APŽVALGOS, Papildomas vaikų ugdymas, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Vaikai/šeima

Stovyklos vaikams ir paaugliams 2021

Vis greičiau įsibėgėjant vasarai, o vaikams baigiant mokslo metus pradedama galvoti apie vaikų užimtumą vasaros atostogų metu. Labai džiaugiamės, kad po ilgo karantino laikotarpio Lietuvos vaikai ir paaugliai turi galimybę rinktis iš plataus stovyklų sąrašo, o stovyklų organizatoriai nepabūgo ir dar atsakingiau nei pernai pasiruošė šiam sezonui.Reikalavimai vaikų vasaros stovykloms 2021

Sveikatos apsaugos ministerija pateikė šiuos reikalavimus/rekomendacijas stovyklų organizatoriams:

1) 2021 metų vaikų vasaros stovyklose vienoje grupėje gali būti iki 30 vaikų.

2) Vienam vaikui turi būti užtikrinamas ne mažesnis kaip 5 m² plotas.

3) Vaikai dalyvauja tik tos pačios grupės veiklose, kad būtų išvengta skirtingų grupių vaikų kontakto.

4) Grupės vadovas stovyklos pamainos metu dirba tik su viena grupe.

5) Stovyklos vykdomose veiklose negali dalyvauti asmenys, kurie turi ligos požymių.

Vasaros stovyklos 2021

2021 metų vasaros sezono metu stovyklų organizatoriai vaikams ir paaugliams siūlo skirtingo pobūdžio veiklas: stovyklos su nakvyne (tradicinės stovyklos)aktyvaus laisvalaikio stovyklos (sporto stovyklos)mokomosios stovyklos (edukacinės stovyklos)kalbų stovyklosspecializuotos ir kt.

Didžioji dalis stovyklų startuoja jau birželio pirmoje pusėje, o baigiasi rugpjūčio paskutinę savaitę.

Daugiausiai stovyklų organizuojama Vilniaus ir Kauno miestuose, tačiau yra ir Klaipėdoje, Palangoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose Lietuvos miestuose.

Populiariausios ir didžiausią paklausą turinčios stovyklos yra 6-10 metų vaikams.

Pateikiame populiariausių ir geriausiai tėvelių vertinamų stovyklų sąrašą:

Basakojo vaikų vasaros stovyklos

Basakojis

Kodėl verta rinktis stovyklą ,,Basakojis“?
✅ Profesionali ir jaunatviška komanda lengvai randa bendrą kalbą su įvairaus amžiaus stovyklos svečiais;
✅ Vaikams yra suteikiamos sąlygos ne tik žaisti ir pramogauti, bet ir lavinti savo talentus ir gebėjimus;
✅ Vaikų emocijos ir atsiliepimai apie šią stovyklą TIK patys geriausi, tad būtent tai ir yra mūsų darbo geriausias įvertinimas

Detalesnė informacija:

www.stovyklabasakojis.lt

Sporto stovykloja “AktyvuOK vasarą”

Aktyvus poilsis yra tai, ko mums visiems, išgyvenusiems ilgus pandemijos mėnesius, šiuo metu ypač trūksta! Todėl siūlome šią vasarą aktyviai ilsėtis laisvalaikio ir sporto stovykloje “AktyvuOK vasarą”, kurioje nesinaudosime mobiliaisiais telefonais, nes daug sportuosime, gyvai bendrausime ir šauniai pramogausime.

Detalesnė informacija:

www.budora.lt

Budora stovykla

Stovykla vaikams "Alfa Būrys"

Alfa burys

„Alfa būrys“ – aktyvi vasaros stovykla 8-12 m. vaikams, kurioje kiekviena diena tarytum naujas kompiuterinio žaidimo kambarys. Kasdien vaikų laukia nauja veikla: pasivažinėjimas šarvuočiu, bėgimas kliūčių ruožu, pasišaudymas “Fortnite” ginklais, žygis, vakarai prie laužo ir kitos linksmybės. Čia 7 dienos, atsiribojus nuo civilizacijos, virs įspūdingu vasaros nuotykiu.

Detalesnė informacija:

www.alfarun.lt

Art Excel - stovyklos

Stovykla labai jaukioje poilsiavietėje prie užtvankos, kambariai su visais patogumais, vegetariškas maistas ir ART EXCEL programa, suteikianti praktinių įgūdžių, padedančių suvaldyti neigiamas emocijas, susidoroti su stresu, šalinti psichinę įtampą ir fizinį nuovargį, atverti ir įtvirtinti žmogiškąsias vertybes savyje ir supančioje aplinkoje.

Detalesnė informacija:

VŠĮ ARČIAU SAVĘS

Art exel stovykla

Bricks 4 Kidz® stovyklos

Bricks4Kidz® skelbia – vasara bus nepaprastai įdomi su LEGO®!
Smagiausios ir turiningiausios vaikų atostogos. Visą savaitę kursime robotus ir žaisime su LEGO®, atliksime eksperimentus, leisime laiką lauke.
Vadovaudamiesi patyrusiais mūsų mokytojais ir įdomiomis temomis, vaikai galės mėgautis LEGO® konstruktoriais, kurdami specialiai suprojektuotus Bricks 4 Kidz® modelius. Jie ištirs inžinerijos ir architektūros pasaulius!

Talentų vasaros Stovykla

Talentų vasaros stovykla  skaičiuoja jau 14-us gyvavimo metus. Ji dirba pagal specialią, daug kartų išbandytą talentų ugdymo metodiką. Dėstytojai į šią stovyklą atrenkami ne tik pagal žinomumą ir autoritetą visuomenėje, bet ir pagal pozityvumą, teigiamą požiūrį į vaikus, norą bendradarbiauti ir dalintis. Yra kuriama Talentų vasaros stovyklos bendruomenė, kuri kartu puoselėja kūrybišką  aplinką.   Kelis metus iš eilės  ji  užima   TOP   3   tarp geriausių Lietuvos  stovyklų.

Detalesnė informacija:

www.talentustovykla.lt

Talentu stovykla

Trako stovyklos

“Tako stovykla” sukurta prasmingo, atraktyvaus poilsio kaime išsiilgusiems vaikams bei jų rūpestingiems tėvams, kurie tikisi, jog vaikai šią vasarą praleis ypatingai – saugiai, sveikai ir įdomiai!

Detalesnė informacija:

www.trakostovykla.lt

„Kalba.Lt“ vasaros stovyklos

„Kalba.Lt“ vasaros stovyklos praturtina moksleivio gyvenimą. Stovyklos metu vaikai gali išmėginti visiškai naujus dalykus, įgyti savarankiškumo, susirasti draugų, o svarbiausia – pagerinti anglų kalbos žinias. Kviečiame registruotis į „Kalba.Lt“ organizuojamas Dienos stovyklas didžiuosiuose Lietuvos miestuose arba į tarptautinę anglų kalbos stovyklą Druskininkuose.

Detalesnė informacija:

www.kalba.lt

kalba

Robotikos akademijos stovyklos

robotikos akdemija

Robotikos akademijos stovyklose lauks ne tik technologijos, LEGO robotai, programavimas, bet ir teigiamų įpročių lavinimas, kūrybinės, loginės užduotys bei  aktyvios veiklos lauke!  Rinkitės 6 skirtingų stovyklų temų – nuo gelbėjimo misijų iki kosminių įpročių ir virtualaus pasaulio!  50+ miestų visoje Lietuvoje | 4 – 12 m. vaikams

Detalesnė informacija:

Stovyklos.robotikosakademija.lt

Keistuolių teatro kūrybiškumo stovykla

Šią vasarą Keistuolių teatras kviečia vaikus pažadinti savo kūrybines jėgas ir atrasti netikėtus savo sugebėjimus dienos kūrybiškumo stovykloje.

Detalesnė informacija:

KEISTUOLIŲ TEATRAS

Keistuoliu teatro kurybiskumo stovykla

Vasaros Futbolo Stovykla Palangoje

Vasaros Futbolo Stovykla Palangoje laukia visų priklausomų nuo futbolo!!! Paskubėkite, šiais metais vietų skaičius itin ribotas! Šią vasarą laukia dar daugiau įspūdžių su AS Roma treneriu Claudio Ranzani 👏🏻🤩⚽️

Detalesnė informacija:

Futbolo mokykla ,,Ateitis“

Mažosios Medicinos Mokyklos stovyklos

Mažoji Medicinos Mokykla kviečia vasaros atostogas praleisti kartu! Smagi edukacija ir nepamirštami nuotykiai atostogų metu su Mažaja Medicinos mokykla!.Vaikai tobulins medicinines žinias, gebėjimus ir įgūdžius, bei įgis papildomų dalykinių kompetencijų. Pristatome vaikams mediciną ir sveikatos svarbą įdomiai ir turiningai. Stovyklautojams bus suteiktos visos priemonės, kad jie praktiškai galėtų įgyvendinti užduotis.

Surf Camp XIII

surf camp

Surf Camp XIII – tryliktasis banglenčių stovyklų sezonas Baltijos pakrantėje. Penkių dienų stovyklos vaikams metu, dalyviai mokosi saugaus elgesio vandenyje bei pažinti pavojus jūroje, išmoksta savarankiškai plaukti banglente, grupiniuose užsiėmimuose lavina kritinį mąstymą, vysto pagarbos gamtai ir aplinkai pojūtį.

Detalesnė informacija:

www.surfcamp.lt

Dienos stovykla mergaitėms „Mano geriausia draugė – Aš“

Stovyklos metu sieksime:

  • Geriau pažinti supantį pasaulį, bet svarbiausia – save!
  • Lavinti savo komunikacijos ir kūrybinius gebėjimus.
  • Stiprinti savivertę, priimti ir pamilti save.
  • Praplėsti sąmonę ir suprasti, kiek daug mes galime.
geriausia drauge as

Dienos stovykla vyresnio amžiaus paaugliams „Procesas“

Klaipedos jaunimo teatras

Klaipėdos jaunimo teatras 2021 m. organizuoja pirmąją kūrybinę dienos stovyklą vyresnio amžiaus paaugliams „Procesas“. Didelę patirtį vaikų edukacijoje ir meno profesionalų dirbtuvėse turintis KJT kviečia 14-18 m. jaunuolius vasarą Klaipėdoje praleisti nardant po skirtingus meno procesus – teoriją, praktiką, kūrybą.

Detalesnė informacija:

procesas@kjt.lt,  +370 66 369 777

Dienos stovykla “JAUNASIS AVIAMODELIUOTOJAS”

Kviečiame 9-14 metų moksleivius į dienos stovyklą „Jaunasis aviamodeliuotojas“. Stovykla įsikūrusi pačioje sportinės aviacijos širdyje – Paluknio aerodrome. Jei manai, kad lėktuvai tau prie širdies, mėgsti drožti, pjauti, šlifuoti, klijuoti, nebijai susitepti rūbų dulkėmis, o pirštų klijais, tiki tuo, ką darai ir žinoma svajoji apie sparnus, esi tikrai laukiamas mūsų stovykloje!

Detalesnė informacija:

Algirdas Nakvosas, tel. 8 610 65 493, algirdukasn@gmail.com

„CurioCity” vasaros stovyklos

Didžiausias Baltijos šalyse vaikų edukacinis pramogų centras „CurioCity” vasarą smalsuoliams parengė daugybę staigmenų. Viena jų – net trys stovyklų programos, kurios džiugins iki pat rudens. Visos jos parengtos pagal koncepciją „žaidžiu-žinau“, vaikai čia imituoja realaus gyvenimo situacijas, per žaidimą susipažįsta su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis.

www.stovyklumuge.lt

Informacinio švietimo projekto www.vaikodiena.lt informaciją naudoti komerciniais tikslais be raštiško www.vaikodiena.lt sutikimo draudžiama.

Vaikodiena

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.