Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

„Pagalvės testas“ gali atskleisti slapčiausias jūsų asmenybės kerteles

Visi žmonės yra skirtingi ir įvairiais klausimais dažnai turi labai savitą nuomonę. Net ir pagal tai, kaip žmogus miega, galima labai daug pasakyti apie jo asmenybę bei santykius su artimais žmonėmis.

Tinklalapis Littlethings.com atskleidžia, ką galima sužinoti iš to, kaip atrodo pagalvė, kai žmogus eina miegoti. Vieni mėgsta įsikniaubti į ją tarsi tai būtų mylimiausias vaikystės žaislas, o kiti kas rytą prabunda rasdami pagalvę nukritusią ant grindų.

Suspausta

Jei pagalvė būtina geram jūsų miegui, o ryte ji atrodo taip, tarsi per ją būtų pervažiavęs sunkvežimis, esate artistiški, turite begalę idėjų ir norite visas jas išbandyti.

Apkabinta

Jei miegodami mėgstate apkabinti pagalvę rankomis taip pat, kaip vaikystėje apkabindavote minkštą žaisliuką, tai gali rodyti du dalykus. Pirma, galbūt jums trūksta dėmesio ir meilės bei vaikiško nerūpestingumo. Arba tai gali rodyti visai priešingus dalykus: stiprų motinišką instinktą bei tai, kad kažkam labai reikia jūsų meilės ir paramos.

Apgaubta aplink galvą

Jei mėgstate pagalve apgaubti ausis, galbūt ilgitės to, ko jums gyvenime trūksta. Taip žmogus jaučiasi saugesnis. Pagalvokite, ko jums gali trūkti, apie ką jūs svajojate, nes pradėjus to siekti, tikėtina, pasikeis ir jūsų miego įpročiai.

Pagalvė ant grindų

Jei ryte pagalvę randate ant grindų, tikėtina, nemėgstate valdžios. Dieną galite tvardyti ir slėpti savo jausmus, tačiau naktį atsiskleidžia tai, ką iš tiesų galvojate.

Pagalvė po kaklu

Tie, kurie pagalvę mėgsta susisukti ir pasidėti po kaklu, vertina struktūrą ir aiškumą. Jie yra itin tvarkingi, našūs ir vertina rutiną. Be to, moka pasidžiaugti mažais kasdieniais dalykais, tokiais kaip rytinė kava ar knygos skaitymas. Iš bet kokio chaoso jie gali padaryti nepriekaištingą tvarką.

Pagalvė sėdomis

Taip miegantys žmonės neretai yra trykštantys energija, kūrybiškumu ir sunkiai atsipalaiduojantys nakties metu. Tokie asmenys dažnai užmiega skaitydami knygą, o ryte prabunda be vargo ir kupini energijos.

Supurenta ir apversta

Retkarčiais pagalvę supurename visi, tačiau jeigu tai nakties metu ar prieš užmigdami darote nuolat, tikėtina, esate itin ambicingi, siekiantys tobulumo, nemėgstantys kompromisų ir vertinantys naujoves.

Pagalvė „sumuštinis“

Tai poza, kai vieną ranką padedama po pagalve, o kitą – ant pagalvės. Taip dažniausiai miega empatiški ir labai draugiški žmonės, kurie visuomet stengiasi padėti kitiems.

Informacijos šaltinis:

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.