Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

Tėvystės rekordai: Ar tikrai vedybos kenkia meilei?

Vedybos kenkia meilei. Kai kurie vyrai taip sako moterims, kurių nenori vesti. Tarp jų yra tokių, kurie ir patys tuo tiki. Tačiau nesitikėkite, kad būtinai liksite su tuo vyriškiu, lankančiu jus savaitgaliais, visą likusį gyvenimą.

Net jei jis tikina, kad jūsų santykiai nuostabūs ir jis net negalįs svajoti apie kitokius.

Jei mintis apie vaikus jam kelia šiurpą, tai – pirmasis signalas, liudijantis apie partnerio nepatikimumą.

Žinoma, jei abu esate jauni ir jūs pati svajojate apie motinystę.

Klystate, jei galvojate, kad jūsų ne vienerius metus trunkantys santykiai prilygsta šeimyniniams. Na ir kas, kad jis, susidūręs su problemomis, pirmiausia papasakoja apie jas jums.

Galite labai nustebti sužinojusi, kad jis turi dar vieną, jums nežinomą, gyvenimo pusę.

Neapsigaukite dėl jo jausmų, jei jis dažnai kalba apie savo meilę jums. Vyrai šneka apie jausmus dažniausiai tuomet, kai jaučia jų deficitą. Apie įvairius santuokos niuansus noriai kalba tais atvejais, kai ryžtingai nusiteikę prieš ją.

Jis jums nemeluoja, tačiau jaučiate, kad kažką nutyli. Jis labai atsargus, nieko jums nežada ir stengiasi neįsipareigoti, nieko nereikalauja ir iš jūsų.

Mylintis vyras, net labai tolerantiškas, švelnus ir baikštus, nenorės, kad jo moteris jaustųsi visiškai laisva, todėl anksčiau ar vėliau prabils apie perspektyvas.

Jeigu šis ilgai trunkantis romanas su neaiškia perspektyva jus iškankino, neįtikinėkite savęs, kad geriau toks, nei jokio. Netęskite jo vien iš baimės likti vienai.

Tai gali atsitikti bet kada, kai jis panorės, juk nieko jums nežadėjo. Jis jausis teisus, o jums gali būti labai sunku.

Būkite su tuo žmogumi tol, kol tokie santykiai jus tenkina.

Jei pradedate blogai jaustis dėl penkias dienas trunkančios vienatvės ir guodžiatės jam, o jis tarsi negirdi, suvokite, kad mylite žmogų, kuris dėl jūsų nepasirengęs net smulkioms aukoms.

Daugiausiai palikuonių susilaukia vyrai šalyse, kuriose leidžiama poligamija.

Kalbama, kad 1672-1727 metais gyvenęs Maroko sultonas Mulai Izmailas turėjo 525 sūnus ir 342 dukras. Sulaukęs 49-erių, sultonas susilaukė 700-ojo vaiko – sūnaus.

1992-aisiais miręs 96-erių metų JAV gyventojas Samuelis Maetas galėjo didžiuotis 824 palikuonimis: 11 vaikų, 97 vaikaičiais, 634 provaikaičiais bei 82 proprovaikaičiais.

Lietuvoje tėvystės rekordai kol kas nefiksuojami.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.