labirintu parkas anyksciuose
APŽVALGOS, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Renginių anonsai, Vaikai/šeima

Labirintų pramogų parkas Anykščiuose 2022

Labirintų parkas – unikalus pramogų ir atrakcionų parkas, kuriame pramogauja tiek maži tiek dideli!

labirintu parkas

Labirintų pramogų parkas Anykščiuose – nuostabi vieta, kur aktyviai pramogauja visa šeima! Parke yra išsirangę įvairiausių dydžių ir skirtingo sudėtingumo veidrodžių, karklų, kanapių ir kukurūzų labirintai, kuriais klaidžiojant nepamirštamų emocijų patirs tiek maži tiek dideli. Parkas kupinas ne tik labirintų, bet ir smagiausių pramogų: dvi padangų nusileidimo trasos, vandens valtelės, safari traukinukas, interaktyvi smėlio dėžė, velnio tunelis, šaudykla, vaikiška karuselė, šokinėjimo pagalvė, kreivų veidrodžių kambarys, vandens pagalvė, mini golfo aikštynas ir dar daugybė kitų pramogų.

Ne gana to parkas kviečia išbandyti ir 2022 m. sezono naujieną – vasaros lauko čiuožyklą, kuri kaip ir kitos smagiausios pramogos yra įskaičiuota į bilieto kainą!

Ramesnio poilsio mėgėjai gali mėgautis pasivaikščiojimu ne tik labirintais, bet ir žaliųjų skulptūrų parku, iš apžvalgos aikštelių atsiveriančiu vaizdu, romantiškomis supynėmis, maitinant Koi karpius žuvų maitinimo aikštelėje ar tiesiog grožintis mini zoo gyventojais.

Lankytojų patogumui šalia vaikų žaidimų aikštelės yra įrengta nemokama pikniko zona, esant poreikiui nemokamai suteikiame ir kepsninę. Labirintų pramogų parke taip pat veikia savitarnos kavinė, greito maisto užkandinė, bei baras.

Puiki žinia, kad įsigijus bilietą jis galios Jums visa dieną, o į jo kainą yra įskaičiuotos visos pramogos, kuriomis galite mėgautis neribotai!

 

Voveriuku zaidimu aikstele

Vovieriukų žaidimų aikštelė

Visos parke esančios pramogos lavina įvairius gebėjimus, sukelia naujus pojūčius ir suteikia nepamirštamas patirtis. Viena iš tokių pramogų yra Voveriukų žaidimų aikštelė. Ši pramoga yra viena iš 2021 metų sezono naujienų, kurios nuo šiol džiugina ne tik naujus parko lankytojus, bet ir tuos, kuriems apsilankymas Labirintų parke yra tapęs kiekvienų metu šeimos ar klasės tradicija.

Tai gi ši pramoga yra skirta ekstremalių pojūčių mėgėjams, kurie nebijo atsiplėšti nuo žemės ir drąsiai, lyg voverės, liuoksėti įveikiant įvairias kliūtis. Ši pramoga iš lankytojų pareikalaus ne tik drąsos, tačiau ir fizinės jėgos, ištvermės bei kantrybės. Čia rasite dvi trasas, kurias norint pereiti teks įveikti įvairiausias kliūtis. Ne gana to  kliūtys nėra stabilios, juda įvairiomis kryptimis bei reikalauja fizinių jėgų. Tam, kad patirtumėte kuo įvairesnių pojūčių bei adrenalino pliūpsnį, trasos įrengtos įvairiuose aukščiuose. Todėl prieš lipant turite įsitikinti, kad Jūsų vidinis Tarzanas neturi aukščio baimės. Nors aukščiausia trasos vieta siekia 4 metrus, tačiau kabant tokiame aukštyje ir įveikinėjant įvairias nestabilias kliūtis net drąsiausiems suvirpa kojos.

Pirmoji laipynių parko trasa pritaikyta vaikams iki 140 cm ūgio. Tai puiki pramoga aktyviems vaikams, kurie nuolat ieško naujų potyrių, siekia save išbandyti ir patirti ekstremalius pojūčius. Labai svarbu, kad tėveliai stebėtų savo mažuosius alpinistus. Juk žinote, kad pasinėrus į nuotykius pasimiršta instruktorių nurodymai ir taisyklės kaip saugiai mėgautis šiuo atrakcionu. Todėl norėdami užtikrinti, kad apsilankymas Labirintų parke tiek mažiems tiek dideliems keltų tik malonius prisiminimus, prašome įdėmiai išklausyti instruktoriaus nurodymus ir laikytis saugumo taisyklių.

 

traukinukas labirintu parke

Traukinukas

Labirintų parke reguliariais reisais lankytojus džiugina mažasis traukinukas. Dailus vieno vagono traukinukas, primenantis garvežiuką iš vaikų pamėgtų animacinių filmukų. Ši pramoga yra puikus pasirinkimas norint greičiau suspiažinti su Labirintų parku, pamatyti visas pramogas ir išsirinkti nuo kurių atrakcionų pradėti pramogauti.  Tai vienintelė transporto priemonė, kuria lėtai važiuojant galite pasižvalgyti po parką, pasimėgauti gamtos vaizdais ir patikrinti prie kurio atrakciono yra trumpiausios eilės.

Traukinukas važiuoja Labirintų parke vingiuojančiu pėsčiųjų taku ir, Jums pageidaujant, gali sustoti bet kurioje parko vietoje. Todėl tai ne tik puiki Labirintų parko apžvalgos priemonė, tačiau ir puiki transporto priemonė norint pailsinti kojas pavyzdžiui nuo šokinėjimo ant Batuto, tačiau taupant laiką greičiau nusigauti iki vandens mūšio valtelių. Žinoma, Labirintų parke skubėti niekur nereikia, juk bilietas galioja visa dieną, tačiau suprantame, kai skubate mėgautis labiausiai patikusiais atrakcionais daugybę kartų.

Traukinuku gali važiuoti tiek maži tiek dideli. Nors jis ir mažas, tačiau čia patogiai gali įsitaisyti visa šeima, nes vagone gali sėdėti 8 asmenys. Traukinukas važiuoja 4 km per valandą greičiu, žinoma tai neprilygsta Šanhajaus elektrinių traukinių greičiui, bet važiuojant ir tokiu greičiu saugokime vieni kitus, bei rūpinkimės savo saugumu bei sveikata. Todėl nelipkite į važiuojantį traukinuką, o iš jo išlipti galima tik jam pilnai sustojus. Važiuojant sėdėkite savo vietose, kojas ir rankas laikykite vagono viduje. Vaikučiai iki 3 metų turėtų sėdėti tik ant suaugusiojo kelių. Nesupkite vagono, nešokinėkite – ši pramoga skirta ramiam pasivažinėjimui. Ekstremalių pojūčių mėgėjams puikiai tiks padangų nusileidimo trasos, vaikiška karuselė, batutai ar vandens mūšio valtelės.

 

Žuvų maitinimo aikštelė

Jei esate ramybės ir gamtos mylėtojas, tikime kad Jus sužavės dar viena išskirtinė Labirintų parko vieta – tai žuvų maitinimo aikštelė. Ši aikštelė yra įrengta ant parke esančio tvenkinio tilto. Aikštelė puikiai tiks ne tik romantiškai atsisėsti ant patogaus suolelio ir mėgautis parko vaizdais, bei fontanu, tačiau ir grožėtis šiame tvenkinyje gyvenančiomis įvairiaspalvėmis žuvimis.

Tvenkinio šeimininkai – įvairiaspalviai KOI karpiai, kurie savo unikaliai ir spalvingai išmargintomis nugaromis lėtai plaukiodami raižo tvenkinio paviršių, lyg norėdami pasipuikuoti prieš kiekvieną lankytoją. Akyliau pasidairius galėsite pamatyti ir dekoratyvinius karosus, kurie išsiskiria savo ryškiai raudona spalva. Didžiausi ir rečiausiai matomi tvenkinio gyventojai – Baltieji amūrai. Jie rūpinasi tvenkinio švara ir kartas nuo karto iškelia savo nosis, norėdami pasisveikinti su parko lankytojais. Baltieji amūrai, skirtingai nei ryškiaspalviai KOI karpiai ir dekoratyviniai karosai, neišsiskiria ryškia spalva ir lyg šešėliai praplaukia netoli vandens paviršiaus vengdami būti pastebėti.

Norint iš arčiau pasigrožėti tvenkinio gyventojais teks juos prisivilioti maistu, todėl Žuvų maitinimo aikštelėje rasite žuvų pašaro indą. Šiame inde yra specializuotas ir žuvų mėgstamas pašaras, todėl net keli grūdeliai iš karto privilios žuvis prie Jūsų. Jums tereikia įdėti į pašaro automatą 20 ct. ir pasukus dozatoriaus rankeną į Jūsų delną pabirs spalvoti grūdeliai.

Vos tik pradėjus barstyti pašarą į vandenį lyg kulkos pasipils paprastieji karosai, nuo kurių, rodos, užverda tvenkinio vanduo. Tad neskubėkite vienu metu suberti visų skanėstų žuvims. Netrukus pasirodo KOI karpiai, bei raudonieji karosai, kurie taip pat labai mėgsta būti maitinami. Amūrai pasirodo tik kantriausiems lankytojams, todėl norint juos pamatyti teks pašarą mesti kuo toliau nuo tilto ir stengtis netriukšmauti. Jei būsite kantrūs – stebėkite vandenį ir ilgai netrukus Jūsų vaišių paragauti atplauks ir šie milžinai.

Žuvų maitinimo aikštelė – puiki vieta, kurioje galite atsipūsti nuo įvairiausių pramogų ir pasigrožėti Jus supančia gamta.

 

Ir dar daugelis pramogų Jūsų laukia šauniausiame pramogų parke šeimai!

 

Skapiškių k. 5, Anykščiai Skapiškių k, 29168

Informacija telefonu +370 652 19991

info@labirintu-parkas.lt

www.labirintu-parkas.lt

Labirintu parkas

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.