Vaikai/šeima

Pasidalijusi šmaikščiu sūnaus piešiniu Inga Jankauskaitė prajuokino gerbėjus

Aktorė Inga Jankauskaitė savo asmeninį gyvenimą saugo užrakinusi po devyniais užraktais – moteris neatvirauja apie santykius su aktoriumi Arnoldu Eisimantu, nesidalija vaikų nuotraukomis, o šiltas akimirkas su šeima palieka sau. Vis dėlto visai neseniai aktorė socialiniuose tinkluose su gerbėjais pasidalijo sūnaus dovana, kuri suvirpino jos širdį.

Neseniai prabėgusios Motinos dienos proga I. Jankauskaitės aštuonmetis sūnus Jonas įteikė jai paveikslą, kuriame nupiešė save. Tiesa, piešinys išties originalus – savo odą aštuonmetis pavaizdavo esančią violetinės spalvos, o tai prajuokino aktorę. Šmaikščiai paklaususi, ką sūnus čia nupiešė, Inga sulaukė netikėto jo atsakymo:

Nuuuu… čia aš. Jau koks esu, toks“, – juokingu aštuonmečio atsaku su savo gerbėjais pasidalijo I. Jankauskaitė.

Internautai gyrė I. Jankauskaitės sūnų ne tik už meninius sugebėjimus, bet ir už puikų humoro jausmą.

Retai apie savo asmeninį gyvenimą atviraujanti aktorė prieš kurį laiką tikino, kad suderinti šeimą su daugybe darbų nėra lengva, tačiau artimieji ją palaiko.

„Šeima man labai padeda, ir jei ne jie, aš tikrai nesusitvarkyčiau. O po darbų tik vaikai labai greitai sugrąžina balansą ir žemės jausmą po kojomis“, – sakė Inga.

Tąkart trijų vaikų mama atskleidė, kad apie šeimos pagausėjimą kol kas nesvajoja. „Manau, kad tikrai pakaks tiek vaikų, kiek turime. Bet ką nors teigti kategoriškai šia tema ir kvaila, ir trumparegiška. Dievas juk turi labai gerą humoro jausmą“, – tikino aktorė.

Prakalbusi apie vaikus, I. Jankauskaitė prisiminė, kad savo atžaloms vardus išrinkti nebuvo sudėtinga – juos intuityviai pajuto dar besilaukdama.

„Aš jau žinojau jiems atėjus į pasaulį, kaip į juos reikia kreiptis. Aš, tiesą sakant, nesuprantu, kaip gimus vaikui tėvai mėnesiais kankinasi nerasdami vaikui tinkamo vardo. Tada tik mėnuliukinasi, zuikinasi. O dar labiau nesuvokiu visų tų serialinių kliedesių, neištariamų vardų ir mandrybių. Vardas – ne pokštas, juk žmogui su juo gyventi reikės“, – įsitikinusi I. Jankauskaitė.

Informacijos šaltinis:

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.