Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

Problemų sprendimas

„Kad atpalaiduotum vieną raumenį, reikia įtempti kitą“. Gyvenime šis principas irgi veikia. Jeigu iškilo problemų šeimoje ir niekaip negalite jų išspręsti, neturite kol kas priemonių ir galimybių, nuo jūsų niekas nepriklauso, reiškia, reikia perjungti dėmesį į, pavyzdžiui, darbą. Užsiimti karjera, galbūt pasieškoti naujo darbo, kažką kardinaliai pakeisti.

Jeigu kilo problemų darbe ir jų vėlgi kol kas neįmanoma išspręsti, neturite tam resursų – užsiimkite, pavyzdžiui, savo sveikata. Susitvarkykite dantis arba užsiimkite sportu. Jeigu kilo problemų su sveikata ir kol kas nėra galimybių kardinaliai jų išspręsti, reikia ne vien kantriai gydytis, bet ir užsiimti darbu, šeima, kūryba.

Galima ilgai vardinti problemas, kurių kartais neįmanoma išspręsti. Jos paprasčiausiai nesisprendžia ir nieko su tuo nepadarysi. Reikia laukti ir kentėti. Tačiau yra būdas situacijai pagerinti – reikia visas pastangas nukreipti į visiškai kitą sritį, kur viskas priklauso nuo jūsų. Ar bent jau galite daug ką nuveikti.

Neišsprendžiama problema – tai tarsi spazmas ar paralyžius. Smegenys jau pavargo galvoti, ieškoti išeities ir užburto rato, protas perkaito ir „pakibo“ kaip pastrigęs kompiuteris. Dėl to reikia nukreipti pastangas į tą sferą, kuri jums prieinama ir kuriai vis dar turite įtakos.

Nustebsite, bet jau labai greitai ims spręstis ir ta problema, kuri niekaip nesisprendė. Prasidės pokyčiai į gera, atsiras galimybių, galima bus laisviau įkvėpti oro ir ką nors sugalvoti.

Sprendimas ateis savaime, taip dažnai atsitinka. Situacija „atsipalaidavo“, ištrūko iš aklavietės ir paralyžiaus. Kartais, kad taip atsitiktų, apskritai nereikia jūsų pastangų.

Šis būdas veikia beviltiškoje situacijoje, kai nieko nebeįmanoma padaryti. O iš tikrųjų – galima. Tik kitoje srityje. Toje, kur jūsų pastangos gali duoti rezultatą. Praėjus šiek tiek laiko prasidės pagerėjimas ir ten, kuri viskas buvo stabiliai blogai.

Informacijos šaltinis: http://seimairnamai.eu

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.