Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

Visi juokiasi skirtingai – ką apie žmogų pasako jo juokas?

Juokas žmogų atpalaiduoja ir teigiamai veikia psichiką. Pasak psichologų, niekas kitas tiek daug nepapasakos apie žmogų, kaip jis.

Susikaustęs žmogus juokiasi retai, dažnai apsiribodamas šykščia šypsena. Sergantys žmonės taip pat juokiasi nedažnai.

Garsus, sveikas juokas – geros sveikatos, jėgos, atviro būdo požymis. Tokie žmonės labai draugiški, nesibaimina gyvenimo sunkumų.

Begarsis juokas – plėšrumo, apdairumo ir slapukavimo, dėl kurio pats žmogus labiausiai ir kenčia, ženklas.

Labai trumpas, negarsus juokas – didelio proto, jėgos, valios, o taip pat užsisklendimo požymis. Tokie žmonės dažnai būna geri pasakotojai, profesionalūs sportininkai, lengvai susidorojantys su dideliais krūviais.

Šnypščiantis juokas – pikto būdo, uždarumo, pagiežingumo, pavydumo ženklas. Tokie žmonės skriaudžia silpnuosius, mėgsta juoktis iš psichikos ligonių. Retai dalyvauja bendrame pokalbyje, su didesniu malonumu kitus stebi iš šalies.

Juokas, pasibaigiantis atodūsiu, liudija apie silpną valią, polinkį į isteriją, psichopatiją, polinkį į didelius nuotaikos svyravimus, dažnai po juoko iškart seka ašaros.

Juokas iš širdies, iki švogždimo – tai pats geriausias, sveikas juokas, nuimantis bet kokią nervinę įtampą.

Trūkčiojantis juokas paprastai būdingas nervingiems žmonėms su nepastoviu, neramiu charakteriu.

Tylus, minkštas juokas būdingas minkštiems, nuolaidiems, silpnos valios žmonėms.

Grubus juokas – egoizmo, grubumo, valdingumo, gyvuliškos prigimties požymis. Dažnai tokie žmonės juokiasi ir būdami vieni.

Prislopintas juokas liudija, kad žmogų nelengva išmušti iš vėžių, bet jeigu išvesite, neapsieisite be pasekmių. Jeigu toks žmogus įsimyli, tai stipriai ir beprotiškai. Tokie žmonės – patikimumo įsikūnijimas, bet jiems patiems svarbu šalia jausti stiprų ir patikimą petį.

Juokas su ekstaze – žmogus atsilošia atgal, užsimerkia ir juokiasi atvira burna. Toks žmogus moka mėgautis gyvenimu ir visomis jo apraiškomis, bet seksualiniuose santykiuose gana nuosaikus, antra pusė jam reikalinga tik tam, kad būtų su kuo pasidalinti rūpesčiais. Juos labiau domina partnerio protiniai gebėjimai. Jie patys nemoka laidyti pokštų, bet nuoširdžiai juokiasi, kai juokauja kiti. Savo juoku geba užkrėsti aplinkinius.

Juokas atvira burna iš visos širdies, iki ašarų: tai atviras žmogus, gyvenimas pats savaime jam teikia malonumą. Maistas, gėrimai, meilė – viskas jam saldu. Tai – idealūs palydovai poilsiui, bet kasdieniame gyvenime tokie žmonės būna sudėtingi. Bet kokie nesklandumai juos nuveda iki depresijos. Kai užklumpa nemalonumai, jie tampa grubūs ir nemalonūs. Tokie žmonės nepriima juokų savo adresu, nepakenčia kritikos.

Paslaptinga šypsena. Tokie žmonės atrodo gana impozantiškai. Jeigu šypsantis pakeltas dešinysis lūpos kamputis – žmogus gudrus, avantiūristas, galbūt net didelis melagis.

Nuoširdi, atvira šypsena. Jeigu žmogus mielai šypsosi kairiąja lūpų puse – jis nuoširdus, geranoriškas, garbingas.

Emocingas juokas – žmogus pliaukši delnais per kelius, šokinėja. Toks žmogus visomis išgalėmis stengiasi būti dėmesio centre ir labai pyksta, jeigu jiems nepavyksta.

Informacijos šaltinis: https://seimairnamai.eu/visi-juokiasi-skirtingai-ka-apie-zmogu-pasako-jo-juokas-2/

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.