APŽVALGOS, Papildomas vaikų ugdymas, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Vaikai/šeima

Specialistų patarimai kaip paruošti vaiką 2021 vasaros stovyklai.

Vasaros stovyklos daugeliui vaikų yra vienas įsimintiniausių vaikystės prisiminimų. Ir kartais tik suaugę įvertiname tikrąją stovyklų naudą po daugelio metų. Atlikus statistinius tyrimus pastebėta, kad Lietuvoje stovyklas vaikams dažniausiai parenka tėvai, kurie ir patys vaikystėje turėjo tokį aktyvų poilsį.

 

Stovyklos padeda vaikams sustiprinti pasitikėjimą savimi, susirasti naujų draugų, išbandyti naujas veiklas. Tai puiki galimybė įgyti pirmąsias savarankiškumo pamokas. Svarbiausia, kad stovyklos – tai vieta, kur vaikai gali būti tarp vaikų saugioje aplinkoje, prižiūrint atsakingiems specialistams.Ar Jūsų vaikas pasiruošęs stovyklai?

Kiekvieno vaiko branda yra skirtinga ir nėra vienos taisyklės, kuri tiktų net to paties amžiaus vaikams.

Svarstydami, ar jūsų vaikas yra pasirengęs, pradėkite nuo vaiko susidomėjimo stovykla. Jei jūsų vaikas pakartotinai prašo vykti į stovyklą ir jaudinasi kalbėdamas apie tai – geras ženklas. Jis yra pasirengęs stovyklauti. Jaunesniems ar dvejojantiems vaikams siūlome galimybę išbandyti dienos stovyklas. Taip vaikas susipažins su nauja aplinka, įgys naujas patirtis.

Taip pat pagalvokite ir prisiminkite, ar jūsų vaikas nebijo nakvoti šeimos narių ar draugų namuose. Jei jaučiasi nesaugus – jis dar nėra pasirengę stovyklai su miegu.

Kaip išsirinkti vasaros stovyklą?

Yra daugybė kriterijų, kurie leidžia klasifikuoti skirtingo pobūdžio stovyklas vaikams. Tėveliams tereikia atsakyti į keletą klausimų ir programa Jums rekomenduos tinkamiausio pobūdžio stovyklą Jūsų vaikui. Pateikiame nuorodą testui atlikti čia.

2021 metų vasaros stovyklos Lietuvoje.

Net ir šiais pandeminiais metais, stovyklų organizatoriai siūlo gana daug skirtingų programų bei skirtingo pobūdžio stovyklų vaikams. Ypatingas dėmesys, kaip ir pernai metais, skiriamas vaikų saugumui užtikrinti bei plintančių ligų prevencijai. Stovyklų organizatoriai griežtai ir atsakingai laikosi sveikatos apsaugos ministerijos parengtų rekomendacijų, rūpinasi darbuotojų ir vaikų saugumu.

STOVYKLŲ VAIKAMS SĄRAŠAS.

Basakojo vaikų vasaros stovyklos

Basakojis

Kodėl verta rinktis stovyklą ,,Basakojis“?
✅ Profesionali ir jaunatviška komanda lengvai randa bendrą kalbą su įvairaus amžiaus stovyklos svečiais;
✅ Vaikams yra suteikiamos sąlygos ne tik žaisti ir pramogauti, bet ir lavinti savo talentus ir gebėjimus;
✅ Vaikų emocijos ir atsiliepimai apie šią stovyklą TIK patys geriausi, tad būtent tai ir yra mūsų darbo geriausias įvertinimas

Detalesnė informacija:

www.stovyklabasakojis.lt

Sporto stovykloja “AktyvuOK vasarą”

Aktyvus poilsis yra tai, ko mums visiems, išgyvenusiems ilgus pandemijos mėnesius, šiuo metu ypač trūksta! Todėl siūlome šią vasarą aktyviai ilsėtis laisvalaikio ir sporto stovykloje “AktyvuOK vasarą”, kurioje nesinaudosime mobiliaisiais telefonais, nes daug sportuosime, gyvai bendrausime ir šauniai pramogausime.

Detalesnė informacija:

www.budora.lt

Budora stovykla

Stovykla vaikams "Alfa Būrys"

Alfa burys

Pažadame 7 dienų kiečiausią vasaros nuotykį, kuriame vaikai vykdys įvairias misijas, gyvens gamtoje, susiras naujų draugų ir kasdien patirs daugybę įspūdžių. 😎 Čia kiekviena diena tarytum naujas kompiuterinio žaidimo kambarys su nauja vertybe (ryžtu, vienybe, kantrybe,..)!

Detalesnė informacija:

www.alfarun.lt

Art Excel - stovyklos

Stovykla labai jaukioje poilsiavietėje prie užtvankos, kambariai su visais patogumais, vegetariškas maistas ir ART EXCEL programa, suteikianti praktinių įgūdžių, padedančių suvaldyti neigiamas emocijas, susidoroti su stresu, šalinti psichinę įtampą ir fizinį nuovargį, atverti ir įtvirtinti žmogiškąsias vertybes savyje ir supančioje aplinkoje.

Detalesnė informacija:

VŠĮ ARČIAU SAVĘS

Art exel stovykla

Bricks 4 Kidz® stovyklos

Bricks4Kidz® skelbia – vasara bus nepaprastai įdomi su LEGO®!
Smagiausios ir turiningiausios vaikų atostogos. Visą savaitę kursime robotus ir žaisime su LEGO®, atliksime eksperimentus, leisime laiką lauke.
Vadovaudamiesi patyrusiais mūsų mokytojais ir įdomiomis temomis, vaikai galės mėgautis LEGO® konstruktoriais, kurdami specialiai suprojektuotus Bricks 4 Kidz® modelius. Jie ištirs inžinerijos ir architektūros pasaulius!

Talentų vasaros Stovykla

Talentų vasaros stovykla  skaičiuoja jau 14-us gyvavimo metus. Ji dirba pagal specialią, daug kartų išbandytą talentų ugdymo metodiką. Dėstytojai į šią stovyklą atrenkami ne tik pagal žinomumą ir autoritetą visuomenėje, bet ir pagal pozityvumą, teigiamą požiūrį į vaikus, norą bendradarbiauti ir dalintis. Yra kuriama Talentų vasaros stovyklos bendruomenė, kuri kartu puoselėja kūrybišką  aplinką.   Kelis metus iš eilės  ji  užima   TOP   3   tarp geriausių Lietuvos  stovyklų.

Detalesnė informacija:

www.talentustovykla.lt

Talentu stovykla

Trako stovyklos

“Tako stovykla” sukurta prasmingo, atraktyvaus poilsio kaime išsiilgusiems vaikams bei jų rūpestingiems tėvams, kurie tikisi, jog vaikai šią vasarą praleis ypatingai – saugiai, sveikai ir įdomiai!

Detalesnė informacija:

www.trakostovykla.lt

Robotikos akademijos stovyklos

Robotikos akademijos stovyklose lauks ne tik technologijos, LEGO robotai, programavimas, bet ir teigiamų įpročių lavinimas, kūrybinės, loginės užduotys bei  aktyvios veiklos lauke!  Rinkitės 6 skirtingų stovyklų temų – nuo gelbėjimo misijų iki kosminių įpročių ir virtualaus pasaulio!  50+ miestų visoje Lietuvoje | 4 – 12 m. vaikams

Detalesnė informacija:

Stovyklos.robotikosakademija.lt

robotikos akdemija

Keistuolių teatro kūrybiškumo stovykla

Keistuoliu teatro kurybiskumo stovykla

Šią vasarą Keistuolių teatras kviečia vaikus pažadinti savo kūrybines jėgas ir atrasti netikėtus savo sugebėjimus dienos kūrybiškumo stovykloje.

Detalesnė informacija:

KEISTUOLIŲ TEATRAS

Vasaros Futbolo Stovykla Palangoje

Vasaros Futbolo Stovykla Palangoje laukia visų priklausomų nuo futbolo!!! Paskubėkite, šiais metais vietų skaičius itin ribotas! Šią vasarą laukia dar daugiau įspūdžių su AS Roma treneriu Claudio Ranzani 👏🏻🤩⚽️

Detalesnė informacija:

Futbolo mokykla ,,Ateitis“

Mažosios Medicinos Mokyklos stovyklos

Mažoji Medicinos Mokykla kviečia vasaros atostogas praleisti kartu! Smagi edukacija ir nepamirštami nuotykiai atostogų metu su Mažaja Medicinos mokykla!.Vaikai tobulins medicinines žinias, gebėjimus ir įgūdžius, bei įgis papildomų dalykinių kompetencijų. Pristatome vaikams mediciną ir sveikatos svarbą įdomiai ir turiningai. Stovyklautojams bus suteiktos visos priemonės, kad jie praktiškai galėtų įgyvendinti užduotis.

Surf Camp XIII

Surf Camp XIII – tryliktasis banglenčių stovyklų sezonas Baltijos pakrantėje. Penkių dienų stovyklos vaikams metu, dalyviai mokosi saugaus elgesio vandenyje bei pažinti pavojus jūroje, išmoksta savarankiškai plaukti banglente, grupiniuose užsiėmimuose lavina kritinį mąstymą, vysto pagarbos gamtai ir aplinkai pojūtį.

Detalesnė informacija:

www.surfcamp.lt

surf camp

Motus dance camp 2021

Naujos programos! Nauji vadovai! Naujos stovyklavietės ir nauji įspūdžiai!

Dieninės stovyklos ,,Mes – pasaulio stebuklas“
I pamaina – 06.17 – 07.01
II pamaina – 07.12 – 07.23
III pamaina – 08.02 – 08.13

Detalesnė informacija:

www.motus.lt

www.stovyklumuge.lt

Informacinio švietimo projekto www.vaikodiena.lt informaciją naudoti komerciniais tikslais be raštiško www.vaikodiena.lt sutikimo draudžiama.

Vaikodiena

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.