APŽVALGOS, Patarimai/rekomendacijos, Vaikai/šeima

Patarimai besiruošiantiems žiemos šventėms

Lauke jau jaučiame šaltuką, pamažu žemė dabinasi sniego skraiste. Norom ar nenorom pradedame galvoti apie artėjančias žiemos šventes. Nors pasiruošimas šventėms yra nuostabus laikas, tačiau neretai viską nukeliame paskutinėms dienoms, todėl nepajaučiame ramaus ir jaukaus švenčių laukimo. Kad šventėms ruoštis būtų paprasčiau, pasidalinsime keliomis idėjomis, kurios palengvins pasirengimą.

Visi mėgsta gauti dovanas, o jeigu sako, kad nemėgsta – meluoja. Daugumai žmonių dovanų paieškos yra viena sunkiausių užduočių, todėl paruošėme kelias dovanų idėjas, kurios išgelbės Jus nuo galvos skausmo.

Sniego gaublys, turbūt – viena universaliausių dovanų. Ši dovana tiks tiek vaikams, tiek suaugusiems. Ir net jei per šventes nebus sniego, nenusiminkite, turėdami tokį sniego gaublį, vos tik įsigeidę galėsite džiaugtis sniegu, tereikia jį pakratyti ar papurtyti.

Dar viena dovanos idėja – Kalėdų eglutės žaisliukas. Gražus ir tikrai labai originalus žaisliukas visada atras vietą ant šeimininko eglutės.

Dovanas, juk reikia supakuoti, tiesa? Dovanų pakavimo variantų yra daugybė, telieka išsirinkti Jums tinkamiausią. Vienas paprasčiausių variantų – dovanų maišeliai. Maišeliai atrodo gražiai, o taip pat taupo mūsų brangų laiką.

Dovanų dėžutės suteikia dovanai intrigą. Paslėpta dovana dėžutėje neatskleis nei jos formos, nei dažnu atveju dydžio, juk į didelę dėžę galite patalpinti ir labai mažą dovanėlę. Dailių dėžučių nebūtina įpakuoti į dovanų popierių, todėl skubantiems ar nemokantiems pakuoti dovanų tai – išsigelbėjimas.

Jei mėgstame pakuoti dovanas, tuomet dovanų popierius – Jums privalomas.

Dovanos jau paruoštos ir supakuotos, todėl pradėkime galvoti apie namų dekorą. Ne tik Kalėdų eglutė suteikia namams šventišką dvasią, todėl nepamirškime kalėdinių dekoracijų. O dekoracijos gali būti įvairios: nuo LED girliandų iki smulkių kalėdinių stalo konfeti.

Jei šventes švęsite namuose, tuomet nepamirškite papuošti ir šventinio stalo. Juk malonu sėdėti ne tik prie gausaus vaišių stalo, bet ir dailiai papuošto. Net nedideli stalo konfeti gali padailinti šventinį stalą, o jei nebijote eksperimentuoti, galite sukurti ir išskirtinį stalo dekorą. Išlaisvinkite idėjas ir pasiruoškite nuostabiausiom žiemos šventėms.

Linkime Jums gražių ir jaukių švenčių!

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.