APŽVALGOS, Naujienos, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Renginių anonsai, Vaikai/šeima

Labirintų parkas. Pramogos visai šeimai!

Labirintų parkas – tai puiki pramoga visoms amžių grupėms. Čia galėsite išbandyti savo laimę bei orientavimosi įgūdžius. Parką sudaro keturi skirtingi labirintai bei daugybė kitų pramogų visa šeimai. Jūsų ypatingoms šventėms – paruošta pikniko zona.

Pramogos visai šeimai

Labirintų parke pramogos skirtos tiek dideliems, tiek mažiems, todėl atvykę su šeima, tikrai nenuobodžiausite!

Šokinėjimo pagalvė

Šokinėjimo pagalvė

Norite pasijusti laisvas it paukštis ir paneigti gravitacijos dėsnius? Tokiu atveju šokinėjimo pagalvė yra puikus pasirinkimas! Jeigu gerai ir stipriai atsispirsite – tikrai pasieksite dangų, tad… 3,2,1 ir pirmyn! Ši pramoga skirta vaikams nuo 3 metų amžiaus iki… visiems, kurie tik nori! Jeigu močiutė pasiruošusi išbandyti šokinėjimui skirtos pagalvės malonumus – pirmyn! Juk geriausias laikas pramogauti yra dabar, o surasti kitose vietose analogišką pagalvę bus labai sunku.

Šokinėjimo pagalvė – ryški, tad nepamirškite, kad kuo daugiau nuotraukų skraidant – tuo geriau. Pagauti artimą ore gali būti sunku, tačiau šokinėjimui turėsite visas tris minutes, per kurias garantuojame ne tik šaunų laiką, tačiau ir didelį fizinį aktyvumą. Baigus šokinėti galėsite pasirinkti kiek ramesnes pramogas, tačiau bet jau trumpam pasišokti – būtina!

 • Šokinėjimo pagalvę apsupęs smėlis, tad galite būti ramūs, kad net ir kiek neįprastas judesys nesibaigs blogai.
 • Nors pagalvė yra didelė ir vaikams vietos yra labai sočiai, tačiau rekomenduojame bent jau akimis sekti savo mažuosius, kurie pramogauja ant pagalvės. Paprasčiausiai taip saugiau. O kai vienu metu vaikučių yra daug – priežiūra tampa reikalingesnė.
 • Šokinėjimo pagalvė yra puiki pramoga tiek kaitrią dieną, tiek lietingomis dienomis. Tačiau nepamirškite, kad labai karštomis dienomis ji gali kiek įkaisti, tad galbūt geriau šokinėti su kojinėmis, o ne basomis? Šokinėti prie lietų yra dar smagiau, tačiau atsargiai – nepaslyskite.
 • Šokinėjimo pagalvė pritaikyta labai skirtingiems žmonėms. Net jeigu Jūsų svarstyklės rodo daugiau nei 100 kg, tai nereiškia, kad negalime mėgautis šia pramoga. Žinoma, kad galite! Svarbiausia elgtis saugiai, saugokite ir kitus, ir save patį.
 • Po intensyvaus šokinėjimo nepamirškite atsigerti vandens. Juk organizmui reikės energijos, kurią turėsite skirti tolimesniam pramogavimui mūsų parke.

Šokinėjimo pagalvė – unikali pramoga unikaliems žmonėms! Jeigu norite patirti kažką naujo – tai yra geriausias laikas, geriausias būdas ir geriausia priemonė.

Nusileidimas padangomis

nusileidimas padangomis

Nusileidimas padangomis – nuotykis, kurį patirti gali ir vaikai, ir suaugusieji. Tai puikias emocijas sukeliantis čiuožimas padanga nuo kelių skirtingų trasų.

Galima paprasčiausiai nučiuožti. Pojūtis – kaip čiuožynėse, tačiau kur kas greičiau ir tuo pačiu trunka ilgiau. Galima čiuožti žemyn ir paskui pakilti į viršų, lyg rampa! Pojūtis, lyg čiuožiant riedlente. Geriausias būdas susižinoti, kuri pramoga Jums tinka bei patinka labiau – išbandyti abi. Čiuožti galite tiek kartu, kiek tik norite. Įsigijus VIP bilietą ši pramoga neribojama, tačiau kaskart pasiekus žemę teks stoti į eilės galą ir laukti, kol vėl galėsite pajusti vėją savo plaukuose!

Nusileidimas padangomis yra visiškai saugi pramoga, tačiau maži vaikučiai turėtų čiuožti su suaugusiu asmeniu. Galima pasirinkti tiek vienvietes, tiek dvivietes nusileidimo padangas, kad kartu su artimu žmogumi galėtumėte išbandyti šią pramogą. O kai vaikučiui jau pasidarys kur kas drąsiau – galbūt jis ir vienas išdrįs išbandyti trasą? Taip pat būtinai išklausykite mūsų personalo patarimų, kadangi jų patirtis ir rekomendacijos labai naudingos. Persistenkite per daug nesvyruoti ir nemanevruoti čiuožimo metu, kadangi kilimas ir padanga patys atliks visą darbą. Jums tereikės patogiai įsitaisyti ir mėgautis malonumu, kuris padės patirti daugiau neatrastų potyrių ir tuo pačiu įgauti adrenalino. Čiuožykla puikiai tinka skirtingo amžiaus bei sudėjimo lankytojams, tad visi norintys  pajusti daugiau nuotykių turėtų bent kartą, o jeigu labai patiko ir du, nučiuožti padangomis.

Linksmieji kalneliai – kai norisi patirti kuo daugiau nuotykių! Kol artimas žmogus bandys savo baimės ribas – Jūs būtinai įamžinkite jo šypseną, kadangi tokiomis akimirkomis geriausiai persiteikia natūralios žmogaus emocijos. Tokios nuotraukos, net ir praėjus ne vieniems metams padės sugrįžti mintimis į šią nuotaikingą dieną!

Kreivų veidrodžių kambarys

Labirintu parkas

Įdomu sužinoti, kaip atrodytumėte, jeigu svertumėte +50 kg? O gal labiau domina išvaizda paaugus dar bent vieną metrą? Tokiu atveju kreivų veidrodžių kambarys yra geriausias pasirinkimas. Tai vieta, kurioje nesunkiai atrasite  stebuklus. Kiekviename veidrodyje Jūsų atvaizdas – stebuklingas, vis kitoks ir vis unikalesnis. Kreivų veidrodžių kambarys – unikali vieta, kuri patiks ir vaikams, ir suaugusiems! Tegul močiutė griebia ranką anūkui ir užsuka čia mėgautis neatrastu veidrodžiu pasauliu.

Kreivų veidrodžių kambarys – iliuzijas kurianti vieta!

 • Labai prašome rankomis veidrodžių neliesti, kadangi pirštukais galite ištepti jų paviršių. Nors veidrodžius valome labai dažnai, visgi, norėtųsi, kad kiekvienas atėjęs lankytojas galėtų mėgautis neįprastu savo reginiu be papildomų pagrąžinimų.
 • Šis iliuzijas sukuriantis kambarys yra labai puiki vieta fotografijoms. Sutinkate? Tokiu atveju drąsiai imkite fotoaparatus arba telefonus į rankas ir keisdami pozas žavėkitės savo atvaizdais. O kaip atrodo gražiausiai? Gal, visgi, papildomas metras prie esamo ūgio Jums visai tiktų?
 • Veidrodžių šalyje prašome lankytis vaikučius, kurie yra vyresni nei 3 metų amžiaus. Mažiesiems šis magijos pasaulis per daug neįprastas, tad prašome paisyti šios taisyklės.
 • Apsilankę kambaryje galite būti tiek laiko, kiek tik norite. Ši iliuzija sukelia tiek jaunų, tiek vyresnių susidomėjimą, tad leiskite sau mėgautis naujais potyriais, kuriuos leis patirti regą apgaunanti iliuzija.

Vienas žmogus beveik tuo pačiu metu gali būti lieknas it smilga, susiraitęs kaip spiralė ir platus kaip kubilas. Viskas – viename kambaryje! Kreivų veidrodžių kambarys laukia Jūsų, tad atvykite pasižiūrėti į save! Pasipriešink gravitacijos dėsniams ir leisk savo keliams “iššokti” į šoną, jeigu tik jie to nori!

MINI golfas

Labirintu parkas

Golfas – nuostabi pramoga, kuri padeda įgauti naujų įgūdžių bei labai smagiai praleisti laiką. Tiesa, geriau už golfą yra mini golfas, kuris puikiai tinka visai šeimai! Šis žaidimas neturi jokio amžiaus apribojimo, taisyklės labai paprastos, tad kiekvienas, kuris nori išmėginti savo sporto gabumus, turėtų rinktis mini golfą! Tai VIP pramoga, tačiau dėl didelio lankytojų skaičiui vienam žmogui paskiriamas pramogos laikas yra 30 minučių. Visgi, kadangi pramoga gana greitai perprantama ir įgūdžiai tobulėja minutėmis – tai laiko tarpas per kurį pavyks praeiti  visą trasą. Žaidimui duosime ne tik lazdas, tačiau ir užrašinę, kuri skirta rezultatų fiksavimui. Juk žaisti, kai yra sekamas rezultatas ir bandoma gerinti įgūdžius, kur kas smagiau.

Nesibaiminkite, kad ši pramoga netiks Jūsų vaikams. Turime labai daug skirtingų lazdų, tad kiekvienam galime pasiūlyti tokį žaidimo priemonių komplektą, koks jam labiausiai tinka. Visgi, jeigu tėveliai labai nori pažeisti mini golfą, tačiau vaikučiams ši pramoga neatrodo labai smagi – netoli esant vaikų žaidimų aikštelė yra puikus pasirinkimas mažiesiems. Mūsų parke kiekvienas ras sau tokią pramogą, kokia jam labiausiai tinka ir patinka. Juk svarbiausia – geros emocijos!

 • Skirtingos lazdos pritaikytos skirtingiems klientams.
 • Nereikia jokių specifinių gebėjimų.
 • Nereikia išmanyti sudėtingų žaidimo taisyklių.
 • Puikus pasirinkimas skirtingo amžiaus bei fizinio pajėgumo asmenims.
 • Suteikiamos visos reikalingos priemonės žaidimui.

Vienu metu mėgautis golfo pramogomis gali ne viena komanda, tad rungtyniavimas šiam žaidimui suteiks malonių pojūčių prieskonį. Svarbiausia, kad šiam žaidimui nereikia jokio fizinio pasirinkimo, o įgūdžiai atsiranda kartu su praktika. Svarbiausia – susikaupimas ir detalumas, kadangi kartais pasiekti puikų rezultatą pavyksta pasirinkus geriausią, apgalvotą bei išlauktą strategiją. Na, kiekvienas gali surasti jam tinkamiausią golfo žaidimo būdą, tad išbandykite! Tai pramoga, kuri nepalieka abejingų!

Šaudykla

Labirintu parkas

Manote, kad ateityje galėtumėte būti labai geras snaiperis arba snaiperė, tačiau neturite galimybių išbandyti savo praktinių įgūdžių? Tokiu atveju mūsų parke siūloma šaudyklos pramoga – puikus pasirinkimas. Nors vaikams ši pramoga labai patinka, tačiau mažasis turi būti tokio ūgio, kad galėtų sėkmingai išlaikyti šautuvą ir tuo pačiu  matyti taikinį. Kiekvienam lankytojui, kuris turi VIP narystę, duodama dešimt šūvių, kurie turėtų padėti išbandyti jo gebėjimus.

Šaudykloje į rankas duosime puikų dažasvydžio šautuvą, kuris skirtas šaudyti į specialius taikinius. Šaudykla – tai puiki vieta, kur galite išbandyti savo taiklumo įgūdžius ir tuo pačiu įvertinti kruopštumą. Svarbiausia – susikaupimas, o dažniausiai su praktika ateina ir labai puikūs rezultatai. Galbūt mūsų šaudykla taps impulsas pradėti daugiau domėtis dažasvydžio galimybėmis. Dabar – geriausias laikas, tad išbandyk!

 • Šaudykite tik į taikinius. Rekomenduojame su dažasvydžio ginklu per daug nesisukioti į šalis, kad negąsdintumėte aplink esančių žmonių. Juokaujame, tačiau juk nesinori netyčia iššauti ir išpurvinti lankytojus?
 • Jeigu pašaudyti nusprendė Jūsų vaikai – tokiu atveju rekomenduojame būtų greta jų. Jeigu reikia – šiek tiek padėkite, pakoreguokite šautuvo krytį. Juk iš viršaus viskas kur kas geriau matosi, o papildomi patarimai – naudingi.
 • Jeigu norite pataikyti į dešimtuką – tokiu atveju kuo labiau susikaupkite ir įtempkite žvilgsnį. Kuo daugiau susikaupimo. Kuo daugiau detalumo – tuo geresnius rezultatus pavyks pasiekti.
 • Šaudykla yra labai puikus pasirinkimas skirtingo amžiaus asmenims, tad čia savo gimimo dieną gali paminėti ir 10-tą gimtadienį švenčiantis vaikas, ir 70-metį mininti močiutė.

Jeigu norite Labirintų parke patirti kuo daugiau nuotykių, kuo daugiau neatrastų potyrių – tokiu atveju apsilankyti šaudykloje yra būtina. 10 šūvių ir visas laikas – Jūsų. Pasinerkite į pramogas ir atraskite savyje naujus talentus.

Veidrodžių labirintas

Labirintu parkas

Veidrodžiai – mistinis daiktas, kuris gali padėti pasijausti labai keistai. Daugelis tikina, kad vienu metu žiūrint bent į kelis skirtingus veidrodžius pavysta pajusti neįprastus potyrius, tad ir veidrodžių labirintas yra nuostabi patirtis, kuris puikiai tinka vaikams nuo 3 metų amžiaus ir visiems vyresniems, kurie nori patirti magijos pasaulį.

Tiesa, norint apsilankyti veidrodžių labirinte reikia drąsos, kadangi tai išskirtinius potyrius pajusti leisianti vieta. Vienas greta kito sukomponuoti veidrodžiai labai klaidina. Visus matysite save! Jūsų tikslas surasti išėjimą iš veidrodžių karalystės. Galvojate, kad pavyks labai paprastai išeiti iš veidrodžių labirinto? Svarbiausia – gera taktika ir tikslingas ėjimas? Viskas ne taip paprasta, kadangi labirintą apsunkins specialūs šviestuvai, kurie ne tik sukurs dar magiškesnę aplinką, tačiau apsunkins ir išėjimo procesą. Tiesa, kol ieškosite išėjimo – sustokite bent minutei ir nusifotografuojate, kadangi tai unikali vieta, kurioje susipina dešimtys Jūsų atvaizdų ir nuostabi spalvų magija. Daugelis teigia, kad tai pasakiška vieta. Ar sutinkate?

Veidrodžių labirintas tinka visiems, kurie nori pasinerti į magijos pasaulį. Rekomendacijos:

 • Veidrodžių labirintas yra puiki vieta gimtadieniams! Įveikus sudėtingą trasą – laikas tortui, kurį galėsite valgyti netoli mini zoo sodo.
 • Tai puiki vieta tiems, kurie negali atsigrožėti savimi ir nuolatos žiūri į savo atvaizdą veidrodyje. O ar ne geriau vienu metu matyti bent jau kelis atvaizdus?
 • Jeigu jaučiate, kad įveiksite labirintą, kadangi turite stebuklingų galių – tai geriausia vieta tam įrodyti!
 • Veidrodžių labirintas yra saugi vieta, tad puikiai tinka ir anūkui su seneliu. Jeigu diedukas teigia, kad jau visko matė gyvenime – parodykite jam veidrodžių labirintą! Ar tai gana įprasta ir matyta?
 • Veidrodžių labirintas sukurtas taip, kad visi besilankantieji jaustųsi saugiai. Visgi, sistemingam ėjimui ir išėjimo paieškoms rekomenduojame paprašyti vaikučių labai nelakstyti, kad netrukdytų kitiems lankytojams.

Vairavimo mokyklėlė

Labirintu parkas

Daugelis vaikučių su pavydu žiūri į tėvelius, kurie turi galimybę vairuoti transporto priemones. Suprantama, kad tai atrodo ne tik darbas, procesas, tačiau ir labai smagi pramoga. Nuosavos mašinytės įsigijimas yra gana brangus, tad pasinaudokite galimybe pavairuoti pas mus! Vairavimo mokyklėlė laukia visų būsimų vairuotojų, kurie nori išmokti ne tik važiuoti tiesiu keliu, tačiau ir manevruoti.

Mūsų mokyklėlėje yra net kelios labai skirtingos transporto priemonės, tad neteks ilgai laukti eilėje, jeigu norite leisti vaikui išmėginti šią labai smagią pramogą.

Važinėjimui paskyrėme nemažą teritoriją, o greta mokyklos tėveliams sukalėme suoliukus, kad vaikučių stebėjimas ir fotografavimas būtų kur kas paprastesnis. Nepamirškite vaikučiui paaiškinti, kad labai svarbu laikytis vairavimo etikos, gerbti kitus, saugoti save ir atsakingai žiūrėti į vairavimą. Juk būtent šios patirtys ateityje padės tapti puikiu vairuotoju!

 • Paaiškinkite vaikui, kad labai svarbu gerbti visus kitus esančius mokyklėlėje. Tai reškia, kad negalima važiuoti vieniems į kitus, svarbu laikytis tvarkos.
 • Kol instruktorius aiškina, kaip reikia naudotis ir kaip vairuoti mašiną – vaikučiai turi labai įdėmiai klausyti. Kuo geriau supras – tuo vairavimas bus paprastesnis ir malonesnis. Tegul tai būna ne tik pramoga, tačiau ir pirmasis žingsnis į vairavimo pasaulį.
 • Jeigu baigus vairuoti vaikutis nenori nustoti – visada galima prasitęsti pamokėlių minutes!
 • Vaitavimo mokyklėlė yra įrengta tarp medžių, tad vaikučiai turėtų bandyti išmanevruoti atstumus. Tai pamokėlės suteikia dar daugiau žavesio, kadangi reikia įdėti daugiau pastangų!

Vairavimo mokyklėlė skirta vaikučiams, tačiau labai nuostabias emocijas sukelia ir tėveliams. Kai norisi paįvairinti buvimą Labirintų parke – mašiniukai visada labai smagi pramoga. Galbūt tai bus pirmasis impulsas mažai vairuotojai arba vairuotojui ateities planus sieti su mašinisto profesija.

Vaikų žaidimų aikštelė

Labirintu parkas

Vaikų žaidimų aikštelė – puiki vieta ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau ir susirasti naujų draugų. Siūlome platų žaidimų kompleksą, tad kiekvienas norintis ras ką veikti. Žinoma, sūpynės visada yra pati smagiausia pramoga, kurias mėgsta tiek dar visai mažiukai, tiek jau paaugę vaikai. Jeigu vaikas nori pajusti vėją savo plaukuose – tokiu atveju sūpynės yra universaliausias pasirinkimas. Kartais sūpynes išbando ir suaugusieji, kurie nori prisiminti vaikystę. Prašom, tik atsargiai.

Taip pat labai mėgstamos rateliu besisukančios sūpynės ant kurių galima sėdėti arba ant jo stovėti. Jos talpina net iki 7-ių vaikučių, tad tai puiki vieta susipažinti. Pagal poreikius galima reguliuoti greitį nuo labai lėto iki greitesnio. Geriausia, kai vaikučiai stabiliai sėdi ir laikosi, o tėveliai po truputį suka sūpynes. Mėgstantys karstykles būtinai turėtų išmėginti namelį-kliūčių ruožą, kuris skatina fizinę ištvermę. Juk reikia praeiti tinklines kopėčias, rankomis lipti į namelio viršų, o laipiojimus išbaigti čiuožynėmis. Ir svarbiausia… kartoti, kartoti ir kartoti, juk tai taip smagu! Žaidimų aikštelėje vaikų laukia ir transporto priemonės, kurios spyruokliuodamos sukuria judėjimo iliuziją, tad kol tėveliai užkandžiauja – vaikučiai pramogauja!

Ir tai tik dalis pramogų, be pagrindinių šio parko akcentų – labirintų!

Laukiame Jūsų šeimos!

Labirintu parkas

Informacija telefonu +370 652 19991

Dirbame kiekvieną diena 10 – 20 val.

Skapiškiai, Anykščių sen., Anykščių r. sav.

info@labirintu-parkas.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.