Stovyklos vaikams
APŽVALGOS, Papildomas vaikų ugdymas, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Renginių anonsai, Straipsniai apie vaikų ugdymo įstaigas, Vaikai/šeima

Vasaros stovyklos 2022

Artėja vienas gražiausių metų laikotarpių – vasara. Vaikai su nekantrumu laukia ne tik atostogų, bet ir vasaros stovyklų.

Kokios jos bus 2022  vasarą?

Vasaros stovyklos paaugliams 2022 metais

Paauglystės apibrėžiama kaip vaiko amžiaus tarpsnis tarp vaikystės ir suaugusiojo amžiaus. Visam paauglystės periodui būdingi emociniai šuoliai ir kraštutinumai bei susiję saviraiškos būdai ar sprendimai, menkas rizikos įvertinimas ir valdymas, polinkis nepagrįstai atmesti kitų žmonių sprendimus, pasiekimus ar sukauptą patirtį siekiant veikti individualiai ar pademonstruoti savarankiškumą. Tad šiuo laikotarpiu, paaugliams labai reikia papildomo specialistų ar kitų žmonių dėmesio, kurie padėtų susivokti ir atrasti save šiame sudėtingame pasaulyje. Visose stovyklose dirba savo sričių profesionalai, tad rekomenduojame tik pasitarti su savo vaiku ir nukreipti jį  į jam tinkamą ir patinkančią stovyklą.

Vasaros stovyklos vaikams 2022 metais

Mūsų kataloge galite rasti begalę vasaros stovyklų įvairaus amžiaus vaikams. Stovyklos taip pat skirstomos pagal veiklų pobūdį: dienos stovyklos, tradicinės stovyklos, meno stovyklos, edukacinės stovyklos, sporto stovyklos ir dar daugelis kitų. Vaikai turi galimybę lankytis bet kuriame mieste esančioje stovykloje, nes tai dažniausiai visą savaitę trunkanti pramoga, o ne vienadieniai susitikimai.

Pateikiame populiariausias ir geriausiai tėvelių vertinamas vasaros stovyklas:

Stovykla ,,Jaunasis mokslo tyrinėtojas"

jaunasis mokslo tyrinetojas

Tai mokslinių atradimų, kūrybinių pergalių ir turiningo bendravimo kupina stovykla, kurioje aktyvus poilsis derinamas su intelektiniu, kultūriniu bei kūrybiniu lavinimu. Dalyvių lauks įtraukiančios matematikos pamokos, kultūrinės veiklos, teatro žaidimai ir improvizacijos. Ji taps neįprastu vasaros edukaciniu nuotykiu kiekvienam jos dalyviui!

https://www.nmakademija.lt

+370 683 04646;

“TRAKO STOVYKLA”: saugiai, sveikai ir įdomiai!

2007 m. Kaltinėnų apylinkėse pradėjusioje veikti “Trako stovykloje” per 14 metų apsilankė  daug  7 – 17 metų amžiaus vaikų bei paauglių, kuriems patinka aktyvus poilsis, gyvenimas kaime, bendravimas ir bendradarbiavimas, veikla gamtoje,  miegas lauko terasose šiltomis vasaros naktimis, pokalbiai iki paryčių, saulės palydėjimai ir nuostabi galimybė draugiškoje kompanijoje pasitikti puikius vasaros rytus! “Trako stovykla” – tai fantastiška galimybė vaikams ilsėtis tikrame lietuviškame kaime, kiekvieną dieną iki soties džiaugtis jo artumu, kvėpuoti tyru oru ir mėgautis gausybe teikiamų gamtos atrakcijų.

https://www.trakostovykla.lt/

 +370 615 88566

trako stovykla

Vytauto Kernagio fondo sceninio meistriškumo stovykla

Kernagio stovykla

Stovyklos tikslas – supažindinti vaikus su scenos menu.

Visi gali kurti, o nežinantiems, kurioje srityje sekasi geriausiai, visada sugalvosime užduočių, kurios padės atskleisti savyje glūdintį neatrastą potecialą.

Stovyklos svečiai – žinomos muzikos ar teatro asmenybės, kurie dalinsis kūrybinio kelio džiaugsmais bei iššūkiais.

https://www.kernagis.lt

fondas@kernagis.lt

Stovykla vaikams "Alfa Būrys"

„Alfa būrys“ – sukarinta vasaros stovykla 8-12 metų berniukams ir mergaitėms, kurioje stovyklautojai vykdys įvairias misijas bei patirs daugybę įspūdžių. Vaikai 7 dienas gyvens gamtos apsuptyje, miegos kariškose palapinėse su lovytėmis, mokysis išgyvenimo gudrybių bei aktyviai leis laikąČia kasdien laukia vis nauja misija su verybe (ryžtu, vienybe, kantrybe,..), per kurią atsiskleis vaikų kūrybingumas, drąsa, mokėjimas siekti tikslų bei dirbti komandoje. Laukia kiečiausias vasaros nuotykis!

https://www.alfaburys.lt

+370 636 34722

Alfaburys

Kūrybinė pažintinė vasaros stovykla 7-14 m. vaikams „Duok penkis!”

Bite Rite stovykla

Vaikams siūlome unikalią  5 dienų kūrybinių ir pažintinių temų programą – kasdien skirtingi nuotykiai ir patyrimai: ekskursija, geologija ir eksperimentai, archeologijos lobiai ir odinių dirbinių dirbtuvės, fotografijos laboratorija, teatro improvizacijos, stovyklos uždarymo proga  YPATINGA pramoga –  linksmiausioji fotobūdelė FOTOKLUBAS!!! Planuokime vasarą kartu!

https://biterite.mozellosite.com/

 +370 656 19583

stovyklos@edukos.lt

Stovyklos edukaciniame pramogų centre

Miesto herojų. Jaunųjų lyderių. Pasaulio atradėjų. Atostogos kaip kine. Stovyklos vaikams visos vasaros laikotarpiu didžiausiame edukacinių pramogų centre CurioCity. Kviečiame didelius ir mažus smagiai sutikti vasaros laikotarpį.

https://curiocity.lt/

+370 664 90951;

curio city

„Sportas (pa)tinka kiekvienam“!

Krokodiliukas

„Kviečiame visus vaikus nuo 5 iki 14 metų į akrobatika Krokodiliukas dienos sporto ir laisvalaikio stovykla „Sportas (pa)tinka kiekvienam“! Stovykla puikiai tinka įvairaus amžiaus ir kūno sudėjimo, sportuojantiems ir mažiau aktyviems vaikams bei jaunimui. Čia ne tik tobulinami vaikų sportiniai įgūdžiai, bet ir užsiimama įdomia edukacine veikla, atsižvelgiama į individualius vaikų ir jaunimo poreikius. Lauksime Jūsų!“.

https://krokodiliukas.lt/

+37061240005;

Zoopark.lt jaunojo zoologo stovyklos

Zoopark jaunojo zoologo stovykloje sužinosite, kaip atskirti smauglį nuo pitono, išmoksite gaminti žaislus gyvūnams, keliausite į turistinį žygį, stebėsite žaidžiančius lemūrus, maitinsite triušiukus ir papūgėles bei susirasite daug naujų draugų – gamtos mylėtojų!

https://www.zoopark.lt

+370 631 22223

zoopark

Stovykla ,,Patirk"

Patirk

Stovykla “Patirk” tai puiki galimybė patirti nuotykių gamtoje, būti fiziškai aktyviam, susirasti naujų draugų, išbandyti naujas veiklas, įgyti savarankiškumo, bendravimo bei bendradarbiavimo įgūdžių. Programos metu vaikai išbandys šaudymą iš lanko, išgyvenimą gamtoje, laužų kūrimo būdus, orientavimąsi gamtoje, pėsčiųjų ir vandens žygius ir kt.

https://www.patirk.com 

862161935;

Edulandas stovykla ,,DRAGONOPOLIS"

Edulando 5 dienų stovykla. Ar jau pasiruošei nuotykių vasarai? Moksliniai eksperimentai, kūrybinės STEAM dirbtuvės, robotika ir programavimas, orientacinės žaidynės, išvykos ir žygiai,  protmūšiai,  komandinės veiklos, judrieji žaidimai.

https://edulandas.lt/

+37037216137;

edulandas

GALVĖ – už aktyvų ir turiningą stovyklavimą

galve

Šią vasarą GALVĖ kviečia 8-18 m. vaikus ir jaunimą būti dar arčiau gamtos, todėl stovyklautojų jau laukia jaukūs mediniai nameliai Labanoro regioninio parko pušyne, šalia nuostabaus Bebrusų ežero. Tačiau… šios vietos turi paslaptį, kuriai įminti skirta tik 10 dienų!  Renkamas geriausias, stipriausias, draugiškiausias ir atkakliausias būrys paslapčiai įminti ir jame mums trūksta tavęs!

https://www.vaikuvasarosstovyklos.lt

+37064704407;

Keistuolių teatro dienos kūrybiškumo stovykla 2022 m.

Artėja smagiausia metų kelionė – Keistuolių teatro kūrybiškumo stovykla. Nors ir keliausime čia pat, Vilniuje, atrodys, kad buvome labai toli, nes fantazija – mūsų pagrindinis keliavimo įrankis – yra pati greičiausia, galingiausia ir, kartu, linksmiausia transporto priemonė. Nesirūpink, kuro fantazijai jau paruošėme mes, Keistuolių kūrybiškumo stovyklos vadovai. Daug vaikų jau nusprendė šią vasarą leistis į savaitės trukmės nuotykį, prisijunk ir tu!

https://www.keistuoliai.lt

+37065014486;

Vasaros dienos stovyklos 7-10 metų vaikams “Aš ir Muzika”

Tylos studija

Vasaros dienos Stovykla “Aš ir Muzika” kviečia vaikučius nuo 7 iki 10 metų smagiai ir įdomiai praleisti artėjančias vasaros atostogas kartu! Ar jūsų vaikas nori išbandyti save muzikoje ar susipažinti su kokiu nors instrumentu? O gal tiesiog nori linksmai ir produktyviai praleisti laiką vasaros atostogų metu? Visa tai padaryti kviečia vasaros dienos stovykla “Aš ir Muzika”. Stovyklos metu, norintiems bus galimybė išbandyti save grojimo pamokose pasirinktu muzikos instrumentu.

https://tylos.lt

+37062863349;

DIENINĖ vaikų teniso mokyklos vasaros stovyklą

KVIEČIAME registruotis į DIENINĘ vaikų teniso mokyklos vasaros stovyklą, kurią organizuojame kartu su Delfi sporto ir sveikatingumo centru ir Vichy vandens parku ❗️
Bus ne tik smagu, bet ir naudinga 🤟🏼🎾
REGISTRUOKIS jau dabar❗️📩

https://vaikutenisomokykla.lt

+370 615 87 792;

vaiku teniso stovykla

BASAKOJIS stovykla

basakojis
Kviečiame į Basakojo stovyklas! 🤩🤸🙃😉
Linksmai žaisime, mokysimės, išdykausime ir pramogausime 🤩
Paskubėk – vietos tirpsta kaip ledai vasarą❗️❗️

https://stovyklabasakojis.lt

+370 61848288

Bricks 4 Kidz Lietuva stovyklos vaikams

Bricks4Kidz® skelbia – vasara bus nepaprastai įdomi su LEGO®! Registruokitės vasaros stovykloms, kurios vyks: Vilniuje (net dviejuose kūrybingumo centruose), Kaune, Kauno rajone, Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Marijampolėje ir Panevežyje, Šilutėje ir Nidoje!

https://www.bricks4kidz.lt/

+37065285424

bricks for kidz

Anglų kalbos stovykla Druskininkuose

Kalba.lt
Leiskite savo vaikui patobulinti anglų kalbos žinias su profesionaliais dėstytojais, kurie įdomiomis užduotimis ir smagiais žaidimais paskatins vaikus mokytis šios užsienio kalbos. 💭 Be pamokų, jaunieji stovyklautojai bus įtraukti į aktyvias veiklas, kurių metu lavins šnekamąją anglų kalbą ir susidraugaus su naujaisiais tarptautiniais draugais. 👦
Suteikite vaikui puikių įspūdžių vasarą mūsų organizuojamoje stovykloje! ⏳ Laikas tirpsta, todėl įsigykite vietą jums tinkamoje pamainoje jau dabar.

https://www.kalba.lt

+370 620 22122;

Šokliukų stovyklos

Stovyklos TIKSLAS – sveikos gyvensenos formavimas. Atsakingai ir profesionaliai organizuotoje stovyklos programoje numatytos ne tik įvairios sportinės treniruotės įtraukiant ir kitų sporto šakų pagrindų mokymus, bet ir linksmos pramogos, edukacinės, pažintinės išvykos, atmintį, bendravimo ir kitus socializacijos įgūdžius lavinantys žaidimai, vaikų rezultatų ir asmeninių pasiekimų įvertinimas, gerbiant kiekvieno vaiko individualumą.

https://www.sokliukai.lt

+370 610 68000;

sokliukas

DETALESNĖ INFORMACIJA APIE STOVYKLAS

Populiariausios ir naujausios stovyklos vaikams ir paaugliams 2022 metų vasarai. Dienos stovyklos. Tradicinės stovyklos. Edukacinės stovyklos. Sporto stovyklos. Menų stovyklos. Aktyvaus laisvalaikio stovyklos. Stovyklos moksleiviams.

https://www.stovyklumuge.lt

info@stovyklumuge.lt

STOVYKLUMUGE

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.