APŽVALGOS, MOKYKLOS, Naujienos, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Renginių anonsai, Vaikai/šeima

LABIRINTŲ PARKAS – ŠĮ SEZONĄ BUS VIENA POPULIARIAUSIŲ VIETŲ MOKSLEIVIŲ EKSKURSIJOMS

Naujieji mokslo metai tiek moksleivius tiek pedagogus pasitinka šiek tiek kitokie – dėl pasaulį drebinančios pandemijos keičiasi mokymo įstaigų ir užklasinės veiklos organizavimo tvarkos.

Kaip bebūtų, paisant Vyriausybės nutarimų ir žmonių baimės užsikrėsti virusu COVID19, šio rudens sezono moksleivių ekskursijoms tinkančių pramogų ratas labai susiaurėja. Populiariausios kelionių kryptys bus Lietuvoje esančios pramogos, pramogų ir poilsio parkai, kurie yra po atviru dangumi.

Vienas jų – Anykščiuose esantis Labirintų parkas, pasitinkantis rudens sezoną taikydamas išskirtines nuolaidas moksleivių grupėms!

Šis pramogų ir atrakcionų parkas yra net 3 ha dydžio ir jame yra daugiau nei 30, po atviru dangumi esančių, pramogų. Šį sezoną parke galima rasti net penkis skirtingo sudėtingumo labirintus, kuriuos norint įveikti teks praeiti daugiau nei 4 km. Čia Jūsų laukia itin didelio populiarumo sulaukiantis Kanapių labirintas, iš akmenų sudėliotas Energetinis labirintas, Karklų šakomis išpinti Didysis, Lenktynių ir Apvalusis labirintai. Beje viename iš minėtų labirintų slepiasi stebuklingas norų akmuo, ant kurio atsistojus sugalvoti norai visuomet išsipildo!

Labirintų parke taip pat yra vaikų itin mėgstama padangų nusileidimo trasa, vandens valtelės, vaikiška karuselė, šokinėjimo pagalvė, batutai, vaikiški traktoriukai ir mini ekskavatoriukas, mini golfas, šaudykla, kreivų veidrodžių kambarys. Čia taip pat rasite pirštų ir kabantį labirintus, įspūdingą parko vaizdą atveriančias apžvalgos aikšteles, žuvų maitinimo aikštelę bei mini zoo. Loginius žaidimus mėgstantiems vaikams yra didieji šachmatai ir šakės, bei didysis Janga žaidimas. Ir tai dar ne viskas – krepšinio mylėtojams įrengta krepšinio aikštelė, o ekstremalių pojūčių mėgėjai savo drąsą bei orientavimosi įgūdžius dar išbandyti gali Juostelių ir Veidrodžių labirintuose. Nepamirštamoms ir išskirtinėms nuotraukoms tiek mažų tiek didelių laukia milžiniškas Pinokis sėdintis prie milžino stalo, bei Didžiausias Lietuvoje Žaliųjų skulptūrų ,,Topiary“ parkas, kuriame yra įvairiausių formų bei pavidalų skulptūros.

Labirintų parke yra nemokama pikniko zona, kuri esant geram orui labai praverčia atvykusiems su didesne žmonių grupe bei norintiems pasivaišinti savo atsineštomis vaišėmis. Beje, pikniko zona yra šalia vaikų žaidimų aikštelės, todėl čia itin patogu iškylauti atvykus su ikimokyklinio amžiaus grupėmis ar pradinių klasių moksleiviais.

Dar viena svarbi žinia – įsigijus bilietą, čia pramogauti galėsite visą dieną ir mėgautis pramogomis neribotai!

Daugiau informacijos rasite apsilankę internetinėje svetainėje www.labirintu-parkas.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.