Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

Ar verta žmogų mylėti tokį, koks jis yra

Rodos, kas gali būti puikiau, nei laikytis lozungo „Leisk mylimajam būti savimi“? Tačiau sąmoningai „nepastebėti“ to, kas nepatinka, nėra gerai. Kol kas nuo susierzinimo jus gelbsti meilė, ji sukuria nuotaiką, leidžiančią „nepastebėti“.

O kas bus, kai vieną dieną panorėsite atmerkti akis? Pavyzdžiui, atsikelsite ryte iš lovos ne ta koja? Tada nelaimingasis išgirs viską, ką apie jį galvojate.

Geriau nematyti, kad nenusiviltum.

O galvojate daug, tik dabar savo mintims neteikiate didelės reikšmės.

Bėgdami nuo problemų, jų neišsprendžiame. Jei „nematome“ blogųjų savo partnerio savybių, tai nereiškia, jog geriname santykius.

Labai svarbu, kad du artimi žmonės padėtų vienas kitam tapti kultūringesniems. Jeigu užmerksime akis ir stengsiamės nepastebėti to, kas gali mus įskaudinti, – nusivylimas anksčiau ar vėliau garantuotas. Ar jūs ruošiate dirvą nusivylimui?

Ar jums tikrai to reikia?

Geriau toks nei visai jokio

Vienatvės baimė

Gerai, kai greta yra mylimas žmogus. Blogai, kai jo nėra. Tokia paprasta gyvenimo tiesa.

Deja, vyresnės nei 30 metų moterys vyrams jau neįdomios. Jos išvargintos gyvenimo, skeptiškos ir piktos. Vienišos keturiasdešimtmetės mena, kokiais žvilgsniais jas gatvėje lydėdavo vyrai anksčiau, kiek gerbėjų siūlė savo ranką ir širdį. Jos rinkosi, laukė geriausio, tačiau jis taip ir nepasirodė.

Ištekėti po 27 metų darosi vis sunkiau.

Dauguma vyrų jau sukūrę šeimas. Tie, kurie liko, tampa gelbėjimosi ratu moterims, skęstančioms vienatvės jūroje.

Moterų bijo likti vienišos ir senatvę sutikti ant suoliuko su kitomis bobutėmis. Bėgdamos nuo vienatvės jos nebesirenka: gerai bet koks, kad tik būtų šalia. Ieškant gyvenimo draugo baimė nėra pats geriausias motyvas.

Kai skęsdamas griebiesi už pirmojo pasitaikiusio šiaudo, gali nebepamatyti aplinkui plaukiojančių gelbėjimosi ratų.

Neteikiu reikšmės smulkmenoms

Apibusis nepasitikėjimas

Svarbiausia – bendri interesai ir vaikai? Taip, tai svarbiausia, tačiau niekur nedingsi ir nuo kitos tiesos: gyvenimas susideda iš smulkmenų.

Kaip iš snaigių pasidaro pusnys, taip iš smulkmenų – barniai ir nuoskaudos. „Smulkmenų“ stengiasi nepastebėti tie žmonės, kurie nemoka paprasčiausiai apie jas pasikalbėti. Todėl jie stengiasi nekreipti dėmesio į tai, kas juos erzina.

Nesusikalbėjimas – tai viena iš pagrindinių šeimos nestabilumo priežasčių. Atrodytų, negi taip sunku atsisėsti prie artimo žmogaus, apkabinti jį ir ramiai pasakyti, kas nepatinka, ką jauti? O paskui susitarti ir šitaip pašalinti konflikto priežastį.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.