labirintu parkas
APŽVALGOS, Patarimai/rekomendacijos, Pramogos vaikams, Renginių anonsai, Vaikai/šeima

Labirintų parkas Anykščiuose pagerino Lietuvos rekordą

„Labirintų parkas“ Anykščiuose jau 8 metus skatina aktyvų laisvalaikio praleidimą ne tik džiugindamas lankytojus populiariais atrakcionais, bet ir stengiasi tiek mažus tiek didelius stebinti įvairiausio sudėtingumo labirintais – jie yra pagrindinės parko pramogos, kurios išskiria jį iš visų, tiek Lietuvoje, tiek Pabaltijo šalyse esančių pramogų parkų. 

„Labirintų parko“ labirintai yra skirtingi ir unikalūs, sugalvoti paties parko vadovo Deivido Dilio. Jis, kartu su komanda, labirintą sukuria ir savo rankomis perkelia iš piešinio į realybę. Todėl klaidžiojant juose kiekvienas parko lankytojas gali išbandyti savo orientacinius įgūdžius ir įvertinti paties parko įkūrėjo sugalvotų labirintų klaidumą. Šiuo metu Labirintų parke yra kukurūzų, kanapių, trys skirtingi karklų labirintai, smagiausias emocijas sukeliantys juostelių ir veidrodžių labirintai, bei meditacinis – energetinis labirintas. Vienas iš jų, šiais metais, rekordų registravimo agentūros VšĮ „Rekordų akademija“ yra pripažintas Didžiausiu Lietuvoje. Tai gi, norime pasidžiaugti, kad „Labirintų parke“ yra išsirangęs didžiausias Lietuvoje kukurūzų labirintas, kurį išbandyti gali kiekvienas parko lankytojas!

Kukurūzų labirintas „Labirintų parkui“ turi ir simbolinę reikšmę – tai pirmasis labirintas, nuo kurio prieš daugiau nei dešimtmetį parko įkūrėjui Deividui kilo idėja sukurti visą Labirintų parką. Siekti rekordo – taip pat vadovo idėja, kurios įgyvendinimą lydėjo daug bendro „Labirintų parko“ kolektyvo darbo: sklypo matavimai, labirinto braižymas, tikslus labirinto perkėlimas nuo popieriaus lapo į beveik 4 ha dydžio kukurūzų lauką, takų lyginimas ir pritaikymas lankytojų vaikščiojimui. Dar saulei tekant pats vadovas kartu su kolegomis matavo ir pjovė kukurūzų labirinto takus. Žinoma, rekordų siekimo procesas neapsiėjo ir be papildomų rūpesčių – konsultuojantis su rekordus registruojančios įmonės atstovais sužinojome, kad rekordui pritrūkome 500 m! 

Kadangi oficialūs matavimai jau buvo suplanuoti, turėjome skubiai priimti sprendimą ar keliame rekordo siekimą kitiem metams, ar pjauname papildomus takus. Vienas iš kolegų tvirtai tarė – darom! Personalo vyrai pasiryžo skubėdami papildyti labirintą trūkstamais metrais. Svarbu paminėti, kad norėdami spėti viską atlikti laiku, nebuvo laiko laukti saulėtų dienų, todėl personalas dirbo per stipriausią lietų. Rezultatas – plius 672 metrai ir bendras labirinto takų ilgis siekia 2272 m! 

Todėl nuo šiol „Labirintų parke“ galite aplankyti rekordinio dydžio Kukurūzų labirintą, kurio plotas yra 3,8 h, o takų ilgis net 2,27 km. 

Norime nuoširdžiai padėkoti VšĮ „Rekordų akademija“ už palaikymą ir konsultacijas, MB „Versmena“ už nuoširdų bendradarbiavimą stengiantis, kad labirintų matavimai būtų sklandūs ir kuo tikslesni ir, žinoma, visam „Labirintų parko“ kolektyvui, kuriam žodis NEĮMANOMA tiesiog neegzistuoja!

Detalesnė informacija: http://www.labirintu-parkas.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.