APŽVALGOS, Papildomas vaikų ugdymas, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Renginių anonsai, Straipsniai apie vaikų ugdymo įstaigas, Vaikai/šeima

Unikali dovana Lietuvai!

Lietuvai žengiant į naują šimtmetį, jos gimimo dieną – vasario 16-ąją, “Motus” šokio mokykla dovanojo jai unikalią dovaną – koncertą “Šokis Lietuvai“. Skirtingų šokio stilių įvairovė atsiskleidė net 19-oje pasirodymų. Išskirtinai šiam įvykiui – Lietuvos valstybės šimtmečiui – skambėjo tik lietuviška muzika. Jos ritmai prikėlė skulptūras šokiui ir pakvietė žiūrovą pasivaikščioti po nuolat judantį ir atgyjantį “Motus” muziejų. Teatralizuotame šokio koncerte dalyvavo daugiau nei 200 “Motus” šokio mokyklos auklėtinių bei “Motus” teatro trupė, kuri tapo gidu šioje šokio kelionėje.

Tai buvo unikalus renginys, kuomet lietuviškos muzikos, šokio ir teatro sintezė sudarė sąlygas vaikų saviraiškai, sužadino siekimą „būti pačiu savimi“, padėjo atsiskleisti kūrybiškumui. Nuo ramios ir lyrinės lietuviškos melodijos iki siautulingų hip-hop’o ritmų, nuo baleto iki gatvės šokio, nuo pradedančio šokėjo iki profesionalaus šokio menininko – visai tai tilpo į vientisą spektaklį “Šokis Lietuvai”. “Motus” šokio mokyklos mokytojai džiaugiasi, galėdami prisidėti ne tik prie vaikų meninių gebėjimų ugdymo, bet ir sudaro sąlygas vertybių, pilietiškumo formavimuisi.

Asmenybės ugdymo centras „Motus“ teikia neformalaus ugdymo paslaugas vaikams, jaunimui bei suaugusiems žmonėms nuo 2002 m. „Motus“ komanda tvirtai tiki, jog meninis ugdymas reikalingas kiekvienam žmogui. Veiksmingai ir harmoningai ugdydamas visą asmenybę, jos intelektines, kūrybines, emocines, fizines galias, verbalinės ir neverbalinės raiškos gebėjimus, vertybinių nuostatų sistemą, menas gali iš esmės padidinti kiekvieno žmogaus dalyvavimo įvairiose veiklos srityse galimybes. „Motus“ rengia atviruosius ir vidinius šokių, judesio, kompozicijos, improvizacijos ir vaidybos užsiėmimus, intensyvius seminarus, atviras pamokas, atvirų durų dienas, organizuoja vasaros ir žiemos stovyklas įvairaus amžiaus ir patirties šokio/ teatro meno mėgėjams. Seminarus ir užsiėmimus veda Lietuvos ir užsienio lektoriai, „Motus“ bei kviestiniai specialistai.

Daugiau apie Asmenybės ugdymo centrą “Motus” – www.motus.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.