Psichologija, Vaikai/šeima

Dvylika nepakenčiamų vyrų savybių, kurių nepakeisite

Moteriai verta žinoti, kokie stipriosios žmonijos pusės įpročiai yra tiesiog nepakeičiami ir kuriais atvejais nėra prasmės nertis iš kailio stengiantis perauklėti savo brangiausiąjį.

Žinokite, kad vyrams būdingi tam tikri įpročiai ir elgsenos modeliai, kurių jie niekada neatsižadės, nes juos nulemia prigimtis. Taigi, vyras niekada nesiliaus:

Dairytis į kitas moteris

Apie stipriosios lyties atstovų žvalgymąsi į moteris galima pasakyti štai ką: tokia jų prigimtis!

Ir tie vyro žvilgsniai, nukreipti ne į jus, o į kitas, visai nereiškia, kad jūsų mylimasis ieško sau naujos draugės. Tokiu būdu stiprėja sveikas vyriškas seksualumas. Jo išrinktosios užduotis – atsipalaiduoti ir pasitikėti savimi, būti įsitikinusiai, kad yra pati geriausia, o visos kitos moterys tik sukelia vyrui tiesiog pažintinį susidomėjimą.

Pamiršti svarbiausio

Stiprioji lytis mąsto viena kryptimi. Kai vyras susikoncentravęs į moteriai svarbius įvykius, jis sugeba logiškai svarstyti ir analizuoti. Jei jo dėmesys nukrypsta į kažką svarbesnio jam pačiam ir praeina kažkiek laiko, tai jis lengvai pamiršta tai, ką visai neseniai pažadėjo. Kai taip atsitinka, nereikia įsižeisti, tik neįkyriai priminti, kas jums svarbu.

Namuose išmėtyti daiktų

Tvarkydami savo gyvenamąją erdvę, vyrai vadovaujasi specifine logika, kitokia nei moterų. Patikėkite: kas moteriai atrodo chaosas, jos partneriui – lanksti tvarkos sistema, kur viskas guli savo vietose, tiksliau, ištiestos rankos atstumu.

Klausytis nešvankių anekdotų

Pomėgis klausytis nešvankių istorijų ir anekdotų įsišaknijęs vyro prigimtyje ir išsilaiko iki gyvenimo pabaigos. Medicinos srityje egzistuoja specialus terminas: lytinė identifikacija. Kad įsitvirtintų tarp kitų stipriosios lyties atstovų, „patinas“ privalo atlikti ypatingą ritualą, pavyzdžiui, papasakoti stiprų anekdotą, kad kiti imtų jį laikyti savu.

Girtis

Tai taip pat priklauso prie vyriškų ritualų. Dažnas gyrimasis įgauna ypač ryškų pobūdį, kai kalbama apie vyriškus poelgius ir asmeninius pasiekimus.

Komentuoti moterų vairavimo būdo

Kai vyras sėdi šalia, o jūs vairuojate mašiną, pabunda visi jūsų partnerio instinktai, verčiantys vadovauti vairavimo procesui. Pirma, jis kaip vyras iškart reaguoja į pavojų, tykantį kelyje. Antra, jis paprasčiausiai negali nutylėti, nes pasąmonėje laiko save viršesniu ir daugiau išmanančiu.

Mylėti savo motinos

Tai – dar vienas esminis instinktas, ir geriausia su juo susitaikyti kuo anksčiau. Jeigu tai padaryti sunku, moteris gali guostis tuo, kad geri sūnūs paprastai tampa gerais tėvais.

„Išjungti“ smegenų

Tai įvyksta, kai kalbate jam apie vieną ir tą patį ilgiau kaip penkias minutes. Vyrų suvokimo procesas „išsijungia“ žaibiškai. Tiesiog jam reikia tam tikro laiko, kad „suvirškintų“ tai, ką išgirdo.

Gerai orientuotis didelėje erdvėje

Tai veikiau privalumas, susijęs su vyrų ir moterų smegenų funkcionavimo skirtumais. Vyrai tūkstantmečius nuolat tykojo ir ieškojo grobio, kurį po medžioklės parnešdavo moteriai, saugančiai ugnį.

Blogai orientuotis uždaroje erdvėje

Pažįstama situacija: jis niekaip negali rasti laikrodžio ar ilgai ieško savo paso. Kad ir kaip keista, tai susiję su vyrų evoliucija – juk jie nuolat medžiojo ir nesėdėdavo urvuose, dėstydami daiktų į lentynėles.

Knarkti

Dėl to taip pat kaltas ne vyras, o jo fiziologija. Mylimasis knarkia dėl minkštojo gomurio sandaros ypatumų.

Užmigti po orgazmo

Maksimalios seksualinės įtampos metu vyro organizme padaugėja serotonino, kuriam būdingas migdomasis efektas. Ne šiaip sau sakoma, kad po patirto orgazmo vyrui už meilužę tampa mielesnė pagalvė.

Gražina Vasiliauskienė
Informacijos šaltinis:

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.