Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

Princo Džordžo stojimo į Etoną testo klausimai buvo sunkūs – ar galite juos įveikti?

Jaunasis princas Džordžas jau laikė pirmuosius egzaminus, skirtus įstoti į prestižinį Etono koledžą – štai trys klausimai, į kuriuos jis atsakinėjo, ir jūs galite pasitikrinti, ar sugebėsite juos išspręsti.

Stojant į Etono koledžą mokiniai turi išlaikyti egzaminų rinkinį – pirmąjį iš jų princas Džordžas jau laikė, tačiau ar galite atsakyti į klausimus, su kuriais galėjo susidurti dešimtmetis?

Kensingtono rūmai dar nepatvirtino, ar princas Džordžas, sulaukęs 13 metų, mokysis įžymioje internatinėje mokykloje Etono koledže Berkšyre, tačiau praėjusią vasarą akyli karališkosios šeimos stebėtojai pastebėjo Williamą ir Kate su princu Džordžu lankantis Etono koledže.

Ši garsi berniukų mokykla garsėja dideliais mokesčiais ir garsiais absolventais, tarp kurių yra princai Williamas ir Harry. Taip pat žinoma, kad Džordžas laikė pirmuosius egzaminus, kuriuos moksleiviai turi išlaikyti, kad galėtų įstoti į šią mokyklą.

Praėjusių metų lapkritį princas Williamas dalyvavo „Earthshot“ apdovanojime Singapūre ir atskleidė, kad jo žmona Keitė prie jo neprisijungė, nes ji palaikė dešimtmetį Džordžą namuose, kol jis laikė egzaminus.

Sakydamas kalbą jis sakė: „Keitė labai apgailestauja, kad negali čia būti. Ji padeda Džordžui laikyti pirmuosius svarbius egzaminus“.

ISEB egzaminai, kuriuos jis laikė, yra panašūs į 11+ egzaminus, juose daugiausia dėmesio skiriama anglų kalbai, matematikai, žodiniam ir nežodiniam mąstymui. Norėdamas įstoti į Etoną, Džordžas turėjo išlaikyti egzaminus geru balu. Tuomet jis turės išlaikyti Etono egzaminus, tikriausiai šių metų pavasarį, ir dalyvauti pokalbyje mokykloje. Jam taip pat reikės geros rekomendacijos iš dabartinės Lambrook mokyklos direktoriaus.

Šioje bendrojo lavinimo įstaigoje jis mokosi kartu su savo seserimi, aštuonerių metų princese Charlotte, ir penkerių metų broliu princu Louisu. Jei jo paraiška į Etoną bus patenkinta, jis pradės lankyti tik berniukų internatinę mokyklą nuo 13 iki 18 metų.

Džordžas taip pat buvo pastebėtas keliaujantis po išskirtinį Marlborough koledžą Viltšyre, kurį lankė ir, kaip manoma, mėgo jo motina. Svarstant princo prašymą abiem mokykloms bus išsiųsti neseniai įvykusių princo egzaminų rezultatai.
Etonas teigia, kad jis sukūrė „priėmimo procesą, kuriame atsižvelgiama į esamus ir potencialius berniuko akademinius gebėjimus, taip pat į tai, ar jis bus laimingas mūsų internato aplinkoje“.

Vienas iš „Think Tutors“ įkūrėjų Džeimsas Mičelas (James Mitchell) anksčiau yra sakęs, kad jei Džordžas ISEB egzaminus išlaikys geru įvertinimu, jo prašymas į Etoną tikriausiai bus tęsiamas, jei tėvai nusprendė jį siųsti būtent ten.

„Jei jis surinks 124 balus, tikėtina, kad jis bus pakviestas dar kartą laikyti egzaminų į Etoną“, – sakė jis.

Pasitikrinkite, ar jums pavyktų įveikti panašius klausimus į tuos, kuriuos Džordžas būtų sprendęs praėjusiais metais. Atsakymai pateikti straipsnio apačioje, todėl nesukčiaukite!

1 klausimas – žodinis mąstymas

Ar išbandę šiuos klausimus manote, kad turite viską, ko reikia, kad įstotumėte į Etono koledžą? Artėja atsakymai.

Atsakymai:

1 klausimas: AEWA

2 klausimas: x+10

3 klausimas: B

Kaip jums sekėsi? Praneškite mums žemiau esančiuose komentaruose.

Parengta pagal mirror.co.uk

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.