Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

„Mes – NeKitokie”: Gyvenimas vaikų globos namuose ir už jų ribų

Mes – NeKitokie” – visiškai naujas projektas, kuriuo siekiama padrąsinti kalbėti apie visuomenėje vyraujančias socialines problemas, kovoti už savo teises ir sudaryti lygias galimybes.

Prieš dvi savaites žiūrovų ekranus pasiekė pirmoji projekto laida „LGBTQ+ tėvai ir vaikai“, kuri atskleidė visuomenės požiūrį į LGBTQ+ bendruomenę ir problemas, su kuriomis ji susiduria. Laidą galite pamatyti „Kitokie pasikalbėjimai“ YouTube kanale – https://youtu.be/-XIiEfukEf0.

Visai netrukus pasirodys antroji projekto laida „Gyvenimas vaikų globos namuose ir už jų ribų“, kuri atsakys į šiuos klausimus: ką reiškia augti vaikų globos namuose? Kodėl per 5- erius metus neatsirado šeimų, norinčių globoti vaikus, esančius Klaipėdos mieste?

Kokias etiketes klijuoja visuomenė vaikams, gyvenantiems vaikų globos namuose? Su kokiomis problemomis susiduria vaikų namų globotiniai, net jiems išėjus iš šių namų ir pradėjus kurti savarankišką gyvenimą?

„Esu labai dėkinga, kad Vaida ir Pavelas sutiko dalyvauti laidoje ir taip atvirai pasidalino savo atsiminimais ir patirtimi. Suprantu, kad apie tai kalbėti nėra lengva“ – pasakoja projekto vadovė Fausta Tavoraitė.

Laidą galėsite stebėti spalio 11 d., 20:00 val. YouTube kanale „Kitokie Pasiklabėjimai“ bei spalio 12 d., 10:00 val. Naujienų portale Vakarų Ekspresas.

Informacijos šaltinis: https://ve.lt/gyvenimas/gyvenimas-vaiku-globos-namuose-ir-uz-ju-ribu

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.