Klaipėda, Mokyklų aktualijos, Naujienos, Vaikai/šeima

Gėda Tauragėje: mokyklos direktorius internete šmeižė mokytojas

Tauragės „Martyno Mažvydo“ progimnaziją krečia skandalas, neapsikentusios šmeižiančių komentarų viešojoje erdvėje, trys šios mokyklos mokytojos kreipėsi į policiją. Įdomiausia šios istorijos dalis prasidėjo tada, kai pradėjo aiškėti, jog šmeižiantys komentarai parašyti iš progimnazijos kompiuterio. Ir ne bet kokio, o mokyklos direktoriaus, rašo „Tauragės kurjeris“.

Praėjusią savaitę „Tauragės kurjerio“ redakciją pasiekė informacija, kad dėl keleto jas šmeižiančių komentarų į policiją kreipėsi trys Martyno Mažvydo progimnazijos mokytojos, o pareigūnai jau nustatė, iš kurio kompiuterio komentarai buvo rašyti.

Paaiškėjo, kad šmeižtas liejosi iš mokyklos vadovo Remigijaus Masteikos kompiuterio.  Vietinėje pedagogų bendruomenėje sklinda kalbos, kad sužinojęs, jog buvo išaiškintas mokyklos direktorius siekia su savo pavaldinėmis susitaikyti. Visgi šmeižtos mokytojos neketina nusileisti, policija dėl komentarų ikiteisminio tyrimo nepradėjo, bet šis nutikimas intensyviai tiriamas.

Pasak Tauragės policijos komisariato atstovės Gretos Kęsminaitės, ikiteisminis tyrimas nepradėtas, tačiau kas rašė komentarus, aiškinamasi.

G. Kęsminaitės teigimu, vieno komentaro IP adresas jau nustatytas. Dėl kitų aplinkybės tikslinamos. Paprašyta patvirtinti, kad nustatytas vieno komentaro IP adresas yra Martyno Mažvydo progimnazijos direktoriaus kompiuterio, komisariato atstovė informacijos nepaneigė, tačiau jos ir nedetalizavo.

Tik pranešė, kad papildomos informacijos šiuo klausimu komisariatas neteiks. Mokytojos, kurias šmeižė su žiniasklaida bendrauti atsisakė. Viena jų parašė esą „nieko nebuvo“. Tiesa, žurnalistams susisiekus su mokyklos direktoriumi ir galimu šmeižiku Remigijumi Masteika, vos išgirdęs klausimus direktorius paprašė šiuo atsiųsti klausimus raštu, bet į juos direktorius, pasak „Tauragės kurjerio“ atsakyti nesiteikė.

Tiesa, kiek vėliau direktorius įgavo drąsos ir pats atvykęs į redakciją prisipažino rašęs užgaulius komentarus apie koleges, taip pat – atsiprašė.  Mokytojos, direktoriaus teigimu, atsiėmė iš policijos pareiškimus. Kalbėdamas „Martyno Mažvydo“ progimnazijos direktorius R. Masteika jaudinosi, sakė suprantąs savo klaidą ir siekia ją ištaisyti.  Direktorius patikino, kad ši situacija jį labai slegia, jis net buvo parašęs prašymą palikti pareigas.

Tačiau paprašytas mokytojų prašymo savo darbdaviui – savivaldybės tarybai nusprendė neteikti, nors, pasak R. Masteikos, į direktoriaus kėdę nėra įsikibęs.

Tauragės kurjeris. lt

Informacijos šaltinis: ve.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.