Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

Paskutinis kūdikis…

Kai jau nusprendžiate, kad šeimoje mažų kojyčių daugiau nebebus, kad tai Jūsų paskutinis naujagimis ir kad daugiau nėštumų neplanuojate, koks Jus apima jausmas? Tą gali pasakyti tik moterys, kurios tik ką po gimdymo grįžta į namus su naujagimiu. Bet ne šiaip naujagimiu, o paskutiniu šeimos vaiku.

Tuomet Jūs suvokiate, kad niekada nebebus to smalsumo, kuris apima gimdymo dieną, kai su nekantrumu laukiate pirmo susitikimo su savo mažuoju. Kad niekada nebegalėsite su pasididžiavimu pranešti savo vaikelio vardo pirmą kartą. Kad niekada namuose jau daugiau nemiegos mažas naujagimis, su kuriuo nekantriai nori susitikti visi draugai ir artimieji.

Sunkiausia turbūt suvokti, kad vienas iš gražesnių gyvenimo etapų yra baigtas. Ir būtent šį gyvenimo etapą visi tėvai labiausiai brangina, stengiasi išsaugoti prisiminimuose bei fotografijose.

Tai gyvenimo laikotarpis, kuris užpildytas nepakartojamu kūdikio kvapu, mamos švelnumu, brolių ir sesių susijaudinimo ašaromis, tėčių rankų tvirtumu, pirmą kartą laikant savo mažylį. Ir koks malonus pirmųjų lankytojų šnabždesys namuose… Kaip gera gauti sveikinimo žinutes, skambučius…Ir kaip dar niekada nebuvote su vyru tokie artimi, kai abu žiūrite į savo bendrą gyvenimo kūrinį.

Taip… Šiuo laikotarpiu sutinkame ne tik teigiamus jausmus, bet ir daug išbandymų, nusivylimų, ašarų ir nežinomybės. Tačiau praėjus visiems rūpesčiams, nieku gyvu nepraleistume šio gyvenimo tarpsnio.

Visada maloniai pažvelkite į tas ,,saldžias“ dienas. Tas, kurios buvo gražios, nors ir buvo sunkios. Tas dienas, iš kurių sunku atsiminti detales, bet niekada nepamirštame jausmo.

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.