Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

Moteriški įpročiai, dėl kurių galima susigėsti

Tikrina mylimo žmogaus telefoną

Bent kartą gyvenime jūsų telefonas buvo slapta peržiūrėtas. Nesvarbu, kokio lygio pasitikėjimą jūs turite su savo antrąja puse, kiekviena moteris gali susigundyti. Galima daiktas, dėl to kalti hormonai, arba kas nors suteikė tam pagrindo…

Daro asmenukes

Na kas gi ją nufotografuos geriau, negu ji pati? Teisingai, niekas!

Įsivaizduoja, kaip atrodys, kai bus nėščia 

Pasikišti po marškinėliais pagalvę arba lėlę ir pasižiūrėti, kaip ji atrodys, kai bus nėščia – šventas reikalas. Kam jai to reikia? Na, bent jau tam, nes tai tuo pat metu ir jaudina, ir labai keista – labai gera priežastis.

Kartais neskuta kojų

Kam nuolat save kankinti? Tu, pavyzdžiui, išvykai savaitgaliui pas tėvus, o katinui juk nesvarbu. Ir jai norisi kartais pasijusti  Čiubaka. Nesijaudink, iki tavo atvykimo viskas bus idealiai plika.

Derina savo vardą ir tavo pavardę

Niekada nežinai, kaip pasisuks gyvenimas ir geriau pasitikrinti, ar papuoš vardą Laima pavardė Katrič-Svistur?

Pavydi

Todėl ir daro screenshotus, tada siunčia juos geriausioms draugėms, kad išjuoktų nekenčiamą žmogų.

Tikrina, ar suderinami jūs, remiantis horoskopu

Ооо! Tu net nespėsi papasakoti, kaip praėjo tavo diena, o ji jau googlins apie Ožiaragio ir Vėžio suderinamumą, Veneros ir Marso, arba Jaučio ir Tigro. Neieškokite tame logikos, tai beprasmiška!

Kai verkia, žiūri į save veidrodyje

Netgi tuo metu mergina sugeba įsivaizduoti, kad ji draminio filmo herojė ir žiūrėti į save veidrodyje. Po to prasideda gailėjimo stadija. Ji galvoja, kad yra nelaiminga ir vieniša.

Fantazuoja, kokie užaugs jūsų vaikai

Kodėl reikėtų atsisakyti tokio nekalto malonumo? „Taip, jei mano nosis, o plaukai Andriaus, išeis nuostabi mergytė. Bet ne berniukas! Berniuko reikia nuo Sauliaus – jo nugara graži ir puiki figūra“.

Su augintiniu elgiasi lyg su mažu vaiku

Taip, ji žino, kad čia ne mažylis, o buldogas, bet dėl to mažiau meilės nebus. Jai jis toks pats mielas ir gražus: „Kas nori mamytei ant rankyčių, ar tu išalkai?“ Ir taip ji su juo siusiukinasi pastoviai.

Būna, kad susitinka su buvusiais

Po to, kai jis sudaužė jai širdį, o visi draugai sužinojo, koks jis blogas žmogus, ji vis tiek gali kristi jam į glėbį. Tikriausiai jai trūksta gyvenime aistros ir nuotykių.

Informacijos šaltinis:

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.