Klaipėda, Statistika, Vaikai/šeima, Vaikų sveikata

Klaipėdos mokyklose vėl pasklido sveikatos virusas

Uostamiestyje oficialiai startavo jau ketvirtasis konkursas „Klaipėdos sveikiausia mokykla“. Dėl šio titulo iki pat gegužės pasiryžusios grumtis dešimt mokyklų.

Vakar „Vyturio“ progimnazijoje vyko konkurso atidarymo renginys.

„Mokyklas atstovaujančios komandos šiandien tik prisistatė, pasakojo, kokie jų motyvai dalyvauti šiame konkurse. Tačiau viskas tik prasideda – konkurse dalyvaujančios mokyklos iki pat gegužės mėnesio vykdys įvairias sveikatinimo, fizinio aktyvumo veiklas tiek švietimo įstaigoje, tiek ir už jos ribų ir taip rinks reikiamus vertinimo taškus. Tik pavasarį bus išrinkti verčiausieji šio titulo“, – pasakojo šio konkurso koordinatorė Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos specialistė Diana Butkienė.

Šį konkursą Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras organizuoja jau ketvirtus metus. Beje, tiek pirmaisiais metais, tiek ir šiemet konkurse dalyvauja tas pats skaičius mokyklų – dešimt.

„Sakome, kad liko auksinis viduriukas, nes vienais metais skaičius buvo išaugęs iki 15 mokyklų, bet šiemet vėl skaičius sumažėjo. Neslėpsiu, reikia įdėti nemažai darbo, norint pasiekti gerų rezultatų. Organizuojant įvairias veiklas reikia paliesti įvairias sritis, domėtis ne vien tik sportu ir sveika mityba, bet ir, pavyzdžiui, psichine sveikata, saugumu mokykykloje“, – pasakojo specialistė.

Viliamasi, kad tokie konkursai padeda jaunajai kartai labiau domėtis savo ir aplinkinių sveikata.

„Mūsų Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro vadovė Jūratė Grubliauskienė šiandien per konkurso atidarymo renginį gerai pasakė, kad atvykusios komandos grįžusios į savo mokyklas skleis sveikatos virusą. Manome, kad šiuo virusu užsikrės ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai, mokytojai“, – kalbėjo D. Butkienė.

Informacijos šaltinis: ve.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.