APŽVALGOS, Naujienos, Papildomas vaikų ugdymas, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Psichologija, Renginiai moksleiviams, Renginių anonsai, Straipsniai apie vaikų ugdymo įstaigas, Vaikai/šeima

Stovyklos vaikams ir paaugliams

Ką veikti moksleiviams per artėjančias vasaros atostogas? Šis klausimas kelia rūpesčius daugeliui vaikų ir ypač paauglių tėvams.Vasaros stovyklos – viena geriausių paauglių užimtumo priemonių. Jose vaikai atranda naujų draugų, lavina fizinius, meninius, kūrybinius, mokslinius bei kitus įgūdžius, išbando įvairiausias veiklas. Stovyklų organizatoriai, konkuruodami tarpusavyje, stengiasi sudaryti kuo geresnes sąlygas. Didelis dėmesys skiriamas vaikų maitinimui bei maisto kokybei, tinkamai dienotvarkei, poilsiui. Būtent stovyklose vaikai išmoksta savarankiškumo, atsakingumo, įgyja bendravimo įgūdžius ir pasitikėjimą savimi, ko dažnai trūksta šiuolaikiniams paaugliams.

Vienas iš svarbiausių visų stovyklos tikslų – padėti vaikams gerai pailsėti turiningai leidžiant laiką.

Lietuvoje gausu stovyklų pagal kiekvieno vaiko norus ir tėvų galimybes, telieka atsakingai išsirinkti. Pateikiame šių metų populiariausias ir geriausiai vertinamas vasaros stovyklas:

ROBOTIKOS AKADEMIJA

Robotikos Akademijos vasaros stovyklose vaikai smagiai leidžia laiką, susiranda naujų draugų, susipažįsta su robotika ir programavimu. Programa atnaujinama kiekvienais metais! 2019-aisiais vaikų laukia penkių pasaulių ir penkių žaidimų pasaulių temos ir populiarioji mergaičių robotikos tema! Pasinerkite į kūrybinius iššūkius!

WHATANSU STOVYKLOS

TU – GERIAUSIA SAVO PATIES VERSIJA! Mes siekiame įgalinti jaunąją kartą būti sąmoningais, būti savimi. Ieškoti ir patirti. Esame patirtinio ugdymo pionieriai Lietuvoje. Stovyklose taikomi metodai yra ne simuliacija, o realus patyrimas, kuris įgalina išjausti gyvenimą. Nes mes visi nusipelnome tikrų gebėjimų ugdymo, ne simuliacinio, o tikro gyvenimo. Tikime, kad drąsa būti savimi ateina kartu su vidiniu džiaugsmu ir sąmoningumu.

AKTYVUS STOVYKLAVIMAS

„Aktyvus stovyklavimas“ – bene pačios aktyviausios stovyklos per visas vaikų ir jaunimo atostogas. Mūsų tikslas vaikus supažindinti su ne eilinėmis sporto šakomis. Mūsų komanda, kuri savo patirtimi su vaikais dalinasi jau devynerius metus, siūlo vaikams ir jaunimui: burlenčių, vandenlenčių, jėgos aitvarų, jodinėjimo, „Longboardų“, banglenčių, slidžių , snieglenčių stovyklas. Stovyklos vyksta – Zarasuose, Vilniuje, Druskininkuose, Klaipėdos raj. Slidinėti vaikus mokome: sezono metu – Vilniuje (Liepkalnio slidinėjimo centre) ir Druskininkų uždaroje slidinėjimo trasoje „Snow arena“.

CURIOCITY.LT

JAUNŲJŲ LYDERIŲ STOVYKLA „ŽAIDŽIU-ŽINAU“! Užaugęs norėtum būti verslininku, mokslininku, astronautu, menininku, o gal gamtininku? Dalyvauk stovykloje ir išbandyk save skirtingose profesijose! Stovyklos metu jaunieji lyderiai supras ir praktiškai pajaus kaip uždirbami ir kam išleidžiami pinigai.

MIESTO HEROJŲ STOVYKLA!
Tapk „CurioCity” miesto herojumi! Stovyklos metu tavęs laukia: ugniagesių pratybos, detektyvinių situacijų narpliojimas, išmanioji mankšta, interaktyvus žmogaus kūno pažinimas, laboratoriniai bandymai, neužbaigto namo statybos, kopimas siena, kulinariniai eksperimentai, pažintys su specialybių atstovais.

SKAUTAI NESKAUTAMS

Ar gali pramogos turėti daugiau tikslų, nei tik smagiai praleisti laiką? Žinoma! Stovyklauti, žygiuoti, žaisti gali būti ne tik smagu, bet ir naudinga: skautiški užsiėmimai plečia pažinimo ribas, ugdo bendravimo įgūdžius, lyderystę, komandos tvirtumą…O svarbiausia, skautai padės tai patirti jūsų vaikams – neskautams!

PAMAINOS (skaityti plačiau)

KONTAKTAI: www.skautaineskautams.lt;  +370 670 57556; skautai@neskautams.lt;

GAMTOS DRAUGAI

Visos stovyklos metu su vaikais kartu laiką leis entusiaztingi ir atsidavę savo sričių profesionalai. Vaikai gyvens naujai įrengtoje sodyboje (Paraisčių k. Trakų raj.) gamtos apsuptyje, valgys subalansuotą ir sveiką maistą keturis kartus per dieną. Stovykloje gali dalyvauti mokyklinio mažiaus vaikai, nuo 7 iki 18 metų.

SKAUTŲ SLĖNIS

Tai pats geriausias būdas pažinti save ir gamtą nuo mažens. Stovyklos vyksta gamtoje. Jaunesnieji dalyviai (5-10m.) jas gali išsibandyti be nakvynės, o vyresnėlius (8-14m.) kviečiame stovyklauti palapinėse su vakarine programa. Šiose stovyklose kartu su skautų vadovais išbandome įvairiausius praktinius stovyklavimo gamtoje pradmenis.

KŪRYBINĖS STOVYKLOS VĖJŲ FĖJOS SODYBOJE

Stovyklautojų čia laukia protėvių kultūra, amatų dirbtuvės, kūrybiniai iššūkiai, žygiai į piliakalnius, ,,vakaruškos“ prie laužo, smagios maudynės, lietuviškos virtuvės paslaptys. Kartu lipdysime molio puodynes, kalsime metalą, velsime veltinius, pinsime pintines, kursime šešėlių teatrą, kepsime duoną, pyragus, nakvosime indėniškame tipyje, šėliosime varžytuvėse. Augink sparnus!

VASAROS DIENOS STOVYKLA ,,PROGRAMUKAS"

Vasaros stovyklos metu vaikai ne tik programuos, bet ir kūrybiškai keliaus per laiką. Herojus „Programukas“ turi teleportacijos pultelį, kurį paskaudus keliauja laiku. Kelionė prasidės akmens amžiuje, viduramžių laikotarpyje keliausime po Vilniaus požemius, pasiekę pramonės amžių, lankysime technikos muziejų, o savaitės pabaigoje atsidursime fantastiniame ateities ir mokslo pasaulyje.

VASAROS ANGLŲ KALBOS DIENOS STOVYKLA „HELLO, VASARA!“

Vasaros anglų kalbos dienos stovykla „HELLO, VASARA!“ 5-10 metų vaikams – ne tik anglų kalbos pamokos, bet ir kūrybiniai užsiėmimai ir aktyvus judėjimas gryname ore. Iš viso yra paruošta 10 vasaros stovyklos temų: 1)Aš, mano ŠEIMA ir mano NAMAI; 2) Sveikas MAISTAS; 3)Nuostabioji PLANETA; 4) GYVŪNŲ planeta; 5) Laisvalaikio užsiėmimai bei POMĖGIAI; 6)Darbas ir PROFESIJOS; 7)PASAKOS; 8) KELIAUJAME po pasaulį; 9)Mano MIESTAS; 10)Drabužiai ir MADA;

LETSTRAVEL.LT

Savaitės kartingo sporto stovykloje vaikai pasijus tikrais lenktynininkais. Stovykla vyks Lietuvoje ir Latvijoje – lietuviškai, rusiškai ir angliškai. Profesionalūs instruktoriai valdyti kartingus išmoko ir niekuomet jais nevažinėjusius 6–18 metų vaikus. Stovyklautojai užimti nuo ryto iki vakaro: be kartingo treniruočių, varžybų, jų laukia įdomios ekskursijos ir daugybė kitokių smagių pramogų (vandenlentės, dviračiai, baidarės, laipynės ir t.t.)

MOTUS

“Motus” šokio mokykla kviečia pasitikti 2019 metų vasaros nuotykius stovyklose šalia Druskininkų, Smiltinėje ir Vilniuje! Tavęs laukia: gatvės, šiuolaikinių šokių pamokos su profesionaliais mokytojais, improvizacijų ir kūrybos dirbtuvės, teminiai vakarai, edukacinės išvykos, puikios gyvenimo sąlygos ant ežero ar jūros kranto pušyno apsuptyje, nauji draugai bei nepamirštamas laikas!

LAIPIOJIMO CENTRAS „Miegantys Drambliai“

Neeilinė proga praleisti smagią, aktyvią bei naujų įspūdžių pripildytą savaitę Laipiojimo centro STOVYKLOJE!!! Šią vasarą su treneriu Jonu laipiosime ant tikrų uolų Lenkijoje, su centro įkūrėja Inga atostogausime gamtos apsuptyje Vertimų slėnyje, o su gimtadienių vedėjais laiką leisime dienos stovyklose mūsų laipiojimo centre. Savo stovyklą išsirinks kiekvienas!

VASARA SU FUTBOLO KAMUOLIU

Pasinaudokite išskirtine proga ir suteikite savo vaikams aktyvų bei linksmą laiką kartu su profesionaliais futbolo treneriais iš Lietuvos ir Italijos! FM “Ateitis” kviečia visus savo mokyklos auklėtinius (ir ne tik) į dienos stovyklas, kurios vyks “Sportima” manieže Vilniuje. Stovyklos metu nestigs ir pramogų – tam, kad vaikai lavėtų ir mokslų srityje, suorganizavome naudingas ir linksmas pramogas Jūsų vaikams.

STOVYKLA "PANTERA" 2019

Skardus juokas, trykštanti energija, kūrybai sukauptos mintys, beribė fantazija… Tai  vasaros poilsio stovykla „Pantera“, įsikūrusi nuostabiame pušyne prie Elektrėnų marių. Čia puikiai organizuotas aktyvus poilsis! Šiam darbui atsidavę pedagogai ir treneriai ruošia turiningą programą: įvairios rungtys, dažasvydžio turnyras, laipynės medžiuose, naktinis orientacinis žygis, vakaro renginiai ir… laužo spragsėjimas paliks neišdildomus prisiminimus…
Vasaros nuotykiai prasideda stovykloje  „Pantera“!

,,ADI STUDIJOS” VASAROS DIENOS STOVYKLOS

Stovykla orientuota į individualų vaikų meninių gebėjimų ugdymą, tarpusavio bendravimą, aktyvų judėjimą.  “ADI studijos” vasaros dienos stovykloje vaikai atras dekoravimo, dailės ir keramikos paslaptis, patirs kūrybinį džiaugsmą. Stovyklos metu ne tik kursime, bet ir aktyviai judėsime ir pramogausime. Todėl stovykloje puikiai jausis ir aktyvūs mažieji. Kiekvieną dieną vaikai dalyvaus naujose kūrybinėse, pažintinėse veiklose. Stovyklautojai aktyviai įsijungs į kūrybinę veiklą, žais, bendraus ir pramogaus.

JAUNIEJI KŪRĖJAI

2015 m. Klaipėdos jaunimo teatro pradėta organizuoti stovykla „Jaunieji kūrėjai“ per penkias dienas supažindina vaikus su teatro, muzikos, dailės, cirko, šokio, kino menais. Stovykloje dalyvauja 5-12 metų vaikai, kurie, dirbdami pagal amžiaus grupėms pritaikytą programą, teoriškai ir praktiškai prisiliečia prie skirtingų kūrybos sričių. Esminis stovyklos principas – reaguoti į surinktos vaikų grupės pomėgius, tad vienoje pamainoje daugiau laiko praleidžiama vaidinant, kitoje muzikuojant, dar kitoje piešiant.

LAIMOS ŽIRGAI

Inovatyvi, edukacinė, ekologiška stovykla „Žirgas, gamta ir aš“ išsiskiria savo kokybe, nauju požiūriu ir santykiu į gamtą, žirgą. Tai padeda vaikams geriau suvokti, suprasti save, išryškinti savo įgūdžius, atsiskleisti naujiems gebėjimams, įžvelgti juos savyje, atrasti savo charakterio subtilumus, bendravimo su aplinka ir kitais kokybę. Įvairi stovyklos programa padeda įgyti nauju žinių ir gebėjimų.

Informacinio švietimo projekto www.vaikodiena.lt informaciją naudoti komerciniais tikslais be raštiško www.vaikodiena.lt sutikimo draudžiama.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.