Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

Išties mylinčių žmonių žodžiai

Žmogui, kuris jus išties myli, esate svarbiausia pasaulyje. Jumis jis rūpinasi, jam norisi, kad būtumėte sveika ir laiminga. Kad jums būtų gera.

Meilė – ne visada gražios kalbos ir aistringi prisipažinimai. Meilė pasireiškia smulkmenose, kurios turi didžiulę reikšmę. Štai kelios frazės, kurias išgirsite iš nuoširdžiai mylinčio jus žmogaus.

Būk atsargi

Kai žmogus nuoširdžiai myli, jam rūpi jūsų saugumas. Jam norisi dar kartą (dėl visa ko) priminti jums, kad būtumėte atsargesnė. Jei nemylėtų, nieko panašaus nesakytų.

Tau reikalinga pagalba

Nuoširdžiai mylintis žmogus visada pasirengęs pasiūlyti pagalbą. Nesvarbu, apie ką būtent eina kalba. Jis nori pagal savo jėgas ir galimybes palengvinti ir supaprastinti jums gyvenimą.

Būtų žymiai geriau, jei tu dabar būtum greta manęs

Galbūt jis dabar yra išties pačioje netikėčiausioje pasaulio vietoje. Ir visgi jam jūsų trūksta. Jūsų buvimas greta pavers jo dieną ryškesne, o jį patį – laimingesniu.

Aš galvoju apie tave

Galbūt visai neseniai šis žmogus pasižiūrėjo filmą, kuris jam priminė jus. Galbūt klausėsi muzikos, kuri iššaukė prisiminimus apie pirmąjį pasimatymą. Kad ir kas benutiktų, jis visada galvoja apie jus.

Jeigu prireiks, aš visada šalia

Šis žmogus bus šalia, kai jums reikės palaikymo. Jeigu jis sako, kad visada bus greta jūsų sunkią minutę, reiškia, taip ir bus. Jis vis iš naujo ir iš naujo patvirtins tai savo poelgiais.

Pasiilgau tavęs

Kad ir kur šis žmogus šiuo momentu būtų, jis visada apie jus galvoja ir yra jūsų pasiilgęs.

Noriu viską apie tave žinoti

Jei žmogui norisi sužinoti apie jūsų gyvenimą kiek įmanoma daugiau, reiškia, jis nuoširdžiai jumis domisi. Jam svarbios net menkiausios detalės. Kuo daugiau apie jus žino, tuo tvirtesnis ryšys tarp jūsų.

Tu man labai daug reiški

Šiam žmogui esate ištisas pasaulis. Ir jis nori, kad jūs tai žinotumėte. Jis duoda suprasti, kad jūs jam esate ypatingas žmogus. Ir jis laimingas dėl to, kad jūs kartu su juo.

Ateityje…

Ateityje mes tai nuveiksime kartu… Kai sulauksime senatvės, mudu rūpinsimės vienas kitu.. Jeigu žmogus planuoja su jumis bendrą ateitį, jis išties jus myli. Jis planuoja būti su jumis iki gyvenimo pabaigos.

Ar turite savo gyvenime žmogų, kuris taria aukščiau išvardintas frazes? Jei turite – žinokite: tai ypatingas žmogus.

Informacijos šaltinis: http://seimairnamai.eu

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.