danijoje, jungianti ilgametę patirtį tarptautinių mainų srityje su jaunatvišku žingeidumu, todėl, patikėdami savo vaikus „Momento“, esate garantuoti, jog jie pateko į saugias rankas. Momento yra labai atvira, sąžininga ir skaidri organizacija, tad jūs gausite atsakymus į visus jums rūpimus klausimus.

Kaina nuo 4450 eur.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.