Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

Svajonių namai. Kaip kiekvienam Zodiako ženklui reikia pagerinti savo būstą

Sakoma, kad žmogui padeda savi namai ir sienos. Tai tiesa, jei jaučiatės patogiai savo namuose. Kaip kiekvienam Zodiako ženklui įrengti savo namus, kad svajonės ir norai juose išsipildytų.

Avinas turėtų papuošti namus ryškiais elementais

Šio Zodiako ženklo atstovai nebijo išsiskirti. Jie įpratę atkreipti į save dėmesį ir atkakliai siekti savo tikslų. Tuo pačiu jiems svarbu namuose emociškai pailsėti. Avinas turi jaustis patenkintas savo namuose, tačiau jie turi būti tinkamai įrengti. Jam tinka:

šviesių spalvų baldai ir dekoras;

drąsūs, nestandartiniai sprendimai;

neįprasti spalvų deriniai.

Avinas turėtų įrengti bent vieną kambarį aktyviai veiklai. Tai gali būti namų sporto salė ar net laipiojimo siena. Jam svarbu laiku išleisti susikaupusią energiją.

Jautis vertina komfortą ir ramybę

Šiam Žemės stichijos ženklui itin svarbi situacija namuose. Visi baldai turi būti praktiški, tvarūs. Patogiausia vieta bute bus didelė sekcijinė sofa. Būtent čia Jautis gali ir gerai pailsėti, ir produktyviai dirbti. Antroji „galios vieta“ – virtuvė. Joje turi dominuoti natūralios žemės spalvos..

„High Tech“ stiliaus būstas Dvyniams

Šio Oro stichijos ženklo atstovai visame kame vertina atvirumą. Todėl savo namus stengiasi įrengti kuo patogiau ir erdviau. Iš visų žinomų stilių Dvyniams labiausiai tinka „High Tech“. Rinkitės funkcionalius ir stilingus baldus, atsisakykite nereikalingo dekoro. Idealiu atveju įsirenkite „išmanųjį namą“, kuris palengvins jūsų gyvenimą.

Klasikiniai namai konservatyviam Vėžiui

Šio Zodiako ženklo atstovai gerbia savo šeimų tradicijas. Būtent todėl jie neskuba pirkti modernių baldų. Pagrindiniai interjero akcentai:

antikvariniai daiktai;

gražus dekoras;

klasikiniai baldai.

Vėžio šeima mėgsta burtis virtuvėje. Ši patalpa turėtų būti dekoruota šviesiomis, pastelinėmis spalvomis. Tada virtuvė bus jaukesnė ir patogesnė.

Liūtas mėgsta ryškumą ir grožį

Šis Ugnies ženklas pasiruošęs paaukoti praktiškumą ir funkcionalumą. Svarbiausia jam – grožis, efektingumas ir daug veidrodinių paviršių. Liūtas mėgsta drąsius derinius ir ryškias spalvas. Jis renkasi neįprastus baldus ir nestandartinį dekorą. Ekscentriškuose Liūto svajonių namuose turi būti didelė vakarėlių salė ir baseinas lauke.

Mergelės būstas yra paprastas ir stilingas

Šio Žemės stichijos ženklo atstovai gali jaustis patogiai turėdami mažai reikalingiausių daiktų. Jie vertina kokybę ir ergonomiką, o ne apdailą. Jie minimalizmą laiko idealiu stiliumi. Jų namuose gali keli pufai su skyriais daiktams susidėti, kavos staliukus. Mergelė netoleruos netvarkos, todėl stengiasi kuo patogiau susitvarkyti savo erdvę.

Nuo asketizmo iki harmonijos: puikus interjeras Svarstyklėms

Svarstyklės visame kame ieško pusiausvyros. Jos renkasi ne per daug ryškias, bet ir ne visai blankias spalvas. Joms visada pavyksta rasti patį „aukso vidurį“. Renkantis baldus ir dekorą, jos atsižvelgia į tokius kriterijus kaip:

medžiagų kokybė;

tekstūra;

klasikinės formos, kurios visada yra madingos.

Svarstyklėms į interjerą nereikėtų įsinešti kažko vulgaraus ir prašmatnaus – šie elementai jas erzins.

Namas su paslaptimis Skorpionui

Namelis miške – tobulas būstas Skorpionui. Bet, deja, ne visada pavyksta pabėgti nuo žmonių. Todėl savo kampą jis gali įsirengti ir daugiabutyje. Kad Skorpionui būtų patogu, būstą` reikėtų papuošti tamsiomis sodriomis spalvomis.

Skorpionui reikia paslaptingumo, todėl šio Zodiako ženklo atstovai dažniau už kitus savo namuose įsirengia seifą ir vaizdo stebėjimo kameras. Jie netoleruos jų privatumo pažeidimo. Bet geriausia, jei Skorpionas turi savo slaptą kambarį.

Kompaktiškas būstas Šauliui

Šio Zodiako ženklo atstovai kaip tikri vakarėlių lankytojai nemėgsta likti namuose. Tačiau kad Šaulys savo namuose jaustųsi daugiau ar mažiau patogiai, kambariai turi būti kompaktiški. Šaulys mėgsta prisiminti savo keliones ir nuotykius. Todėl jis turėtų įsirengti nedidelį suvenyrų ir nuotraukų kampelį – tai bus jo „galios vieta“.

Praktiškas Ožiaragis mėgsta minimalizmą

Ožiaragis kaip ir Šaulys nedažnai būna namuose. Daugiausia laiko jis praleidžia darbe. Jo svajonių namai yra funkcionalūs ir praktiški. Beprasmiams dalykams interjere ne vieta, nes jie Ožiaragiui nepatiks. Kartu jis vertina eleganciją. Todėl jis puošia kambarius gražiomis užuolaidomis. Jo jėgos vieta bus patogus stalas su kėde darbui.

Vandenio namai yra individualūs ir unikalūs

Šie Oro stichijos ženklo atstovai savo kambarius įsirengia pagal asmeninius norus. Jis gali derinti dalykus, kurie atrodo nesuderinami. Vandenis meistriškai sukuria harmoningą dizainą, naudodamas iš pažiūros nederančius objektus. Jam svarbu įrengti asmeninį kampelį, kuriame jis galėtų pabūti vienas su savo mintimis. Geriau jį įrengti natūralistiniu stiliumi.

Minkštas ir ramus interjeras Žuvims

Savo namuose šio Zodiako ženklo atstovai atsigauna nuo streso. Geriausia juose naudoti vėsias „vandens“ spalvas:

  • mėlyną;
  • turkio;
  • mėlynus ir žydrus atspalvius;
  • akvamariną.

Jaukumo ir komforto suteiks dekoratyvinės pagalvės su minkštomis antklodėmis. Idealūs namai Žuvims yra šalia atviro vandens telkinio: tvenkinio, upės, ežero. Bet jei to nėra, tai nesvarbu. Privačiame sklype galima išsikasti dirbtinį tvenkinį, bute įrengti akvariumą.

 

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.