Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

Merginos ieško vyro, panašaus į… mamą

Vyrauja nuomonė, kad merginos ieško tokio vyro, kuris turėtų tėvo bruožų. Psichologė A. Dalit mano, kad tai netiesa. Anot jos, merginos ieško vyrų kaip mama.

Merginos ieško tokio vyro kaip mama. Tokio, kuris jas suprastų geriau už save, atspėtų jų nuotaiką ir norus, pasirūpintų, paglostytų nugarą ir atneštų šiltų gėrimų į lovą.

Joms reikia tokio žmogaus, kuris saugotų jas nuo išorinio pasaulio, nuramintų tinkamais žodžiais. Ir apskritai būtų švelnus ir pasakytų daug teisingų žodžių.

Žmogus, galinčio nurodyti, kuri suknelė nestorina ir kokie batai prie jos tiks geriausiai.

Žmogaus, kuris galėtų sugalvoti, ką jai padovanoti per šventes, užuot klausęs kvailų klausimų ar siūlęs pinigų.

Tokio, kuris mylėtų jos draugus ir dievintų mamą.

Tokio, kuris praleistų su ja visus vakarus ir turėtų panašių pomėgių.

Kuris norėtų savaitgalį praleisti tik su visa šeima ir negaištų laiko kvailiems vyriškiems žaidimams.

Reikalavimų sąrašą galima toliau tęsti ilgai.

O kas iš šių dalykų dera prie tikro vyro portreto?

Liūdna, bet deja, šitų bruožų tėčiui priskirti neišeina. Jeigu jis buvo realybėje ir atrodė kaip normalus vyras, tada jums pasisekė dar mažiau.

Kuo idealesnis buvo jūsų tėtis, tuo jums sunkiau susirasti gerą vyrą. Dauguma kandidatų vis tiek pralaimės tam vyrui, kuris pirmasis pabučiavo jūsų rankytes, kojytes ir užpakaliuką..

Tačiau tėčiai, turintys ryškių alfa patino bruožų, šiais laikais yra itin reti. Paprastai jie būna labai paklausūs ir turi daugiau nei vieną šeimą ir krūvą palikuonių.

Ir nors jie labiau myli savo dukras, nes sūnūs tampa konkurentais, meilė turi ilgą lūkesčių sąrašą. Ir juos įvykdžiusi, taptumėte jų įkaite.

Juk rasti vyrą, kuriam iš jūsų reikėtų to paties, kuris mylėtų jus besąlygiškai, nėra lengva.

Bet pasitaiko tokių atvejų. Paprastai tokios moterys imasi pasyvaus moteriško vaidmens ir būna laimingos santuokoje.

Ir vis dėlto laikas šiek tiek pakoregavo šią tendenciją.

Tokiems „vyriškiems“ tėčiams vis labiau patinka moterys, kurios nepanašios į ramias namų šeimininkes. Jų išrinktosios vis labiau primena aktyvias ir sėkmingas, šiek tiek agresyvias kales.

Realiame gyvenime tokios moterys dažniausiai būna meilužės, apie kurias dažniausiai žino visi. O mergaitę sunku apgauti – ji puikiai mato, kokios moterys patinka jos tėčiui ir į ką ji turėtų tapti panaši. Spėkite, koks vyras jai tiktų į partnerius?

Tačiau dauguma moterų užaugo arba su silpnu tėvu, arba visai be jo.

Motina, stengdamasi gyventi tinkamai bei padoriai ir vykdyti abiejų tėvų pareigas, negalėjo duoti tiksliai to, ko vaikas tikisi iš mamos. O nepatenkinti norai nedingsta ir neištirpsta. Mergina auga ir ieško partnerio, kuris kompensuotų trūkumus.

Tik tai, kad jis negali būti mama, jai neateina į galvą.

Ji suteikia šias motinos savybes vyrui, tiksliau, jo įvaizdžiui, nuoširdžiai nesuprasdama, kodėl jis negali su tuo susidoroti. Tada ji vadina jį bejausmiu ir šaltu, ir nebesusigaudo, kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti jos išrinktasis.

Ar jis turėtų būti drąsus ar rūpestingas?

Pirmuoju atveju rūpestis išreiškiamas veiksmais, tai vyriškas būdas, o antruoju – viskas, kas išvardinta straipsnio pradžioje.

Supainiojusi bruožus normali moteris padarys tik viena – apkaltins vyrą, kad nenori jos suprasti, ir apsiverks.

Giliai širdyje ji tikėsis, kad partneris pats suras atsakymą ir padės jai atsiskleisti, nes jis yra protingas. Šiuo momentu ji paima nematomą kastuvą ir pradeda kasti duobę savo santykiams.

Dabar atidžiau pažvelkite į savo partnerį, ar nieko neatpažįstate?

 

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.