Patarimai/rekomendacijos, Psichologija, Vaikai/šeima

Kuri moteris laiko svetimą vaiką? Ką reiškia jūsų atsakymas

Ne viskas yra taip, kaip atrodo. Šiais laikais būtina mokėti daryti logines išvadas. Mus supa tiek daug ženklų, kad juose sunku susigaudyti. Reikia pasitelkti ir dėmesį, vaizduotę, pastabumą ir sveiką protą.

Šio nedidelio testo užduotis – apžiūrėti paveikslėlį ir interpretuoti atskirus jo elementus. Šiuo atveju tai trys moterys, laikančios ant rankų kūdikį. Tačiau tai nereiškia, kad jos visos yra motinos.

Kuri iš pavaizduotų moterų nėra mama, nors prie savęs glaudžia kūdikį​?

Atsakymai

Teisingo atsakymo čia nėra – kiekvienas iš variantų yra visai tikėtinas, tačiau jie reiškia visai ką kita.

Jūsų pasirinkimas šį tą sako apie jūsų asmenybę.

1 moteris

Jūs – taiki ir kukli. Mokate klausytis, o išvesti jus iš pusiausvyros – tikras menas. Jus supa daug patikimų žmonių, kuriais visada galima pasikliauti. Jums patinka dirbti, ilsėtis ir žaisti kartu su bendraminčiais. Vienatvė – ne jūsų stichija. Asmeniniame gyvenime jūs stengiatės visų pirma sužavėti žmones savo asmenybe, o ne išvaizda.

2 moteris

Jūs nesate vienišė, bet vertinate laiką, praleistą vienumoje. Turite keletą patikrintų draugų. Jums nepatinka nuspėjami žmonės. Mėgstate laužyti leistinas ribas. Dėl mylimo žmogaus padarysite viską, bet išsiskyrus jums prireiks daug laiko, kad atsigautumėte.

3 moteris

Jums būdinga ramybė ir atsargumas. Nemėgstate rizikuoti, jeigu tai nebūtina. Geriausiai jaučiatės tarp draugų, kurie galėtų jus ištraukti iš bet kokių nemalonumų. Turite daug entuziazmo ir esate labai smalsi, todėl jums labai sunku įtikti. Jūsų partneris turi atitikti sudėtingus kriterijus. Jūs absoliučiai nepakenčiate prieštaravimų.

Informacijos šaltinis:

lrytas.lt

Susijusios naujienos

Palikti komentarą

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.