Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Statistika, Vaikai/šeima

Laimingos besilaukiančių moterų istorijos socialiniuose tinkluose neatspindi realybės?

Jei šiuo metu laukiatės ir nekantraujate šia žinia pasidalyti socialiniuose tinkluose, neskubėkite ir išgirskite vienos mamos istoriją, kuria pasidalijo tinklalapis Cosmopolitan.com.

Apie dukrytės gimimą moteris parašė tik tuomet, kai ji jau buvo gimusi. Iki pat jos gimimo moteris nesijautė visiškai tikra ir rami, kad nėštumas praeis sėkmingai. Be to, ji nenorėjo skaudinti tų, kurie ištisus mėnesius ar metus nesėkmingai mėgina susilaukti kūdikio arba pastojus jo netenka.

Anot jos, socialiniuose tinkluose dažniausiai pamatome tik laimingą pabaigą, nežinodami tikrosios istorijos ir išgyvenimų, kuriuos patiria daugybė porų, mėginančių susilaukti kūdikio.

Maždaug 20 proc. moterų patiria persileidimą, o 1 iš 8 porų susiduria su nevaisingumo problema, tačiau to nepamatysite nei „Facebook“, nei kituose socialiniuose tinkluose, nes žmonės vengia dalytis savo nesėkmėmis ir nusivylimais.

Persileidimas

Savo istoriją papasakojusi mama prisipažįsta vengusi viešai džiaugtis kūdikio laukimu, kadangi jos pačios mama buvo patyrusi net 4 persileidimus nėštumui įpusėjus. Visa tai buvo susiję su nepaaiškinama vyriškos lyties vaisiaus mirtimi nėštumo viduryje.

Pastojus pirmą kartą 12 nėštumo savaitę buvo atliktas kraujo tyrimas, kuris parodė, kad moteris laukiasi berniuko. Tą akimirką ji tarsi atsisveikino su kūdikiu, kuris augo jos įsčiose, ir pasiruošė tam, ką net 4 kartus buvo išgyvenusi jos mama.

Atliekant ultragarso tyrimą jai buvo pranešta, kad kūdikio širdis neplaka, todėl buvo sukeltas dirbtinis gimdymas. Kelionė į motinystę tęsėsi daugiau nei dvejus metus, pora išmėgino dirbtinį apvaisinimą, o vėliau buvo atlikti genetiniai tyrimai, kurie parodė, kad dėl nepaaiškinamos vyriškos lyties vaisiaus mirties atsakinga retas X chromosomos autoimuninis sutrikimas, pražudantis vaisių, kuris jį paveldi.

Pora surado laboratoriją, atlikusią DNR testus ir įvertinusią, kurie iš dirbtinio apvaisinimo metu gauti embrionai nepaveldėjo geno žudiko. Sužinojus, kad net 3 iš jų šio geno neturi, pora apsidžiaugė, vildamiesi, kad šį kartą viskas bus gerai, tačiau apvaisinimas nebuvo sėkmingas. Kitą kartą pamačiusi dvi juosteles nėštumo teste, pora neskubėjo džiaugtis, tačiau atlikti kraujo tyrimai patvirtino, kad moteris laukiasi mergaitės.

Pamatę tik jos vaiko nuotrauką, nė nenutuoktumėte, kokį ilgą kelią pora nuėjo ir kiek skausmo patyrė, todėl šiuo pasakojimu moteris tikisi ir kitus įkvėpti atvirai kalbėti apie problemas, kurių jie patiria, mėgindami susilaukti vaikų.

Informacijos šaltinis:

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.