APŽVALGOS, Papildomas vaikų ugdymas, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams

Vaikų ugdymas būtinas ir vasaros atostogų metu. STOVYKLOS

Baigiantis mokslo metams vaikai su nekantrumu laukia paties nuostabiausio laikotarpio – atostogų. Tai metas, kai vakarais nereikia ruošti pamokų, o rytais nereikia anksti keltis. Nerūpestingą ir tingų laisvalaikį tiek darželinukai, tiek moksleiviai labai mėgsta. Kai atsikėlęs ryte gali eiti į kiemą ir žaisti su draugais ar užsiimti kitokia mėgstama veikla, namo grįžti tik mamai sušukus per langą.

Bet tėvams vasara – tik kelių savaičių atostogos. Dauguma privalo eiti į darbą. Tada iškyla klausimas: kas prižiūrės vaikus? Darželinukas ar pirmų klasių moksleivis vienas namuose pabūti negali, todėl yra išsiunčiamas vasaroti pas senelius ar kitus giminaičius.Tačiau pas senelius laikas greitai prailgsta ir vaikams pasidaro nuobodu. O ir patys tėvai norėtų, kad vaikas vasarą praleistų ne tik linksmai, bet ir naudingai. Čia gali padėti puiki laisvalaikio praleidimo forma – stovyklos vaikams.

Užtenka tik pasiūlyti stovyklą ir vaikai spindinčiomis akimis sušuks: „Taip“!

Šiais laikais ne tik madinga, bet ir naudinga vasarą vaiką išleisti į stovyklą. Bet kaip išrinkti tinkamą?

Stovyklos būna dviejų rūšių: dieninės arba su nakvyne. Priklauso nuo to, kokio amžiaus vaikui renkame ir ar jis jau yra pasiruošęs be tėvų praleisti savaitę ar dvi. Aktyvios ar mokomosios pramogos siūlomos jau ir patiems mažiausiems. Darželinukas nuo 4 metų gali smagiai keliauti į anglų kalbos pamokėles ar piešimo užsiėmimus. Vyresnieji labiau mėgsta aktyvias stovyklas – sukarintas, burlenčių, šokių stovyklas ar užsiėmimus baseine.

Svarbiausia, kad vaikams būtų smagu ir jie noriai ten keliautų. Vyresniųjų galima paklausti, o mažuosius tėvai puikiai pažįsta ir gali išrinkti stovyklą pagal jų pomėgius.

Tikslingai parinktos veiklos stovyklose ugdo įvairius vaikų gebėjimus, lavina juos ir suteikia vaikams daug nepamirštamų akimirkų. Nauji draugai ir įdomios veiklos vasaros atostogas paverčia šauniausiu nuotykiu, apie kurį jie dar ilgai kalbės ir per žiemą kurs planus kitai vasarai.

Pristatome Jums populiariausias ir labiausiai vaikų mėgstamas stovyklas Lietuvoje!

BŪK: MATOMAS, POZITYVUS, IŠRADINGAS!
KURK KARTU SU GAMTA, MĄSTYK SAVARANKIŠKAI, PUOSELĖK DRAUGYSTĘ IR DŽIAUKIS NUOTYKIAIS!

Skautų idėjos paslaptis – unikalus skautiškas metodas, susidedantis iš buvimo gamtoje, mokymosi veikiant, mažų grupių (skilčių) narystės. Šitaip, padedant suaugusiems vadovams, ugdomas charakteris, atsakomybės jausmas bei pasitikėjimas savimi..

Stovyklautojai dalyvaus baidarių ir dviračių žygiuose, šaudys iš lankų, šratasvydžio pistoletų, automatų bei snaiperinių ginklų, dalyvaus teoriniuose ir praktiniuose užsiėmimuose su alpinizmo įranga. 

Šią vasarą laukia ne tik mokymosi plaukti treniruotės, bet ir kūrybinės erdvės kartu su „Girstučio“ teatru. Šauniausia vasaros stovykla kvepianti nuotykiais jau laukia Tavęs! Visos savaitės metu stovyklautojai pasiners į nuotaikingų išvykų, kūrybiškų dirbtuvėlių teatre sūkurį.

ROBOTIKOS AKADEMIJOS  modulinės vasaros stovyklos

Stovyklos metu vaikai dirba su pažangiausia šio meto įranga – edukaciniais LEGO, Sphero bei Makeblock robotais, kurie, kartu su mūsų 5 metus tobulinamomis programomis sukuria unikalią galimybę vaikui ugdyti kūrybinį potencialą, gilinti mokslines žinias, tuo pačiu metu puikiai praleidžiant laiką.

Stovykla skirta ištroškusiems naujų įspūdžių, draugų, vyresnių ,, brolių“ ir ,,sesių „ patarimų, edukacinių kelionių, naujų technologijų ir įvairių veiklų pažinimo, iššūkių sau išsikėlimo bei laimėjimo, daug sporto, šokio, dainų, žygių ir tradicinių švenčių.

Turėsime galimybę dresiruoti gyvūnus,  pramogos nuotykių parke, edukacinė veikla Jūrų muziejuje, saldžios pramogos Roshen saldainių fabrike, visa tai ir dar daug daugiau… Kiekvieną dieną nuotaikingos išvykos, pramogos, kūrybinė, meninė veikla, eksperimentų darymas.

Savaitė gamtoje – maudynės ežere, laužo kūrenimas, dieninis bei naktinis žygiai. Mokysimės taisyklingai atlikti klasikinės jogos asanas (pratimus), susikaupti ir atsipalaiduoti. Lavinsime kūno lankstumą, dėmesio koncentraciją, ugdysime drąsą, pasitikėjimą savimi bei savarankiškumą.

10-oji Talentų vasaros stovykla turi savo išskirtinumą ir kokybę.  Liepos 9 – 16 d. Atostogų parke. Kartu su atlikėjais, vokalo mokytojais Sasha Song, S. Januška, V. Kamrazeriu,  šokėju/choreografau E. Monginu, aktoriumi/parodijų meistru V. Jočiu.

Robotikos mokykla kviečia jaunuosius išradėjus pasinerti į kosmišką planetos gelbėjimo nuotykį vasaros stovyklose! Naudosime išmaniausias technologijas ir patirsime daug įsimintinų nuotykių. Turime daug pamainų, stovyklos vyks daugelyje Lietuvos miestų.

Įsiklausę į vaikų ir jaunimo poreikius, įkūrėme įvairių aktyvių sporto šakų stovyklas. Siūlome burlenčių, jėgos aitvarų, snieglenčių, vandenlenčių, irklenčių, išgyvenimo stovyklų gamtoje, jodinėjimo žirgais, žygių pėsčiomis, teniso ir kitų aktyvios veiklos pramogų. 

SEB arenoje  vykstančiose stovyklose mokoma teniso pagrindų, stovėsenos, taisyklingai laikyti raketę, vyksta fizinio pasirengimo pratybos.  Stovyklautojų, be teniso, dar laukia badmintono, fizinio rengimo treniruotės bei turnyrai, kuriuose galima iškovoti pirmąjį savo gyvenime trofėjų.  

​„Kalba.Lt“ siūlo platų edukacinių stovyklų pasirinkimą: dienos stovyklas pradinukams (įskaičiuotas maitinimas, išvykos, pamokos, kanceliarinių prekių krepšelis, dovanėlė), vasaros stovyklą Druskininkuose paaugliams su gausybe užsiėmimų ir išvykų bei stovyklas – atostogas užsienyje.

Indiego – ko gero kokybiškiausios stovyklos Lietuvoje, nuostabiame Harmony parke. Saugi aplinka, uždara teritorija, patyrę vadovai, jojimo pamokos ir dar daugiau. Siūlome skirtingas stovyklų programas.

Sukarinta patriotinė vasaros stovykla „Už Lietuvą 2017“ – Norintiems aktyviai praleisti laisvalaikį, ir susirasti naujų draugų. Visiems kam įdomi karyba, sportas, karinės pramogos. Visiems norintiems turėti neeilinę vasarą!

“Brain Gym“ intelekto lavinimo centras kviečia visus mažuosius užsirašyti į dienos vaikų stovyklą Klaipėdoje. Mažieji talentai stovykloje lavins savo protinius gebėjimus, atmintį, išmoks mokytis efektyviau, ugdys pasitikėjimą savimi ir visų svarbiausia – taps tikrais lyderiais!

Anglų kalbos stovykla gyventojams ir svečiams Palangoje. Kasdieninė programa, kurioje vaikai žais, keliaus į teatrą, užsiims įvairiais rankdarbiais ir bendraus anglų kalba. Viskas vyks lauke, nuostabioje pajūrio aplinkoje. 

Tai kūrybinio užimtumo dienos stovykla vyksianti birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Joje kiekvieną dieną bus supažindinama su skirtingais dailės žanrais. Vaikai iš naujo atras įvairias Kauno vietas ir ugdys kūrybiškumą.

Stovyklos metu vyks teatro , sporto, šokio ir išlikimo gamtoje veikos. Tokios programos tikslas – padėti jaunam žmogui surasti atsakymus į klausimus – kas aš esu ir kuo noriu tapti? Arba sužinoti savo mėgiamą hobį bei kur jo tikrai neieškoti.

Kas gali būti įdomiau už šokius, lauže keptas bulves?.. Smagiau už vakarones bei siautulingas maudynes ežere ar jūroje!?… Skubame pasitikti vasaros nuotykių kartu! 

Daugiavaikių šeimų asociacija MES jau trečius metus organizuoja „Svajonių stovyklą“ Stovyklos uždavinys, kiekvienam stovyklaujančiam vaikui atverti naujas galimybes, parodyti, jog nieko nėra neįmanomo, jog tereikia susikurti sau tikslą, o tada nuosekliai jo siekti.

Vėl artėja puiki proga gerai praleisti laiką, susitikti draugus ir susidėlioti savo norus. Jeigu jums rūpi geriau pažinti save, įgyti daugiau pasitikėjimo, išmokti lengvai bendrauti, suprasti ko norite iš savo ateities – prisijunkite prie mūsų šią vasarą.

Stovyklų metu kiekvieną dieną užsiimame vis skirtingomis veiklomis, piešiame, lipdome, kuriame, fantazuojame, kalbame, juokaujame, mūsų gražioje ir žalioje žaidimų aikštelėje pertraukų metu žaidžiame, lakstome, kvėpuojame grynu oru, ilsimės, diskutuojame, bendraujame.

Mokytis anglų kalbos galima ir kepant pyragus ar gaminant įspūdingą desertą. Stovyklos metu anglų kalbos mokymas integruotas į kitas veiklas: birželį suksimės virtuvėje, liepą lauksime visų norinčių kūrybingai atsiskleisti.

Meninė – sportinė aktyvaus laisvalaikio ir šokio stovykla, kurios metu Jūsų lauks pažintis su populiariausiais gatvės šokių stiliais, smagios komandinės kūrybinės užduotys, nepamirštami vakarai prie laužo, maudynės, naujos pažintys ir kiti nepamirštami vasaros malonumai.

Šiais metais Virvytės stovykloje laukia daug naujovių, vaikų laukia naujai įrengtas futbolo stadionas, kuriame galės žaisti ne tik futbolą, bet ir beisbolą. Įrengtos dvi tinklinio, kvadrato, krepšinio aikštelės. Veiks jodinėjimo žirgais “Žemaitukais” būrelis. 

Išskirtinė 5 dienų verslo simuliacija. Jos metu stovyklautojai ne tik kurs savo startuolius, bet ir iš pirmų lūpų sužinos, su kokiais iššūkiais susiduria bei kokiais patarimais pasidalinti gali Google, BoredPanda, Vinted ir kitų pažangiausių įmonių atstovai.

Kultūrinė-istorinė stovykla, kurioje per gyvą patirtį specialių ekskursijų, edukacijų ir net degustacijų metu vaikai pažins daugiakultūrį Vilnių. Ieškosime dingusių totorių vartų, ragausime žydiškuosius beigelius, seksime poeto Adomo Mickevičiaus pėdsakais… Laukia pažintis net su  penkiomis tautybėmis!

Nuotykiai, atradimai, edukaciniai žaidimai, įvairių sportinių ir judriųjų žaidimų pradžiamokslis, rungtynės, baseinas, gamta, kūryba ir dar daugiau.. Su šiomis idėjomis leisime laisvalaikį stovykloje. Sportiška aplinka leis vaikams patirti neišdildomų įspūdžių, susipažinti su bičiuliais ir smagiai praleisti laiką vasaros metu.

Neišdildomų įspūdžių bei nuotykių Jums šią vasarą!

Informacinio švietimo projekto www.vaikodiena.lt informaciją naudoti komerciniais tikslais be raštiško www.vaikodiena.lt sutikimo draudžiama.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.