Naujienos, Vaikai/šeima

Mokyklos įspėjo mamas dėl aprangos

Vienos pradinės mokyklos Anglijoje vadovybė isšiuntė mokinių tėvams prašymus mokymo įstaigos teritorijoje nesirodyti su pernelyg atvirais drabužiais.

Tokio turinio laiškus išsiuntė Crawley mieste esančios Seymour Primary mokykla. Suaugusiųjų prašoma laikytis etiketo ir „tinkamai“ apsirengti atvežant vaikus į pamokas ir pasiimant juos į namus.

Teigiama, kad tokį prašymą išprovokavo kelios mokinių mamos prie mokyklos pasirodė su pernelyg trumpais sijonais, krūtinę menkai pridengiančiais viršutiniais drabužiais, pižamomis ir kitai rūbais, kurie „atskleidžia apatinius“.

„Dėvėti drabužius, kurie yra per trumpi arba skirti kitam paros metui nerodo gero pavyzdžio“, – rašoma laiške.

Po to, kai tokia tvarka ėmė domėtis laikraštis „The Sun“, mokyklos cvadovybė jam atsakė, kad pastaba išplatinta kaip atsakas į kai kurių tėvų aprangą, kuri atrodė „kaip apatiniai“.

Vadovai tikina, kad jų prašymą reikėtų vertinti kaip elgesio gaires, o ne kaip griežtą nurodymą.

Vieno iš mokinio tėvai leidiniui anonimiškai sakė: „mes matėme motinas su chalatais ir šlepetėmis, o viena šaltą pavasario dieną buvo apsirengusi tokiu trumpu sijonėliu ir marškinėliais, kad galėjai matyti viską.

Tėvams reikėtų rodyti gerą pavyzdį, kaip rengtis.“

Tai ne pirmas kartas Anglijoje, kai mokyklos siunčia tėvams laiškus dėl jų aprangos. Tinkamus drabužius anksčiau buvo raginami rinktis tie, kurie vaikus į mokyklas rytais atveža su pižamomis.

Informacijos šaltinis:

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.