talentu stovykla
APŽVALGOS, Renginių anonsai, Vaikai/šeima

Talentingi vaikai turės galimybę laimėti 4 nemokamas stovyklas su žinomais žmonėmis

Įsibėgėja registracija į 5-ąjį TVS Online Talentų konkursą vaikams ir jaunimui, kuris suteikia galimybę pasirodyti jauniesiems kūrėjams ir atlikėjams iš visos Lietuvos ir ne tik, motyvuoja juos dalintis savo talentu su kitais, skatina kurti, tobulėti, įveikti žiūrovų ir scenos baimę.

Šiemet konkurso organizatoriai nugalėtojams dovanoja net 4 Talentų vasaros stovyklas su žinomais profesionalais. Tokiais kaip Latvijos Eurovizijos nugalėtoja Samanta Tina, Violeta ir Viliumi Tarasovais, choreografu Justu Girdvainiu, influenceriais Luku Čestovu, Antanu J, Dejmuku, Edvinu Fruktu, fotografe Jurga Anusauskiene bei kitais.

Šios iniciatyvos autorė Raimonda Jagminaitė sako:

“Jau 14-a metų organizuojame talentingiems vaikams stovyklas, kurios dirba pagal tam tikrą metodiką ir per trumpą laiką pavyksta atskleisti ne vieną jauno žmogaus talentą, profesionalai padeda jiems tobulėti ir atrasti savo kelią tam tikroje srityje. Nieko nėra smagiau, kaip matyti rezultatus, kuriuos pavyksta pasiekti. Aš pati labai noriu, kad kuo daugiau vaikų turėtų galimybę vasarą praleisti ir smagiai, ir turiningai. Online talentų konkursas leidžia net ir neturintiems finansinių galimybių vaikams pasirodyti ir laimėti mūsų stovyklas. Čia svarbiausia talentas ir motyvacija”.

Dalyvauti gali vaikai ir jaunimas nuo 6 iki 17 metų, dainininkai, šokėjai, instrumentalistai, cirko artistai, aktoriai, iliuzionistai,fotografai, video ir dailės kūrėjai bei kiti.

Konkurso dalyvius vertins komisija, kurią sudaro Talentų vasaros stovyklų komanda, partneriai bei kiti kultūros srities atstovai. Tai sudaro 50 proc. vertinimo balo bei Talentų stovyklos ir Instagram platformoje vyskstantis balsavimas. Finaliniame etape papildomus balsus galima gauti už komisijos narių atliktas užduotis.

Šiemet pagrindinis kriterijus visiems dalyviams toks, kad kūriniai ir video skambanti muzika turi būti tik lietuvių kalba. 

Kategorijų nugalėtojai galės nemokamai sudalyvauti 10 dienų pasirinktoje dieninėje Talentų vasaros stovykloje Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje, o Grand Prix nugalėtojas gaus pakvietimą į Talentų vasaros stovyklą Harmony Park (liepos arba rugpjūčio pamainoje).

Geriausi, įdomiausi talentai bus kviečiami ir į Talentų vasaros stovyklų finalinius koncertus, kurių šią vasarą numatyta net 6 bei partnerių Tarptautinius talentų konkursus.

Šį konkursą yra laimėjusi puikiai visiems pažįstama žvaigždutė Nikol Aleksejeva, multi talentas Darvinas Tamulynas, 2-oji sidabrinė vieta yra atitekusi Kristupui Keruliui.

Norint sudalyvauti konkurse reikia užpildyti registracijos anketą https://forms.gle/LJeMKtWP9mZmCwC49 Pirmasis etapas ir registracija į konkursą vyksta iki balandžio 20 d.

Dar numatytas pusfinalis ir finalas, o apdovanojimų ceremonija, kurioje bus paskelbti nugalėtojai vyks birželio 1 d.

Daugiau informacijos apie konkursą www.talentustovykla.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.