Naujienos, Vaikai/šeima

Mokiniams gali būti uždrausti telefonai

Jungtinės Karalystės švietimo ministras remia idėją šalies mokyklose vaikams uždrausti naudotis telefonais, mat mokiniams trūksta disciplinos.

Gavinas Williamsonas mano, kad ilgas karantino laikotarpis paveikė vaikų elgesį, disciplinos ir tvarkos supratimą mokyklose.

Ministras spaudoje patvirtino, kad vyriausybė skyrė 10 milijonų svarų sterlingų vertės „elgesio centro“ programą, kurios tikslas – užtikrinti mokymosi aplinką, nedrumsčiamą nekontroliuojamo mokinių elgesio.

Išmaniųjų telefonų draudimas mokyklose – pagrindinė šio plano dalis. Įrenginiai, anot Gavino Williamsono, ne tik išblaško mokinių dėmesį, bet ir kursto juos patyčioms virtualioje erdvėje, netinkamai naudotis socialiniais tinklais.

„Technologijos buvo neįkainojamos priemonės tęsiant vaikų švietimą karantinų metu ir jų naudojimą palaikome, tačiau dabar atėjo metas atsitraukti nuo ekranų, ypač nuo telefonų“, – rašė ministras.

Tai, anot jo, nėra grįžimas į senovę, tik ugdymas pagrindinių gerų manierų, be kurių vaikams sunku pritapti visuomenėje.

Vyriausybės švietimo departamentas žada artimiausiu metu detaliai pristatyti elgesio programą.

Pagal karantino atlaisvinimo planą, vaikai į Anglijos mokyklas palaipsniui sugrįžta nuo kovo 8-osios.

Informacijos šaltinis:

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.